Skocz do zawartości

Pytanie do kobiet


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

a propos wieku - gdzieś czytałam, że seks życia zaczyna się po 30 i coraz bardziej zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że coś w tym jest ;)

Sylwia, Ty masz jakieś porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak będę w Twoim wieku to jak tak się zmacham to tak odlecę że polecę spać? :D co za sytuacja :D

haha kto wie? ;)  Marzena nie chodzi o to że sie zmacham i jestem tak zmęczona, ja zawsze jak miałam intensywne orgazmy to po zasypiałam :lol:

Z tym wiekiem to chodziło mi raczej o to że zmieniło sie moje nastawienie, czułość owszem, przytulanie, ale czasem po prostu wygodniej jest położyć sie na obok ukochanej osoby ale dać jej odetchnąć :lol:  :lol::lol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos wieku - gdzieś czytałam, że seks życia zaczyna się po 30 i coraz bardziej zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że coś w tym jest ;)

Sylwia, Ty masz jakieś porównanie?

Ja zawsze miałam duży apetyt na seks, nie odczuwam znacznej różnicy, no może troszeczke :lol:  :lol:

 

 

Spoko , to jak ten wasz orgazm wygląda ;p

Marzena, ale o co konkretnie pytasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.