Skocz do zawartości

Tak się robi sukces! Kłam kobietom rano, w południe i wieczorem! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Co za grafoman.

 

O co chodzi? Najpierw on pisze coś o płaczliwych pizdach, a w kolejnym zdaniu przechodzi do tego żeby kupić kwiaty dziewczynie zamiast piwa.

 

What the fuck?

 

Gdzie jest związek? :o

Ale te kobiety cierpią przez pizdowatych xD

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korci żeby wejść na facebook'a i rozjechać ten jego "nowy wspaniały świat"Nic nie sugeruję:)

Poza tym za tekst poniżej dałbym Oskara za inteligencję i poczucie humoru.

 

41 minut temu, Quo Vadis? napisał:

To prawda, kobiety są świetne w zmyślaniu więc nic dziwnego, że akceptują takich bajkopisarzy jak tamten Pan. Swoją drogą, zawsze jest podobny schemat:

- w tle zdjęcie najlepiej w jakimś garniturze (lvl męskości over 1000)

- czasami przekleństwa w tekście podkreślające (a jakże) ten "bedbojowy lajfstajl" naszego autora

- tłumaczenie, że faceci są przegrywami i że kobiety zasługują na kogoś lepszego (w domyśle autora - on jest tym najlepszym samcem alfa)

- nie doczytanie i nie rozumienie idei i wypowiadanie się na jej temat to podobne bardzo do recenzowania książki po przeczytaniu kilku stron

- niedoceniony i niespełniony 200% mężczyzna, który dla swojej kobiety poleciałby na księżyc i zesrał się na tęczowo oraz wyrwał róg jednorożcowi i przyniósł jej w zębach

- wszyscy faceci to świnie (tylko nie on, bo on jest ten prawdziwy hehe)

- wszyscy faceci to.. świnie

- wszyscy

- kobiety są najlepsze a faceci to świnie oprócz niego

- świnie to faceci a kobiety to najlepsze 

- zdjęcie w garniturze w tle

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz znany i lubiany kapłon patrzy z góry na mężczyzn jeszcze w jednym aspekcie. Uważa, że skoro koleś jest wolnym strzelcem albo nie lata jak pies, to musi być Januszem z bębnem i chlać piwo hektolitrami. Czy on jest aż taki ograniczony, że nie bierze pod uwagę rozmaitych pasji, w jakich zakochują się samcy? Na pewno macie chociaż jednego znajomego, który poświęca cały swój czas np na grę w zespole muzycznym, ćwiczenia na siłowni, treningi boksu... Czemu ten gościu ma kosmiczny ból dupska, gdy widzi kogoś SZCZĘŚLIWEGO, kiedy kroczy niewydeptanymi ścieżkami?

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dabeq napisał:

Tylko to wszystko tworzy jeszcze większe podziały,a Marks to się może tylko cieszyć zza grobu.

To prawda.

 

7 minut temu, Carl93m napisał:

O co chodzi? Najpierw on pisze coś o płaczliwych pizdach, a w kolejnym zdaniu przechodzi do tego żeby kupić kwiaty dziewczynie zamiast piwa.

Jego blog nie jest pisany dla mężczyzn tylko pod kobiety dlatego nie oczekuj tam logiki tylko emocji.

 

@koksownik Bo jego zdaniem dobrze jest narzekać na pasje mężczyzn inne niż kobiety, ponieważ one to lubią. Chcą męskiej atencji i chcą być w centrum uwagi, a mężczyzna z jakąś inną pasją tej atencji kobiecie nie daje. On to wie i dlatego o tym pisze.

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem gość jest cwany. Wbił ponad 300tys. lajków takimi pierdołami, to nie jest byle co.

 

@Stulejman Wspaniały mówił zresztą w audycji kilka dni temu, że kobiety lubią takie dupere, harlequiny itd. I zgadzam się, próbowałem z ciekawości poczytać Beckę Fitzpatrick i nie mogłem się nadziwić skąd ma tą sprzedaż. Życie. Ale rozumiem. Jeszcze 1.5 roku temu sam bym lajkował takie profile :lol:

 

@firebird nie pisz tam bo tylko cię wyszydzą. I to pewnie nie kobiety, ale biali rycerze. Rozjadą Cię jak walec, a i tak żadnych argumentów nie wezmą pod uwagę.

Z nimi się nie gada.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomko napisał:

To generuje pewnie jakieś dochody w postaci reklam czy coś. 

Jak śmiesz mizoginie takie coś sugerować prawdziwemu mężczyźnie! :lol: 

7 minut temu, koksownik napisał:

Czemu ten gościu ma kosmiczny ból dupska, gdy widzi kogoś SZCZĘŚLIWEGO, kiedy kroczy niewydeptanymi ścieżkami?

A teraz tak już całkiem na poważnie, ja widzę u niego pogardę. Pogardę dla osób, które nie są w związkach, które nie postawią kobiety na piedestale, dla osób, których jego ograniczony sposób rozumowania nie pojmuje. Ludzie zawsze bali się czegoś innego, nieznanego, on jest w swojej osobie takim głosem grupy matrixowych Januszy i Grażyn ukrytych pod bedbojowym lajfstajlem oraz sposobie wyrażania się na swoim blogu ale jakoś nie jest mi go szkoda, niech sobie pisze. 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Na litość boską! Wszedłem tam kiedyś na tego bloga, skomentowałem. Teraz też kliknąłem jednemu kolesiowi łapkę w górę. 

Słyszę jakiś szelest w ogrodzie... Ktoś chodzi mi po tarasie... Chwilę! Ktoś zagląda przez okno i słyszę mamrotanie pod nosem: "prawdziwym mężczyzn już nie ma... Prawdziwych nie ma... Mężczyzn już nie ma...". O Boże!!!! Ratu... 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma ciągle wrzuca takie teksty na fejsa. Ot , co tam można znaleźć: 

 

Tekst cytowany

 

"Jeżeli znudziłaś się swojemu facetowi, to koniecznie zrób, to koniecznie zrób coś żeby to zmienić. Zacznij ćwiczyć, biegaj, wylewaj siódme poty i schudnij. Zmień kolor włosów i kup sobie nową seksowną bieliznę żeby znów mu się podobać. Zacznij gotować mu pyszne obiady, piec ciasta i rozpieszczaj go na każdym możliwym kroku

 

"Żartowałem"

 

Jesteś piękna, mądra i warta wszystkiego. Na świecie jest ogromna liczba mężczyzn, którzy daliby wszystko żeby z Tobą być. Pamiętaj - nieważne jak bardzo będziesz się starała być "doskonała" - dla niewłaściwych osób nadal nie będziesz wystarczająca. Nieważne jak bardzo będziesz "niedoskonała" - dla właściwych osób będziesz po prostu idealna."

 

Autor R.W.

 

 

Moim zdaniem autor celowo i z premedytacją wprowadza kobiety w błąd, a nawet zachęca do księżniczkowania. Autor tekstu sugeruje bardzo wyraźnie, iź kobiety nie powinny robić praktycznie niczego, bo i tak biały rycerz się znajdzie dobrowolnie. Z przykrością informuję Was, że kobiety takie teksty łykają jak pelikan. Jakie tego mogą być reperkusje, wolę już nie myśleć. Faktem jest natomiast, że panie są raczej podatne na takie teksty.

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, PewnySiebie napisał:

Kobieta nic nie musi. Jesteś otyła? jest mnóstwo artykułów i programowania, żebyś zaakceptowała Siebie jaką jesteś. A facet grubas? fuuuj!!!

No chyba że kobieta jest otyła z winy faceta jak moja była była :D bo jej nie wspierałem w odchudzaniu i tylko jak ten cham naigrywałem się z jej tuszy zamiast wziąć na basen, wyjść pobiegać. 

A to że potrafiła wpierdolić ( bo jedzeniem to ciężko nazwać) całą czekoladę i zagryźć batonem to pewnie też moja wina. No bo przecież nie jej.

Tak btw do dziś nie kumam jak ona potrafiła zeżreć tyle słodyczy na raz, mnie po 3 kostce naciąga a pół czekolady to paw murowany.

 

Sory za lekkie zejście z tematu.

Edytowane przez jaro670
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak zawsze przy takich wątkach interesowały mnie bardziej komentarze Pań, aniżeli same spostrzeżenia autora.

Wszystkie komentarze Pań pisane na jedno kopyto - ,,Facetów z jajami już nie ma, to my teraz mamy jaja", ,,Gdzie się podziali prawdziwi faceci?", ,,Gentelman gatunek na wymarciu". Wszystko okraszone lajkami powyżej 4, gdzie na męskim portalu 90% komentarzy jest kobiecych. Jeśli z drugiej strony znajdziemy jakąś merytoryczną, przyczynowo-skutkową wypowiedź przedstawiciela płci męskiej to nie zobaczymy ani jednego lajka. Postęp feminizacyjny poszedł już tak daleko, że nie da się tego zatrzymać. Marek miał racje :(.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Otwieraj kobiecie drzwi, przepuszczaj ją pierwszą, idź od strony ulicy, zasłoń ją parasolem od deszczu, nie klnij w jej towarzystwie, trzymaj ją pod ramie, darz dobrym żartem, rozwiązuj problemy nie twórz nowych, przepraszaj, nie obwinaj, jesli robi cos źle pokaz jej jak sie robi dobrze lub pomóż, nie krytykuj, słuchaj, i wyrzuć do chuja te śmieci

Chyba w tym przypadku, nie "wyrzuć do chuja te śmieci" tylko wyrzuć chuja do śmieci. :lol:

Edytowane przez Qaikwow
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Carl93m napisał:

nie pisz tam bo tylko cię wyszydzą. I to pewnie nie kobiety, ale biali rycerze. Rozjadą Cię jak walec, a i tak żadnych argumentów nie wezmą pod uwagę.

Z nimi się nie gada.

No to pozamiatane.siedzieć cicho i się zachwycać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wielu samców zaczyna być coraz bardziej świadoma tego wszystkiego ruchy typu, redpill, mgtow, forum Pana Marka. To nie jest wygodne dla kobiet, które za jakiś czas będą tracić atencje przez tych świadomych bo beta placuszki raczej tak szybko nie wyginą. Dobrze psy szczekają karawana jedzie dalej. Sam niedawno bym był tym męskim samcem zabiegającym o serce a teraz jestem pizdą :D się śmieje i dobrze z tym czuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wicijowski

Wstaw awatar ? przywitaj się gdzie trzeba ......

I broń swojego zdania jak Prawdziwy Facet, za ktòrego się uważasz ...

Bo twoje obecne zachowanie jest co najmniej bardzo tchòrzliwe.

Aaa rozumiem, nie będziesz sobie tutaj języka strzępił, bo tutaj nikt ci za to nie płaci ....?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.