Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Tutaj staramy się pisać poprawnie. Kropki na końcu zdań także są mile widziane ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Uriel Eckstein
      Witam wszystkich
      Uli
    • Przez luter1
      Witam. 
       Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 
      Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 
      bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 
      Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych  )
    • Przez krysztal
      Witam forum.
    • Przez Veneficarius
      Czesc, zgodnie z regulaminem.i zasadami kultury witam was ! Na forum trafilem dzis, a wczoraj pol dnia spedzilem sluchajac kanalu na yt , bardzo fajne i ciekawe , interesuje sie "szerokopojętą ezoteryką " i nie tylko.  Mam 29 lat no i fajnie że znalazlem i kanal i forum pozdro ! 
    • Przez pablo bronco
      Witam braci!
      Ja kot młody, nie bojący się ognia i wody, po konsultacji z lekarzem i farmaceutą, witam się z Wami. Wyciągnęli mnie z pochwy (na siłę!) 47 lat temu, przemierzyłem przez ten czas cały swój świat, na "tamten" się nie wybieram, byłem żołnierzem-marynarzem, "komputerowcem", "komórkowcem", "miałem sklepy",do niedawna pracowałem na obczyźnie jako fliziarz kilka lat. To historia, teraz zamierzam robić to, co od dawna jest moją pasją: pisać, tworzyć, pić, palić, gwałcić:) i się kształcić, żyć tak jak chcę i lubię. Pozdrawiam 
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.