Skocz do zawartości

Prezerwatywy - opinie


volcaniusch

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat z opiniami na temat różnych gumek i Waszych doświadczeniach. 

 

Ja zaczynam. :D

 

Najlepsze jakie miałem okazję używać to UNIMIL SKYN - nic się nie zsuwa, prawie jak bez gumy. Do minusów to dziwny zapach. Partnerka też mi mówi, że czuje jakby wcale jej nie było. 

 

Jeżeli chodzi o durexy to zawiodłem się na classicach - niebieskich. Zsuwają się i mocno mnie uciskają. FeelThin lepiej, ale nadal problem z zsuwaniem się i czuję ucisk. Fetherlite Elite czy PerformaxIntense - wreszcie mogę powiedzieć, że są dobre i nie uciskają jak poprzednie. 

 

O co chodzi z zsuwaniem się: po prostu nie chcą się rozwinąć do końca na moim penisie.

 

Jak na razie zero pęknięć.

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@volcaniusch To samo. Też używam prawie tylko SKYNów, nie zanotowałem dziwnego zapachu, nie pękają, nie zsuwają się. Durexy natomiast po prostu mi śmierdzą lateksem. Oczywiście penisa sobie nie wącham hehe, ale w przerwach jak schodzę do minetki to czuję ten Latexowy zapach. 

 

Najgorsze jakie miałem to extra-safe. Jak z reklamówką na penisie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slavex Wiadomo, że Durex i Unimil są najdroższe. Skyny ostatnio w żabce były po 8.99. Pakowane po 3 w paczce, chociaż można kupić w rossmannie megapaki. Zwykle cena SKYNów za "trójki" to od 10.99 do 13.99. Dziurexy od 7.99 w Lidlu do nawet prawie 17 za PerformaxIntense.

 

Ze względu na komfort psychiczny nie biorę tańszych. Oczywiście jeszcze partnerka bierze tabletki. Za młodzi jesteśmy na rodzicielstwo. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem paczkę Durex smakowe 9 czy 12 w paczce 2 pękły... Były z rossmana. Poza tym nie miałem z tym problemów, ale potem już tylko w aptece robiłem takie zakupy. Unimil ok, miałem jeszcze jakieś tanie z kauflandu coś koło dychy, dwanaście za 9 sztuk. Gumy jak gumy niby smakowe ale słabszy zapach niż durex i trochę inne odczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.