Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, SaiyanPrince napisał:

No więc jak sądzicie? Warto? Nie jest to jakieś...ryzykowne (wiecie - kiła, mogiła czy inne rzeżączki)?

Zadaj sobie proste pytanie - czy samochód taksówkarza może być niesprawny ?

Po czym zadaj sobie pytanie drugie - dlaczego taksówkarz jeździ spokojnie i zarazem - bardzo pewnie ?

Bo to jest jego warsztat pracy. Jesli taryfiarz nie zadba o auto - to przestanie zarabiać. Auto może być stare i niemodne ale zawsze musi byc sprawne.

Prostytutka może byc brzydka. Może być czasem chamska. Ale na pewno będzie w "tym" zakresie całkowicie zdrowa.

Dla niej jakakolwiek choroba weneryczna to:

1. Zamknięcie warsztatu pracy do jego ponownego uruchomienia (czytaj wyleczenia)

2. Możliwosć zarażenia klienta a gdyby coś takiego wyszło - ona jest spalona. Raz na zawsze.

Jej byc zarażoną jakimś syfem się po prostu nie opłaca.

Dlatego normalna, zawodowa diva nie dopuści do siebie klienta bez gumy. Nawet za znaczną dopłatą.

Już to kiedys pisałem. Jesli masz wątpliwość co do "bezpieczeństwa" upatrzonej damy - spytaj jej ile musisz jej dopłacić za seks bez gumy.

Gdy ona powie 100, 200. 1000 czy cokolwiek skończonego - pożegnaj się.

A jesli powie - miś, nie ma takiej opcji - możesz jechac w ciemno.

• Like 2
  • Dzięki 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć bracia!

Sam mam zamiar wybrać się na wizytę u divy po swój pierwszy raz w wieku 27 lat i mam kilka pytań:

- czy z racji braku doświadczenia i mogących wyniknąć problemów ze sprzętem po tylu latach trzepania lepiej jest wybrać się do kobiety w swoim wieku czy starszej w okolicach lat 40?

- czy warto mówić divie, że nie ma się doświadczenia, żebym nie padł po dwóch minutach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Człowieku pogrzało?  40 ? Po co?  Masz do wyboru tyle panienek w wieku 20-25 lat. Na drugie pytanie nie odpowiem bo nie wiem, nie chodziłem na takie panny.

Edytowane przez slavex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, mirek_trzepacz napisał:

Cześć bracia!

Sam mam zamiar wybrać się na wizytę u divy po swój pierwszy raz w wieku 27 lat i mam kilka pytań:

- czy z racji braku doświadczenia i mogących wyniknąć problemów ze sprzętem po tylu latach trzepania lepiej jest wybrać się do kobiety w swoim wieku czy starszej w okolicach lat 40?

- czy warto mówić divie, że nie ma się doświadczenia, żebym nie padł po dwóch minutach?

1. Po co starsza? Znajdź w swoim wieku albo młodsze. Tylko weź pod uwagę, że jest to istna loteria i lepiej być ogarniętym (polecam garsoniera, gdzie dowiesz się jak wybierać ogłoszenia na portalach by nie paść ofiarą przykrej niespodzianki albo ściemy). Jak widzisz oferty, które mają ten sam e-mail albo telefon, to automatycznie je spuszczasz w kiblu. To zazwyczaj jakaś bieda placówka z dużym % szans na pakiet wenerycznych chorób. 

Zdjęcia, które wyglądają jak profesjonalna sesja zdjęciowa też olewaj od razu bo to śmierdzi by prostytutka inwestowała w profesjonalne sesje jeśli nie należy do znanego Night Clubu w jakimś mieście. Teraz popularyzują na paru portalach robienie zdjęć z kartką z nazwą portalu gdzie się ogłaszają. To ma uwiarygodnić, że fotki są sprawdzone, a nie kradzione. 

2. Z tym doświadczeniem, to zależy. Niektóre divy pisza, że chętnie wprowadzą w świat seksu albo, że mogą do nich podbijać prawiczki itd. Tylko, że zazwyczaj są to takie 30+ albo 40+. 

Podsumowując, dobrze robisz, że idziesz do divy po 1 raz jeśli próbowałeś już innych dróg i zbyt wiele czasu/nerwów/pieniędzy to pochłonęło. Diva znacznie taniej i szybciej wyjdzie. 

Przy okazji zrozumiesz, że ten seks to żaden super wyczyn, a zwykła czynność fizjologiczna.

PS: Rady kolegi @Bonzo też są mądre i prawdziwe. Divy, które nie dopuszczają do seksu bez gumy są bezpieczniejsze niż te co pozwalają na seks bez gumy. 

Edytowane przez CalvinCandie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, mirek_trzepacz napisał:

Sam mam zamiar wybrać się na wizytę u divy po swój pierwszy raz w wieku 27 lat

Trochę późno ale to nie problem :)

i mam kilka pytań:

A które Ci się bardziej podobają ? Bo są rózne gusta :)

Nie ma specjalnego znaczenia jaka wybierzesz - po prostu jesli Ci się podoba - umawiasz się.

Zresztą - wiek divy deklarowany w anonsie najczęsciej jest po "tuningu". One wszystkie zaniżają.

Idąc zatem do np 28-latki - otrzymasz w rzeczywistości kobietę po 30-tce.

Dlatego też specjalnie na wiek bym nie zważał. Ma być fajna i podobać Ci się. Z PESEL'em się nie ruchasz :)

- czy warto mówić divie, że nie ma się doświadczenia,

Możesz powiedzieć, nie musisz :) I tak niekoniecznie diva uwierzy, że facet lat 27 jest jeszcze prawiczkiem. Gdyby natomiast uwierzyła - to może być zwyczajnie Ciebie ciekawa i na spotkaniu będzie jeszcze fajniej.

Natomiast zdecydowanie warto powiedzieć, że Ty jeszcze nigdy nie byłeś u divy czyli nie masz doświadczeń z seksem płatnym :) Jak laska będzie ogarnięta to będzie miło - klient nietypowy wart lepszej obsługi :)

żebym nie padł po dwóch minutach?

No to padniesz, najwyżej :) Przecież o to chodzi :)

Jesli padniesz - masz dwie opcje:

1. Albo dama "zasugeruje", że "to już koniec spotkanka" - wtedy jej więcej nie odwiedzaj

2. Albo - jesli dama dba o klienta - to Cię za kwadrans z powrotem postawi na nogi. W takim wypadku najwyżej dopłacisz za "nadgodziny"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta