Skocz do zawartości

Bywajcie!


Rekomendowane odpowiedzi

Coś się kończy, coś się zaczyna...

 

Coś we mnie pękło, coś się zmieniło...

Doszedłem do miejsca, gdy czas zakończyć tą przygodę z Forum.

 

Dziękuję Wam, Bracia i Siostry za wspólnie spędzony czas na Forum.

Tym Starszym- za zbudowanie tego miejsca i podwaliny.

Tym Młodszym- za dokładanie cegiełek i poznawanie barier i niedoskonałości ludzkich.

 

Wąż Uroboros gryzie swój ogon dalej.

 

Bywajcie,

 

Arox

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu kolega poszedł wyżej. Pamiętam jak w jednej z audycji Marek mówił, że forum i jego społeczność jest na pewnym etapie rozwoju i ci co ten poziom zmieniają po prostu je opuszczają. Powodzenia w życiu ci życzę Arox

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej @HORACIOU5 , teraz Ty...  Ale chyba rozumiem powody.  Szkoda, wielka szkoda , jak tak dalej pójdzie, to nie będzie nikogo, kto tworzyłby wartościowe treści na tym forum. 

Dobrze, że przynajmniej posty odchodzących użytkowników zostają, jest co czytać.

 

Powodzenia, dzięki za zostawienie tyle dobrego w tym miejscu.

Edytowane przez Veni
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostrzyć "Tomachawk",osuszyć zapałeczki,buciki za kostkę,nowe bateryyyyjke do latarencji,kompasiora neodymowego i "zapierniczasz" do życia nowego.

Tym czassssem, gdzieś za lasem.

Drepcze człek z nowym kompasem.

Droga nowa mu nie straszna.

Bo to Arox kumpel z miasta.

W buszu siedział mnogo chwil i wytworzył sobie "skill" .

Pędzi prosto w świata strony.

Wiarą,wiedzą napędzony.

Wiater nam osuszy łzy.

Wróć tu kiedy jak nie będziesz zły.

.....  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam Cię. Chciałbym jednak napisać, że nie życzę sobie paszkwili wysyłanych w stronę Marka bo jak H5 mnie stalkował to Marek się za mną wstawił, a ty Arox tylko lajkowałeś posty H5. Dziwi mnie to zwłaszcza bo z tego co zauważyłem, Marek zawsze lubił Aroxa, a tu za plecami kolejny fałszywy kolega próbujący zepsuć mu opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Sugerowane były nieprzyjemne rzeczy, że Marek jest nie dobry, że wykorzystuje ludzi oraz, że mnie też wykorzysta. Byłem proszony o anonimowość, ale nie zachowam jej, ponieważ najpierw Marka klepał po plecach, a mnie gnoił wraz z H5 i teraz mnie chciał poklepać, a Marka obrzuca gównem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zwykłego szarego użytkownika oszczerstwa wobec Marka,bolą i uważam je za podłość,ale gdyby nawet one były prawdziwe to mnie to nie obchodzi na  mi jego:forum,audycje oraz książki bardzo pomogły w życiu i tyle mi wystarczy.Marku robisz dobrą robotę,a braciom życzę pojednania i wyjaśnienia WSZYSTKIEGO aby nie było niedomówień,
Pozdrawianam wszystkich dobrych ludzi na tym forum,a złym niczego nie życzę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.