Skocz do zawartości

Tak się robi sukces! Kłam kobietom rano, w południe i wieczorem! :)


Rekomendowane odpowiedzi

To jest walka z wiatrakami. Uważam, że my tej wojny już nie wygramy. To szyderstwo bab w komentarzach mnie przeraża. A facet jest taki, a sraki, a śmaki.

One same lepiej wiedzą, jaki powinien być facet w dzisiejszych czasach. Same go sobie wymyśliły. Jest to postać mityczna. 

 

Tak jak napisałem wyżej, my już tej wojny NIE WYGRAMY, to poszło za daleko. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard, facet ma skakać dookoła kobiety ,która może mu łaskawie da mu się zabawiać. 

 

Nie widzę problemu z zapraszaniem swojej kobiety do restauracji czy zabieranie w różne miejsca, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy samica też angażuje się w równy sposób w związku. Musi być zachowana równowaga. Szkoda tylko, że Panie potrafią dużo mówić o partnerstwie w związku i jakie to jest ważne, a same jak ma przyjść co do czego nic nie robią lub robią niewspółmiernie do wysiłku partnera "byle było że coś tam niby robię". Oczywiście są wyjątki, ale mało które dalej się starają po tym jak haj minie :) 

 

Odpowiadając samiczkom na pytanie "Gdzie są Ci prawdziwi faceci":

"Prawdziwi faceci są tam, gdzie prawdziwe kobiety ;) "

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, giorgio napisał:

Tak jak napisałem wyżej, my już tej wojny NIE WYGRAMY, to poszło za daleko. 

Jeszcze jej na dobre nie zaczeliśmy, a już mówisz że nie wygramy.Myslę że za kilka lat będzie taka nawalanka w mediach że wszyscy będą mieli dosyć i coś pozytywnego w końcu się z tego wykluje. Poza tym nie zapominajmy że Europa i USA to nie cały świat.Ameryki tym forum nie odkryliśmy-takie ruchy widać na całym świecie i od tego już nie ma odwrotu ,tak jak nie było od feminizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Właśnie dlatego w tym wszystkim tak okropnie dobijają mnie chłopcy, którzy namiętnie i często zaczęli zasłaniać się… równouprawnieniem."

 

No, przecież to panie chcą tego równouprawnienia, czy prawdziwy mężczyzna odmawia swojej kobiecie tego co sama chce? Może nikt mu nie powiedział że to równouprawnienie to nie tylko same prawa, ale też obowiązki i konsekwencje które się z tymi prawami wiążą. 

 

" bez jakichkolwiek ambicji i chęci dawania czegokolwiek od siebie."

 

Ambicje są, ale jeżeli mam coś komuś dać od siebie, to chyba mam prawo oczekiwać czegoś w zamian. O co się koleś pruje? Że nie jesteśmy frajerami który rozdaje swój czas na lewo i prawo?

 

Jeszcze komentarz "Ano dramat panie... dramat!!!! Czasem my kobiety mamy ochotę przenieść się w czasie.. albo najlepiej zmienić orientację, to by rozwiązało wieeele problemów. Tyle jest fantastycznych kobiet"

 

To przecież kobiety się najbardziej zmieniły przez te wszystkie lata. Chciały feminizmu to mają. Od lat to panie ustalają zasady tej "gry" pod siebie, a jak faceci nie chcą w tą "grę" grać, to wielkie aj waj, jak oni w ogóle mogą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, giorgio napisał:

To jest walka z wiatrakami. Uważam, że my tej wojny już nie wygramy. @giorgio Pierdzielisz farmazony.

One same lepiej wiedzą, jaki powinien być facet w dzisiejszych czasach.  TAAA no i zajebiście potem spadają liście.

" kupić kwiaty lub zabrać swoją kobietę na kolację, kawę, do kina, na łyżwy, gdziekolwiek woli kupić sobie czteropak piwa, rozłożyć swoją dupę na kanapie i oglądać mecz?" ( i powinno być rozegrać mecz)

 

Ogólnie cieszę się jak czytam takie wypociny oblane białą "farbencyją", znakiem tego konkurencja na rynku jest słaba.

 

@Stulejman Wspaniały Po czym  poznałeś iż to o nas? Ja nie gram w turówki IIWŚ. :P tyyyylk`o   RTS`y walę.

  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie wiedzą co jest dla nich dobre. Ale jak im to wytłumaczyć. Przecież bardzo sensownie w uszach kobiet brzmią słowa takie jak w omawianym blogu.

 

Tyle tylko, że to jest złe. Pozory szczęścia. Uniżony sługa nie da kobiecie tego o czym ona marzy. Żeby mieć namiastkę swoich pragnień kupi 50 twarzy Greya i uruchomi wyobraźnię. 

 

Dyscyplina i silna męska ręka. Tego pragną kobiety i to im daje spełnienie.

 

Ale jak im to wytłumaczyć?

 

Swojej już wytłumaczyłem ale co z innymi.

 

Jakby jakaś była chętna to umawiam wizyty domowe ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Beckenbauer napisał:

" Właśnie dlatego w tym wszystkim tak okropnie dobijają mnie chłopcy, którzy namiętnie i często zaczęli zasłaniać się… równouprawnieniem."

Ta wypowiedź doskonale pokazuje, że kobiety używają równouprawnienia tylko wtedy kiedy jest im ono na rękę ;) A kiedy nie jest to na nie narzekają :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że zdaniem twórcy mężczyzna NIE MOŻE mieć ŻADNYCH słabości,albo ich WCALE nie okazywać i być jedynie posłusznym sługą myszki.Takie podejście trochę mi się kojarzy z findom(dominacja kobiety po przez dojenie faceta z kasy,a go to podnieca),tylko zamiast pieniędzy jest energia emocjonalna.

 

Edytowane przez Perun
Rozkojarzenie Xd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PewnySiebie napisał:

Poza tym robisz krzywdę mężczyznom.

Tyle w temacie - zdrajco :)

Najlepszą karą dla tego gościa będzie moment spotkania tej jedynej myszki, która w odpowiedzi na wprowadzanie przez niego jego własnych zasad w życie zostawi go pod mostem;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kobiety były uważane za słabsze i delikatne, dlatego faceci jako silniejsza płeć, otoczyli je specjalną osłoną. Obecnie kobiety, biali rycerze i poprawni politycznie twierdzą że kobiety są tak samo silne, jak nie silniejsze od facetów. Barack Obama powiedział że kobiety mogą robić to samo co faceci, i zrobią to lepiej, i to w szpilkach. Więc mężczyźni nie mają powodów by je ochraniać i specjalnie traktować. Z jakiej racji? Dzieci są do pewnego momentu traktowane ulgowo, a jak dorośnie, to ulga się kończy. Dlaczego z paniami miałoby być inaczej? Ba, skoro kobiety są lepsze, to one powinny otoczyć mężczyzn specjalną opieką. Tak jak facet latał z kwiatkami za kobietami, tak teraz kobiety powinny latać z piwkiem za facetami. Niech panie wyjadą na wojnę, niech zejdą do kopalni, niech zajmą się wywózką szamba. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjna technika manipulacji polegająca na wymieszaniu prawy z kłamstwem.
Prawdy - wiadomo, że normalnemu człowiekowi należy się ta podstawowa doza szacunku, nie wspominając o dziewczynie/żonie. Tu się ciężko nie zgodzić.
Kłamstwa - rozwijanie tematu na tym Forum jest zbędne ;).

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kobiety łykają te pseudo-psychologiczne bzdury jak pelikany, i biorą wszystkie prawdy za objawione. Do czego to doprowadza, to nie trzeba również tutaj się rozpisywać.

To jest cyrk na kółkach, nawet jakby zwykły chłop chciał się chajtnąć to może lepiej by zrobić seppuku - proces umierania jest szybszy - piję do tego jak wygląda nasze Polskie "prawo". Kobieta z napchaną głową takim stekiem bzdur zniszczy wszystko - związek, rodzinę, a na końcu siebie samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mainstreamowy kabaret. Autor dość sprawnie wyciska soczek z matriksowych mitów. Lecz najlepsze jest to, że biarorycerskie pelikany w końcu trafią na to forum aby przełknąć najbardziej gorzką pigułkę. Im więcej tego typu szlamu na tym matriksowym portalu tym więcej braci odzyska ostatecznie godność i jaja tutaj :)

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej mamy związki podwójne ślub z urzędem i bankiem,a później taki mężczyzna po odpuszczeniu ramy skazany jest na lata okupacji ekonomicznej.W takiej perspektywie objawy skrajnego białorycerstwa można traktować nawet jako nieswoistą reakcję obronną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Red_Pill napisał:

Współczuję wam dziewczyny. Chyba musicie się nastawić na to, że to niedługo wy będziecie tym „mężczyznom” kupować kwiaty…

A tak w ogòle to albo jest beznadziejnym przypadkiem białego rycerza, albo mu ktoś płaci za pisanie takich bzdur.

Osobiście myśle że jest opłacany.

 

 

Moim zdaniem przewiduje przyszłość, kiedy to kobiety będą zabiegały o względy mężczyzny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze od razu humor się człowiekowi poprawił czytając tego gościa, normalnie kabaret beta orbiter stoi przed nim otworem hahahahha 99,9% komentujących to kobiety które widać jak bardzo są wpatrzone w swojego mistrza lizodupstwa xD 

Edytowane przez marios27
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, giorgio napisał:

One same lepiej wiedzą, jaki powinien być facet w dzisiejszych czasach. Same go sobie wymyśliły. Jest to postać mityczna.

To prawda, kobiety są świetne w zmyślaniu więc nic dziwnego, że akceptują takich bajkopisarzy jak tamten Pan. Swoją drogą, zawsze jest podobny schemat:

- w tle zdjęcie najlepiej w jakimś garniturze (lvl męskości over 1000)

- czasami przekleństwa w tekście podkreślające (a jakże) ten "bedbojowy lajfstajl" naszego autora

- tłumaczenie, że faceci są przegrywami i że kobiety zasługują na kogoś lepszego (w domyśle autora - on jest tym najlepszym samcem alfa)

- nie doczytanie i nie rozumienie idei i wypowiadanie się na jej temat to podobne bardzo do recenzowania książki po przeczytaniu kilku stron

- niedoceniony i niespełniony 200% mężczyzna, który dla swojej kobiety poleciałby na księżyc i zesrał się na tęczowo oraz wyrwał róg jednorożcowi i przyniósł jej w zębach

- wszyscy faceci to świnie (tylko nie on, bo on jest ten prawdziwy hehe)

- wszyscy faceci to.. świnie

- wszyscy

- kobiety są najlepsze a faceci to świnie oprócz niego

- świnie to faceci a kobiety to najlepsze 

- zdjęcie w garniturze w tle

 

  • Like 6
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Quo Vadis? napisał:

- w tle zdjęcie najlepiej w jakimś garniturze (lvl męskości over 1000)

Najlepiej jak spod mankietu wystaje jakaś dziara. Wtedy jest elegancki i jednocześnie bad boy. Majtki same spadają od nadmiaru wilgoci.

Do tego rzucanie w tekście qrwami i pizdami, bo jest nie tylko romantykiem, ale i rzucić mięsem potrafi jak trzeba. Prawdziwy twardziel z romantyczną duszą.

 

Swoją drogą użycie sformułowań typu "Jest pizdą" w tekście przeznaczonym dla kobiet jest co najmniej śmieszne.

Używa tego określenia w obraźliwym kontekście. Tym samym obraża kobiety, klasyfikując ich narządy jako coś gorszego, słabszego.

A Panie lajkują bo próżno u nich szukać jakiejś głębszej refleksji czy też logiki.

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzie mnie w tym tekście i komentarzach ,że mężczyzna musi .

 

(A facet faktycznie po prostu piszę pod pewien target.)

Można dostać niezłego mindfucka czytając to co niektórzy tam wypisują . Poza tym co to za maniera stawiania wymagań każdemu facetowi ? Co to za bzdury ? Mężczyzna jest męski kiedy ... bla bla bla . Już nawet na bycie mężczyzną są kryteria. Ciekawe ,że nie działa to obustronnie . Nie można być po prostu sobą , muszę być taki i taki, a jak nie to jestem nie męski ! A potem kobiety same po 40-stce.

 

Skoro ktoś lubi tak z tych "nowoczesnych, oświeconych" lubi lamentować nad brakiem męskości i jego zanikaniu, to może zastanówmy się skąd to się wzięło ? A może dlatego, że została rozbita jednostka jako rodzina? Może z powodu innej kultury pracy (kiedyś chłopiec uczył się rzemiosła i przebywał z mężczyznami), a teraz edukacja, przedszkola - wszystko sfeminizowane.

Parafrazując znane powiedzenie "feminizm jest to ustrój, w którym rozwiązuje się problemy nie znane w żadnym innym ustroju" .

 

Od kobiety nie można oczywiście wymagać? ktoś tam rzucił w komentarzach "a może od czasu dać kwiaty mężczyznom" - oczywiście lament wielki. Tylko nikt jak zwykle bez refleksji nie pojął, że chodzi tutaj o zupełnie coś innego...

 

Zdałem sobie z czegoś sprawę, to wszystko jest złe . I to nie dlatego, że to podjudza i jest złe . Mogę nie mieć racji,a ziemia jest płaska. Tylko to wszystko tworzy jeszcze większe podziały,a Marks to się może tylko cieszyć zza grobu.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

Najlepiej jak spod mankietu wystaje jakaś dziara. Wtedy jest elegancki i jednocześnie bad boy. Majtki same spadają od nadmiaru wilgoci.

Och tak, dziękuję, że mi o tym przypomniałeś :D Ja to jednak chyba nic nie mam wspólnego z takim samcem alfa i takim bedbojem jak on, no cóż, za dobra dusza, pizdeczka ze mnie :( 

Chciałbym być kiedyś takim samcem jak on.. garnitur jakiś mam, jeszcze dziara i trochę bluzgów się wyuczę, hehe i wszystkie moje.

Śmieszne jest to, że on bluzga takimi sformułowaniami w stronę facetów a oni często lajkują jego posty, to się chyba nazywa białorycerzyzm złośliwy :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele nauki przed nami aby dotrzeć do takiego poziomu, ale ja się nigdy nie poddam.

 

Przyjdzie dzień kiedy powiem:

"Marlenka serce ty moje, nie mogę już patrzeć jak rąbiesz to drewno. Nie mogę patrzeć jak się męczysz!

Spadam z chłopakami na parę godzin, napisz eska jak skończysz."

 

 

 

 

82c24c36b95b4d213ba7dbeaa731ba5b--suits-

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.