Skocz do zawartości

Prawiczek a wizyta u divy - opinie braci samczej


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.12.2016 o 20:20, mikkeydee napisał:

Masz rację, dlatego też staram się przeprowadzić jak najdokładniejszy research. Liczę, że w mojej okolicy jednak się jakaś profesjonalistka przez duże P znajdzie.


Z perspektywy czasu patrze, ze to bez roznicy. Czekaja cie najpewniej trzy drogi rozprawiczenia:
- dziewczyna - bedziesz spiety, bedziesz sie spalal bo ci bedzie zalezec, zeby dobrze przed nia wypasc itp itd. Ja tak mialem
- jakas domowka, pukniesz najbardziej puszczalska szmate, zlapiesz cos jeszcze albo wpadniesz bo bedziesz mial jedna gume, nie stanie ci wiec ja zdejmiesz :D
- profesjonalistka - widziala pewnie juz od mikropenisow do takich, co mozna nimi wegiel mieszac w piecu. Zajmie sie toba odpowiednio.

Nie ma co dorabiac niepotrzebnej ideologii do tego.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jestem stałym klientem, ot kiedyś parę razy byłem, ale spróbuję doradzić:

1. Oral w gumie: nic nie czujesz, słabizna. Kiedy to miałem robione, myślałem sobie tylko: co to za szopka i co ja ty w ogóle robię ;)

Bez gumy jest git. Zależy co która potrafi ale większość ma doświadczenie i umie to robić 10 razy lepiej od zwykłych kobiet. Niektóre robią do końca (polecam) inne nie albo za dopłatą. Musisz dopytać.

Czy to bezpieczne? Nie wiem, ktoś biegły w medycynie poeinien rozstrzygnąć.

2. Palców w pochwę nie wkładasz, większość nie pozwala. Zresztą - po co?

3. Miejsc intymnych nie musisz golić. One są tam dla Ciebie a nie odwrotnie. Oczywiście o higienę dbaj.

4. Nie całuj, ew. po ciele. 

5. Minetę bym odradzał, chociaż niektórzy robią.

Edytowane przez Ziomisław
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wam nikt nie wmówi, że jak założysz gumę u dziwki, to żadnym cholerstwem się nie zarazisz. Byłem, nie udziwniałem, wszystko robione zgodnie z higieną, nie robiłem minety, nie całowałem itd., a później się okazało, że przyniosłem stamtąd jakieś cholerstwo (wyszło mi przy testach na robaki w organizmie). Także koneserom takiego sportu proponuje się przebadać przed następnym razem, bo może noszą ze sobą jakąś chlamydię, albo jeszcze inne gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziemowit Przyjmij radę starego 48 latka już dość cynicznego. Pierwszy raz się pamięta. Chcesz mieć chore wspomnienia? IMO dziwka to głupi pomysł. Gdzie Ci się spieszy. Ręce masz zdrowe. Jeszcze poznasz lachę, z którą załapiesz chemię i będziesz miał mega-rypanie - przejdziesz wszystkie fazy od robótek ręcznych po normalny seks. Taka inicjacja jest git. Ja tak miałem w LO i pamiętam to do dzisiaj. Rozstałem się z tą dziewczyną, ale do dzisiaj mam ja na FB i co pół roku z nią nawet pogadam. A jak jest w kraju to pójdziemy na stek albo sushi.

 

A dziwka?  Będziesz miał godzinę. Jak kiedyś chlałem, to dziwek przewaliłem setki. 99% z nich traktuje klientów źle. Ciebie potraktuje tak samo. Będziesz zestresowany. Po chuj Ci to. Jak na pierwszy raz dla młodego (być może wrażliwego jeszcze chłopaka) to odradzam.

 

Jeśli już, to być może masz wśród znajomych kogoś, kto ma FF i jakaś będzie chciała Ciebie rozdziewiczyć. To już lepszy pomysł.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The notorius

2 minuty temu, The notorious napisał:

tylko może być problem jak np. ktoś nie ma smv od 7 w gorę

Jak ja miałem pierwszą laskę, to miałem SMV 1. Teraz mam 2 i dlatego ostatnio np. kupiłem 911 Turbo S. :D i ciut mam lepsze samopoczucie. Co nie przeszkadza mi mieć 6 dzieci z 3 kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The notoriousNie. Chciałem wyjebać system :lol:

 

EDYCJA:

 

Facet z wysokim SMV nie kupuje takiego auta - nie potrzebuje. Woli coś praktycznego. Może i mnie kręci takie auto, ale faceta z wysokim SMV kręciło by co innego. Więc pomyśl tak na serio czy te wszystkie moje zabawki to nie dowód na niskie SMV. Więc bez przesady z tą '10'-tką.

Edytowane przez Grzenio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Facet z wysokim SMV nie kupuje takiego auta - nie potrzebuje. Woli coś praktycznego. Może i mnie kręci takie auto, ale faceta z wysokim SMV kręciło by co innego. Więc pomyśl tak na serio czy te wszystkie moje zabawki to nie dowód na niskie SMV. Więc bez przesady z tą '10'-tką.

 

No ale chyba nie kupiłeś tego Porszoneza, żeby rwać dupy, tylko dla swojej własnej przyjemności, nie? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, The notorious napisał:

@Grzenio, tylko może być problem jak np. ktoś nie ma smv od 7 w gorę no i jest nieśmiały i boi się coś pokombinować z kobitami, to czy na pierwszy ogień właśnie taka prostytutka nie byłaby lepszym pomysłem ? 

 

Wszystko jest kwestią kto ma jakie "ambicje". Ja w tym momencie jestem takie 6/10 (moja własna ocena + koleżanki), jestem nieśmiały i ciągle pracuję nad sobą, więc kiedyś byłem słabszy. W ciągu ostatnich 3 lat 4 dziewczyny do mnie podbijały. Nie musiałem nic robić, same wyrażały zainteresowanie moją skromną osobą i wykonywały pierwszy krok. Na żadną z nich się nie zdecydowałem, bo 3 z nich były przeciętne i dupy wyglądem nie urywały, jedna z nich była 7/10, ale ona chciała tylko FF i wymagała bardzo dobrego seksu, więc uznałem, że nie dam rady jej zadowolić i zniszczy mi psychikę, więc spasowałem.

 

Pewna dziewczyna mi kiedyś powiedziała "jak facet nie ma seksu, to znaczy, że nie chce go mieć, bo kobiet jest więcej niż mężczyzn". I pewnie coś w tym jest. Szkoda tylko, że ludzie i matrix wciskają facetom byle jakie dziewczyny byle tylko były, bo inaczej będziesz nieudacznikiem, który panny nie umie sobie znaleźć. A ja mam swoje wymagania i ambicje i w byle pizdę fiuta wsadzać nie będę. Kto wybrzydza ten nie rucha ;)

Edytowane przez Mayki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayki Z wiekiem to też się zmienia. Mając teraz lat 48 i jakiś-tam status, mogąc się w miarę ubrać i pójść do każdej knajpy możliwości się zwiększają. Jeszcze 10 lat temu było inaczej. Z wiekiem u facetów libido maleje. Mi się po prostu mniej chce. Jak mam do wyboru spędzić fajnie czas z dziećmi albo przeruchać jakąś rozwódkę lat 35 to wolę to pierwsze. W moim wieku po prostu nie chce mi się. Tym bardziej, że seks jest przereklamowany. Ale jak miałem lat 25 to przeruchałbym prawie wszystko :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayki, na chwilę obecną wydaje mi się, że też jestem 6/10 + mam troszkę do przepracowania nad sobą, ale nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakaś samiczka coś inicjowała wobec mnie, 3-4 razy zdarzyło mi się, że usłyszałem od kobit, że jestem przystojny, ale wyglądem dupy nie urywały, a tak jak ty też mam ambicje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Słuchajcie mam pytanie.

 

Ogólnie mam pomysł żeby iść do jednej divy ale tylko po to, żeby sobie podotykać kobiecego ciała, akurat mi się podoba, i ewentualnie loda, akurat mam stówę.

Nie wyśmieje mnie? Czy jak iść to już zaruchać konkret?(mam 23 lata, seksu nigdy nie uprawiałem) Dlaczego pytam z tym nie ruchaniem? Bo ktoś u góry napisał coś o tych robakach po wizycie mimo że był zabezpieczony. Tak bym się oswoił z ciałem kobiety itp tylko pytanie czy nie zrobiłbym z siebie debila? Pozdr.

 

Bo to chyba zawsze lepsze niż oglądanie redtuba co?

Edytowane przez Nonconformist
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2017 o 11:09, verde napisał:

Niech wam nikt nie wmówi, że jak założysz gumę u dziwki, to żadnym cholerstwem się nie zarazisz. Byłem, nie udziwniałem, wszystko robione zgodnie z higieną, nie robiłem minety, nie całowałem itd., a później się okazało, że przyniosłem stamtąd jakieś cholerstwo (wyszło mi przy testach na robaki w organizmie). Także koneserom takiego sportu proponuje się przebadać przed następnym razem, bo może noszą ze sobą jakąś chlamydię, albo jeszcze inne gówno.

 

Jakie badania testy zrobić żeby wykluczyć najpopularniejsze choroby. HIV, kiłą co jeszcze? wiem ze test na hiv w laboratorium Sayevo kosztuje jakoś 30zł (w tych granicach) plus 5 zl za pobranie a inne choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RRRR_WWWW Raczej te choroby, które się nie objawiają zbytnio np. HPV najgroźniejsze szczepy. Ogólnie ryzyko złapanie czegoś istnieje , ale co do HIV trzeba mieć wyjątkowego pecha ...

 

 

Cytuj

chlamydia: Treatment: Easily cured with antibiotic medicines.

rzeżączka: Treatment: Can be cured with antibiotic medicines, but drug-resistant strains of gonorrhea are increasing in many parts of the world, including the US.

kiła: Treatment: Curable with antibiotic medicines.

HSV (typ 1 i 2): Treatment: There is no cure for herpes, but medications can shorten and decrease or prevent outbreaks.

HPV: Treatment: There is no cure for HPV infection, but 90% of persons clear the infection within 2 years. Genital warts can be removed through different methods, including freezing. Appropriate follow-up and treatment for genital and rectal HPV infections (detected by abnormal Pap smear and/or HPV test results) is essential for cancer prevention and detection.

HIV: Note: Certain things have been suggested to increase a person’s chances of getting HIV during oral sex, if exposed to an infected partner, such as having poor oral health, having bleeding gums or gum disease, having sores in the mouth or on the genitals, or being exposed to the “pre-cum” or “cum” (also known as pre-ejaculate or ejaculate) of an infected partner. However, no scientific studies have been done to show whether or not these factors actually do increase the risk of getting HIV or STI from oral sex.

 

http://www.ashasexualhealth.org/stdsstis/oral-sex-stis/

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !  A ja mam inna propozycje. Możne zamiast do prostytutki wybierzesz się na relaksujący masaż wykonywany  przez kobietę. Tak bez podtekstów żaden happy ending. Zrelaksujesz się, zaznasz kobiecego dotyku, nabierzesz dystansu . Wydaje mi się lepszym stosunkiem jakości do ceny  bo masażystka musi cię masować przez godzinę a nie  tylko rozłożyć nogi. Poza tym leżysz na brzuchu biec nie ważne jak w sumie będzie wyglądać.  No i odpada stres związany z chorobami

 

Jeśli chodzi o masaże to polecam  Soapy massage w Tajlandii jak ktoś będzie miał okazję;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc, co sadzicie o utraceniu statusu prawiczka z prostytutką? pomimo mojego wieku 22 lata nadal nie mialem swojego 1 razu jeszcze, no i troche mnie ten temat dreczy. Ogolnie podobam sie dziewczynom wiele razy mnie podrywaly ale jakos nie podobaly mi sie a nie chcialem zadnego zwiazku byleby z kims sie spotykac. Caly czas chcialem spotkac tą jedną jedyną (wiem jak to zabrzmialo) w ktorej naprawde sie zakocham i tak sie stalo (ale to opisze moze kiedy indziej w odpowiednim temacie) ale no coz nadal jestem w tym samym miejscu z tym samym statusem. Jedynie to obawiam sie tego ze potem ciezko mi bedzie zyc w zwiazku jesli taki bedzie z klamstwem bo nie wiem czy bym byl w stanie przyznac sie ze pierwszy raz mialem u ....tym bardziej ze tak jak pisalem mialem jakies tam powodzenie u dziewczyn ale przez moje nastawienie olewalem wszystkie i wyszlo tak jak wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak uważasz za słuszne, ale moja rada to nie kieruj się tym jak patrzą na Ciebie inni. Gówno Cię obchodzi zdanie innych ludzi. Rozwijaj się, znajdź w sobie pasję a zobaczysz że seks już nie będzie taki ważny.

Edytowane przez 18TillIDie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Prawiczek a wizyta u divy - opinie braci samczej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.