Skocz do zawartości

Mówią o nas na kafeterii :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Nigdy nie bierz ślubu :D 

Cóz. Wziałem, ale szybko udało mi się uciec. Ucieczka może i tania nie była, ale nigdy lepiej pieniędzy nie wydawałem.

Za to mam potwierdzenie (nauka przez dupę), że nie bez powodu mówi się do żony per "moja najdroższa" :):)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobiety walczą" - To nie tylko psychologia, ale przede wszystkim nieuświadomione kobiece instynkty, które nakazują niszczyć tych, którzy poprzez pewne czynniki wydaja się być "słabszymi" samcami w obiegu. Przeto kobita wyzywa i psuje opinię samcowi pośród innych samic, tworząc opinię "maminsynka, piotrusia, nieudacznika " i tak dalej do znudzenia, a  internetach mogą sobie popuścić ze względu na anonimowość względną... Przecie to jest aż chore jak na kafeterii hejtowały niskich mężczyzn. 

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AdamPogadam napisał:

Przeto kobita wyzywa i psuje opinię samcowi pośród innych samic, tworząc opinię "maminsynka, piotrusia, nieudacznika " i tak dalej do znudzenia,

Cóż. Trudno. Nic na to się nie poradzi.

Chodzi tylko o to by wiedzieć skąd taki mechanizm się bierze :)

1 minutę temu, AdamPogadam napisał:

a  internetach mogą sobie popuścić ze względu na anonimowość względną...

Już popuściły i stąd ten smród :)

 

Ale to tylko smród. Ma on to do siebie, że znika romantycznie.

Bo "przemineło z wiatrem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AdamPogadam napisał:

"Kobiety walczą" - To nie tylko psychologia, ale przede wszystkim nieuświadomione kobiece instynkty, które nakazują niszczyć tych, którzy poprzez pewne czynniki wydaja się być "słabszymi" samcami w obiegu.

Coś w tym może być. Jestem ciekaw co by zrobiły te "mundre" kobiety z Kafeterii gdyby to ich synów obrażano na jakimś kobiecym portalu od maminsynków, nieudaczników, stulejarzy, nieszczęśników itp. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zrobił się taki trochę dialog na odległość.

 

Cytat

EnemyOfTheState
Nie wszyscy was znają tylko wszyscy z was się nabijają

Wyraźnie widać, że osobnik był już kiedyś zarejestrowany tutaj, kobieta na 90% dokonałaby rejestracji i wpisu w temacie.

Swoją drogą ładny się hejt zrobił, ciekawe czy rzeczywiście stoi za tym główny podejrzany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A tu Sławek daje popis swego literackiego geniuszu na wykopie :>

 

@adddrian8866: Marek k alias guru kończył właśnie nocne nagrywanie audycji dla swojej sekty Braci Samców. Puścił już posklejany na odwał audiolog by się redenerował. Wygodnie rozparł się na krześle obserwującą pasek postępu. Wciągnął nosem powietrze przesycone aromatem zasychającego ejakulatu, stolca, potu, butelek z moczem, taniego piwa i golonki pieczonej krakus
-Czas ukoić skołatane nerwy-powiedział do siebie łapiąc za myszkę i wybierając z zakładki kolejny epizod japońskiego serialu animowanego o wdzięcznym tytule "Bible Black". Pociągnął łyk wygazowanego piwa marki VIP zagryzł garścią psychotropów i zabrał się za rozpinanie spodni. Gdy już chciał ściągnąć swoje zmurszałe cootonworldy nie dokończył coś zrzuciło go z krzesła-Co jest kurw…- nieznana siła trzepnęła nim o podłogę. Oszołomiony jakby się piwa napił leżał na brzuchu pojękując. Wtem poczuł że coś ściska jego poślady z siłą imadła, wył jak zarzynana świnia po chwili do ściskania pośladów dołączyło uczucie wciskania w pierścień odbytu rozżarzonego pręta.-Sławek ty chuju-wykrzyczał gdy ból ustąpił a z jego dupska popłynął wartko strumień fekaliów. W tym czasie w jednej z piwnic krakowskich kamienic szpakowaty mężczyzna w sile wieku otoczony kręgiem świec wpatrywał się w kryształową kulę obserwując wygibasy guru i co jakiś czas inkantując kolejne zaklęcia ze starego tomu oprawionego w ludzką skórę gdzie złotymi zgłoskami wygrawerowano tytuł "Kuklonomicon potęga bólu kulki".

To, że wie co to jest Bible Black nie świadczy za dobrze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną niewierności żony jest jej głupi mąż. Trudno jest kochać durnia. Jeżeli mąż jest tylko ch*jem, to nie różni się od innych c*****w i łatwo go pomylić z jakimś innym ch*jem... Jeżeli żona zdradza męża, to znaczy że nie jest on jej mężem...

 

Hej! Serce rośnie. Wystarczy bzyknąć cóś na boku i przestaje się być Mężem Żony.

 

A my duraki katujemy się po sądach :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maruda napisał:

Przyczyną niewierności żony jest jej głupi mąż.

Przyczyną niewierności żony jest żona. Tylko żona. Nie jest istotnym czy głupia czy mądra.

Przyczyną niewierności męża jest mąż. Tylko mąż. Nie jest istotnym czy głupi czy mądry.

 

Od tego są umowy by ich dotrzymywać.

Jesli ktoś jest w małzenstwie - to albo się dogaduje i bzyka na boku (czyli zmienia istniejącą już pisemną umowę ustnym aneksem wymagającej dwustronnej zgody), albo rozwodzi się.

Umowa na gębę jednak jest ryzykowna - bo nawet "dogadany" mąż podczas rozwodu może mieć problemy. Bo żona ma na piśmie a on ma na gebę i ona może się wszyskiego wyprzeć.

 

Dlatego też małzeństwo jest poważnym problemem. I dlatego najwygodniej nie wchodzić w taki układ, a jesli już się bardzo chce - to wykonać umowny ustrój majątkowy w myśl art. 47 KRiO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bonzo napisał:

Od tego są umowy by ich dotrzymywać.

 

Problem polega na tym iż 98% ludzi dotrzymuje tylko tych umów, za których złamanie grożą poważne konsekwencje, a paniom po pierwsze niewiele grozi, a często jeszcze na łamaniu umowy ugrają coś ekstra ;) 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamPogadam napisał:

które nakazują niszczyć tych, którzy poprzez pewne czynniki wydaja się być "słabszymi" samcami w obiegu.

Sam tego doznałem. Jesteś sam w wieku 25 lat i nie chcesz ślubu? Wolisz sobie kupić np. dobry rower/samochód/motocykl zamiast zabrać zamiast łożyć na panią i zabierać ją gdzie sobie tylko zażyczy? Dzieciak. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety grasujące na kafeterii upatrzyły sobie kawalerów czy też samotnych mężczyzn i pastwią się nad nimi używając bardzo wulgarnych inwektyw i obelg. Argumentacja pewnych pań opiera się często na słabych przesłankach, według których spora część mężczyzn jest nieudacznikami i będących jeszcze na garnuszku mamusi. Często przytaczanym argumentem jest niedojrzałość emocjonalna. Uzasadnienia i twierdzenia oparte często na niezbyt dokładnych i błędnych obserwacjach, co moim zdaniem nie znajduje odzwierciedlenia tego stanu rzeczy w rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

Widzę że S nie tylko na kafeterii działa, ale też poszło kilkaset zgłoszeń moich audycji. Dziś być może skasują mój kanał.

Dzisiaj podczas słuchania audycji o tym, że to wstyd kupować niemieckie produkty pojawił się komunikat, że została usunięta. Czyżby youtubowi nie spodobał się taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maruda napisał:

To jest cytat jednej z mondrych pań z kafeterii plus mój komentarz na wesoło.

Domyślałem się, że to albo żart Twego autorstwa albo (co bardziej możliwe) - wprost cytat:)

 

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Problem polega na tym iż 98% ludzi dotrzymuje tylko tych umów, za których złamanie grożą poważne konsekwencje, a paniom po pierwsze niewiele grozi, a często jeszcze na łamaniu umowy ugrają coś ekstra

Zgadza się.

Możnaby się przy okazji zastanowić jaki jest procent tych, którzy w małzeństwie są szcześliwi bo muszą być szczęśliwi ?

Zapewne spory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest masa zgłoszeń na youtube, wiele filmów jest zamkniętych, Sławek się ostatnio mocno uaktywnił po dramie z H5 i Aroxem, poczuł wiatr w żagle.

 

No nic, zapłaciłem jeszcze 1600 złotych i rozszerzyłem vimeo, a Pan za pieniążki wkleja moje audycje. W każdej chwili mogą zamknąć kanał. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.