Skocz do zawartości

Gocha pyta, czy Daniel jest pewny, że będzie wychowywać swoje dziecko. Mocne.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Daniel poinformował, że zostanie ojcem.

Gocha paradoksalnie okazała się jedyną trzeźwo myślącą osobą na melinie.

W 25 sekundzie pada wiekopomna fraza. Chyba słuchała Radia Samiec. :D

Zaskoczony jestem.

 

DM zareagował tak jak się spodziewałem, nawet matka podświadomie myśli, że determinizm biologiczny kazał kobicie daniela szukać lepszego materiału genetycznego.

Szok i niedowierzanie. Jeden z mocniejszych szotów od dawna IMO. :lol:

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztki mózgu jeszcze u Gochy zostały.

Jeśli macie prawidłowego relacje ze swoimi matkami (takie które mogą zostać jeszcze babciami) i mają one odrobinę poukładane w głowie to większość waszych mam zada takie pytanie.

Czy to w wyniku informacji - będziesz babcią czy po prostu w wyniku różnych rozmów.

Jeśli nie tak bezpośrednio jak alkoholiczka Pani Małgorzata to np. zaczepi o testy DNA , o czujność.

Nawet średnio kumata babka za życia gdy ma dorosłego syna i już swoje lata wie doskonale o co chodzi.

Jeden gwarant - poprawne relacje z matka.

Pierwszy raz widzę cud na transmisji - fajny DM i zła Gocha. DM zachowuje się jak półgłówek  a Gocha trafia w 10tkę tym pytaniem (logiczne aż do bólu).

PS Wczoraj zaczepiałem podobne tematy z rodzicielką - powiedziałem o zakazie testów DNA we Francji to powiedziała że to już jest szczyt.

Ojca poinformowałem (tata niedowiarek), że alimenty są ustalane na podstawie zdolności zarobkowych (dajac przyklad Zamachowskiego) to dalej przegadywał się że to niemożliwe.

To moja 4 rozmowa z nim ale już co raz bardziej wierzy w prawdę dot .wyliczania alimentów (żeby musiał prawdę wciskać jak Goebells to już jest szczyt- jeszcze 996 razy i uwierzy).

Edytowane przez tomek25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek25 napisał:

Resztki mózgu jeszcze u Gochy zostały.

Zauważcie tą jedną rzecz. Gocha jest ciągle pijana i nie zbyt inteligentna oraz ciągle otumaniona zadymami na melinie, a jednak kiedy Daniel powiedział jej, że będzie ojcem Gocha od razu zapytała czy to jego dziecko :D Imperatyw biologiczny działa i Gocha dobrze wie jakie są kobiety więc stara się przestrzec Daniela, który nie oszukujmy nie jest zbyt atrakcyjny mimo sławy i pewnej ilości pieniędzy, które zarabia co każdy stream.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być fejk ze strony DM i wkręcał Gochę, ale ona była tego nieświadoma i powiedziała co naprawdę myśli - tak to widzę. 

Niektóre komenty spod szotów:

 

Cytat
Hahaha inni zalali jej forme a grubas myśli że to jego ?
Cytat
szybciej łuki zrobi niż ten obłudnik
Cytat
Tu trzeba Pani Gosi przyznac racje z tym co powiedziala Daniel czy to twoje jest.
Cytat
Przeciez to nie jego ?
Cytat
tucznika nosaczita zaciążyłahehe aten rogaczem

Szok. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.