Skocz do zawartości

20 latek vs 40 latka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie Bracia.

 

Piszę z jedną 40 letnią Panią na badoo juz mniej wiecej tydzień - dziaiaj zaproponowalem zeby przyjechała dona mnie na spotkanie. Dodam ze dzieli nas 70 km - a ona zareagowała bardzo entuzjastycznie.

 

Ogólnie jest Panią doktor i sprawia wrażenie dosyć inteligentnej i jak to kobiety mają zwyczaj myśli o sobie ze jest wyjątkowa.

 

Jesteśmy umówieni na następny weekend. Jeśli Bracia Wam w czymś to pomoże to mogę wkleić jej profil.

 

Przypominam ja 20 lat Pani 40,czego może oczekiwać ode mnie oraz czego mam sie spodziewać.

 

Z wyrazami szacunku Cień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile 1 i 2 to nie można wykluczyć to 3 i 4 z pewnością tak,ponieważ nie chwalilem sie moim statusem,choć mam jedno zdjęcie w dosyć dobrym samochodzie.

 

A małżeństwo wiadomo odpada z góry.

 

 

Jeśli chodzi o seks to możliwe lecz dziwi mnie ze chce przyjechac do mnie 70km,tymbardziej ze mieszka Ona w Krakowie a jak wiadomo musi miec duże zaintersowanie na badoo.

Edytowane przez Cień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ujawniaj swoich danych - imię wystarczy - w razie pytań resztę zmyśl.

Z resztą w razie pytań wiedz, że może tych info potrzebowac do czegoś.

Wymyśl coś żeby nie zapraszać do siebie - raczej wynajmij pokój w hotelu, motelu o ile ona tego nie zrobi sama. 

Ruchaj oczywiscie w gumie - przsyrzegaj zasad bezpieczeństwa. 

Moim zdaniem jak spełnisz te warunki to ruchaj ile wlezie.

Baba pewnie szuka bolca. 

Cholera wie ile takich bolcow miała więc zalecam gumę.

Może chcieć zrobic ma złość mężowi, czyli w jakiś sposób po fakcie go poinformować że dała - stąd myślę, że wszystkie dane jakie mozesz ujawnić to Twoje imię. Powodzonka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady Bracia,gumy na pewno będą moje,za bardzo obawiam się wpadki,zwlaszcza w moim wieku.

 

Nie wiem czy jest dozwolone aby wstawic jej profil?

 

Dziwi mnie tylko jedna rzecz,czy tak sie jej spodobalem (nawet jeśli tak,to ktora kobieta z badoo poswiecala by sie jechac 70km, czy jednak ona cos kombinuje.

Edytowane przez Cień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

1. seks rekreacyjny

Najbardziej prawdopodobne.

Godzinę temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

2. seks w celu zapłodnienia

Teoretycznie możliwe, choc w wieku 40 lat - znacznie trudniejsze technicznie niż 10 lat wczesniej. I tu mogłaby być sugestia ze strony damy o seks b/g

Godzinę temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

3. sponsoring

Zalezy w ktorą stronę :) ?

Godzinę temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

4. małżeństwo (mało pdp, chyba aż tak naiwna nie jest?)

Po tygodniu pisania ?

 

Krótko mówiąc - jak już bracia doradzili. Seks we własnej (!) gumie, w jakimś moteliku, najlepiej poza Twoim miejscem zamieszkania.

Jesli dama jest "mobilna" i zarazem skłonna przyjechać do Ciebie - to nie zrobi jej róznicy jesli przyjedzie do hotelu.

O, zaproponuj w połowie drogi. Po takiej propozycji będzie wiadomo o co chodzi. Jesli zgodzi się od razu i bez wahania - mamy do czynienia z p. 1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wstrzasajaco_przystojny napisał:

Po co? Już zadeklarowała, że ona przyjedzie.

To wiem. Ale na cholerę spotykac się u siebie w domu ?

Jeszcze się przyklei i będzie kłopocik.

 

Osobiście wolałbym wydać 2 stowki na hotelik i w razie "cos nie tak" mieć możliwy spokój niż przyjąc ją u siebie w domu i potem mieć upierdliwe próby wizyt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee,nie będzie spotkania w domu,tylko jakieś 10 km od mojego domu. Nie ufam jej więc dom odpada z marszu.

 

Mam pytanie Panowie,jestem malo doświadczony w tych sprawach a ona może liczy na jakieś ogromne bolcowanie. Myślicie że jak jej powiem(w formie zartu) zeby troche mnie poduczyła to zareaguje z chęcią? - z tego co wiem to kobiety jednak wolą juz takich co uczyć nie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cień napisał:

Mam pytanie Panowie,jestem malo doświadczony w tych sprawach a ona może liczy na jakieś ogromne bolcowanie.

Bolcowanie bolcowaniu nierówne :) To co jej się może wydawać mega-bolcowaniem - może dla Ciebie być standardem. I oczywiście odwrotnie :)

Godzinę temu, Cień napisał:

Myślicie że jak jej powiem(w formie zartu) zeby troche mnie poduczyła to zareaguje z chęcią? - z tego co wiem to kobiety jednak wolą juz takich co uczyć nie trzeba :D

Co innego jej powiedz. Krakowskim targiem:

"Seks to nauka obustronna. Ty mnie czegoś nauczysz, sama się ode mnie czegoś nowego dowiesz - oboje z łózka wyjdziemy bardziej doświadczeni"

 

Takie stwierdzenie jest bardzo uniwersalne. Pasuje do kazdego przypadku. Nawet jesli się nie spodobałoby - to przeciez również jest to forma nauki :)

 

Powiem jedno - mam 45 lat. Doswiadczenia miałem rózne. Ale musze przyznać - z kobietami po 40-tce jakoś najlepiej mi było.

Nie mówię tym samym, że to sztywna reguła jest. Takie mam po prostu własne spostrzeżenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cień napisał:

Myślicie że jak jej powiem(w formie zartu) zeby troche mnie poduczyła to zareaguje z chęcią? -

Myślę że ona doskonale wie że nie masz doświadczenia lub może nawet na to liczy . Niczym się nie przejmuj dobrze się przygotuj na spotkanie a reszta pójdzie już sama.

Po wszystkim opowiesz jak było to pochwalimy lub doradzimy 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie dziękuję Wam Panowie za rady,na pewno ich poslucham. Do spotkania równy tydzień - w miedzy czasie bede sie spotykać z innymi dziewczynami żeby nie robić zbytniego ciśnienia.

 

Na pewno dam znać jak było,swoją drogą ponoć damy okolo 40 są bardzo otwarte na różne nowości,prawda to Bracia ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cień  Pisales ze wstawiles na badoo 1 fote w aucie. Pomijajac kwestie maszyny, nurtuje mnie Twój wygląd, tzn. czy na tym zdjęciu wyglądasz bardzo męsko? (wiesz kwadratowa szczęka mięśnie itp itd.) ;) No bo tak sie zastanawiam co skłoniło ją do nawiązania kontaktu. No bo chyba nie sekcja "o mnie"... B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chętny mogę zapodac zdjęcie profilowe na priv. Ale sądzę ze nie moge wyglądać męsko w moim wieku. Na profilu mam wiecej zdjęć,a zdjęcie w maszynie wysłałem juz priv (nie ma.go na profilu). Jesli chodzi o budowe ciała to mięśni tam nie widac,tylko twarz i trochę niżej.

 

Myślę ze to kwestia dobrej gadki.

Edytowane przez Cień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.