Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pozytywny

"Co byś zrobił jakbym zaszła w ciąże?"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia.

"A co byś zrobił gdybyś przespał się z dziewczyną i ta zaszłaby w ciąże?"

Kiedyś usłyszałem takie pytanie od pewnej Pani.

Od razu zapaliła mi się czerwona lampka. Tym bardziej, że chyba szukała nowej gałęzi.

Odpowiedziałem jej coś o badaniach DNA na co owa Pani nie zareagowała zbyt miło oczywiście :D

Na wszelki wypadek postanowiłem sobie przygotować z góry ustaloną odpowiedź na takie pytanie, gdyby pojawiało się częściej.

Mniej więcej pewnie wyglądałoby to tak:

-No jak to co? To co zrobiłby każdy dojrzały i odpowiedzialny mężczyzna :)

-Naprawdę?!! Ojej :)

-No tak, badania DNA...

-Co??! Ty chamie, jak możesz tak mówić? No dobra, a jakby się okazało, że to jednak twoje dziecko?

- No cóż, 9 miesięcy to dużo. Można w tym czasie zgromadzić sporo gotówki, załatwić nowe papiery i wybyć na Tajlandię czy do innego zakątka, gdzie nikt mnie nie znajdzie.

-Cham, świnia, bydle...

Nie korzystajcie z tego jeśli liczycie na jakąś stosunkowo udaną noc. :D

W każdym innym przypadku powinno się sprawdzić i skutecznie zniechęcić łowczynie providerów.

Mieliście może kiedyś podobne sytuacje?

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądzę że każdy w dłuższym związku miał;) Co do odpowiedzi to w zależności od partnerki, delikatnie lub na ostro ale generalnie po takim czymś bym baczniej się zabezpieczał lub zrezygnował z takiej pani.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, Pozytywny napisał:

tenor.gif

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Pozytywny napisał:

Poleciłbym jej skrobankę :) A tak na serio to bym odpowiedział: "Po to porządnie się zabezpieczamy, żebyś nie zaszła w ciążę".

Edytowane przez Szafir
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Szafir napisał:

"Po to porządnie się zabezpieczamy, żebyś nie zaszła w ciążę".

Dobry tekst, dać odpowiedź nie dając konkretnej odpowiedzi :) Zapamiętam sobie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za mało danych. Ile lat ma laska ? Nie bzykałeś się bez zabezpieczeń. Nigdy nie bzykaj się bez zabezpieczeń. Od 25 jak kogoś nie złapały szukają zamiennika. Ersatz. Zegar tyka. Odbij piłeczkę zapytaj a czego ona chce. Po porodzie nie może cię podać jako ojca. Jest sprawa. W sądzie. O ojcostwo. To że ona tak sobie wymyśliła nie znaczy że cię wpiszą w akcie urodzenia dziecka. To i tak się kończy badaniami DNA. Niech żyje nauka.

A w sumie jak by sobie ciebie upatrzyła to by się nie pytała tylko dała zapłodnić. Pewnie wywiad jakim jesteś facetem plus pytania kontrolne status materialny. Jak byś jej spasował finansowo nie pytała by się. Tak podejrzewam.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta