Skocz do zawartości

Mówią o nas na kafeterii :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Pozytywny Sławek nigdy nie miał milionów użytkowników. Na okładce książki skłamał, żeby ludzie więcej kupowali - co do jego bloga, to kiedyś wierzyłem że był znany ale zrozumiałem że tu też kłamał i odświeżał stronę. A dowiedziałem się o tym wtedy, gdy po odejściu z bloga onetu, poszedł na netformator - i błagał ludzi cały czas żeby tam przyszli. Nie przyszła ani jedna osoba, był tylko ktoś kto zadawał pytania, i Sławek wpadł w histerię, cały czas coś o hejterach nawijał, leciały wyzwiska, kasowanie postów.

 

Zresztą sam w filmie na youtube nagrywanym z kolegą, wspomniał że trzeba robić "fejkowe" konta dla marketingu, czyli on dokładnie wie co robi. 

 

 

@MoszeKortuxy Tak, to taka taktyka działań. Już niejeden odszedł ze strachu, i się wcale ludziom nie dziwię. Tu zakładają lewe konta, są mili jakiś czas i później bach! Drama, klnięcie, my dajemy bana i jest kolejny męczennik.

 

 

@Niepowtarzalny masz rację, nie ma to sensu. Cały czas ta sama śpiewka i próba wzbudzenia w ludziach nienawiści do forum i do nas, rozkołysanie tłumu. 

 

Ale w sumie niech piszą, jak ludzie mi nie wierzą w to co mówię o stalkerach, to jeden rzut oka na to co tam się dzieje i już każdy widzi że coś jest nie tak. Przyda się też do sądu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, Sławek się w ogóle nie uczy na swoich błędach. Chociażby ostatnio - ja nagrałem dwie audycje, coś tam ogarnąłem na forum co dałem radę i zasnąłem zadowolony. Coś zrobiłeś, działałem, dołożyłem jakąś cegiełkę do sukcesu w przyszłości. Ludzie zadowoleni bo fajna audycja np. z Robertem, ja tez zadowolony, jest jakieś poczucie sensu, wszystko gra.

 

A co zrobił Sławek? Cały dzień siedział na kafeterii i pisał ze sobą na mój temat, dokładnie to samo było na wykopie i eiobie, wcześniej oczywiście też bo to już 11 latek trwa, wysyłał donosy do skarbówki i zgłaszał moje filmy na youtube. 

 

No i znowu minie jakiś czas, ja pójdę do góry a on będzie tkwił tam gdzie tkwi od kilkunastu lat - i znowu będzie płacz że oszukuję ludzi, bo to niemożliwe żeby mi się coś uczciwie udało. I tak właśnie ludzie dosłownie pieprzą swoje własne życie, żeby tylko bliźniemu stodoła spłonęła. I owszem, mocno mi szkodzi, ale jeden krok do tyłu i półtora do przodu idę. I tak od lat.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Właśnie. Robisz coś dla nas, uświadamiasz ludziom wiele istotnych spraw. Dajesz wskazówki młodym, by w przyszłości nie popełniali błędów, których miałeś okazję wysłuchiwać przez lata ZA DARMO od innych osób na Skype. Ja dzięki Tobie dużo się dowiedziałem o samym sobie, wiem na czym polega związek z kobietą, wiem, że w życiu potrzebne są pieniądze by traktowali mnie poważnie i z szacunkiem. Właśnie nic nie boli bardziej od odrzucenia i braku akceptacji. Gdy masz pieniądze to wszystko znika i ludzie traktują cię jak CZŁOWIEKA. Zobacz Marku jaki sukces osiągnąłeś, zobacz na swoje życie kilka lat temu a teraz, sytuację finansową, nowi ludzie, którzy przyszli tutaj na forum aby Ci pomóc, zobacz ilu słuchaczy zgromadziłeś. Pracowałeś jak to powtarzasz w audycjach całymi dniami i zobacz gdzie teraz jesteś. Zadajesz się z poważnymi ludźmi, milionerami, niedługo również będziesz będziesz jednym z nich i wierzę, że nic się nie zmienisz i będziesz robić dalej to, co robisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

Gdy masz pieniądze to wszystko znika i ludzie traktują cię jak CZŁOWIEKA.

Gdy posiada się pieniądze ludzie zaczynają traktować człowieka z SZACUNKIEM :D 

 

17 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

No i znowu minie jakiś czas, ja pójdę do góry a on będzie tkwił tam gdzie tkwi od kilkunastu lat

I oto chodzi Marku :D Rośnij w siłę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

myślą, że jestem Markiem :lol:

No mówiłem Ci Marek, że to nie wypali :D 

Czasami mi się zdaje, że to ja jestem Marek.. a czasami mi się zdaje, że Marek jest Markiem.

Kurcze, może jesteśmy forumową matrioszką, czyli każdy z nas jest częścią Marka? :huh::lol::lol:

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Gdy posiada się pieniądze ludzie zaczynają traktować człowieka z SZACUNKIEM

Piękna iluzja. Tu nie chodzi o człowieka, ale o korzyści jakie mogą dzięki niemu osiągnąć. Wcale nie chodzi o człowieka jako wartości samej w sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat, to już z przyzwyczajenia to pisze :D 

 

- bądź mną

- dokhtor mahrketingu lvl wysoki

- całe dnie spedzaj na hejcie

- komórka, laptop, komputer

- stalking everywhere

- "cybehguhuuu..aaaa...to..aaa..skahbówka..jezu..już..kohea północna..ooo.."

- bądź mną

- kiedy opuszka palca dotyka klawisza

- wije sie w ekstazie

- Mahek!1!!!11!

- tylko klawiatura i monitor

- Skoda

- LPG

- spocony ocierasz czoło

- zaburzenia psychiczne

- cisza

- nikt nie komentuje

- bierzesz sprawy w swoje ręce

- 46 stron na kafeterii

- mów mi Władca TORa

* wzorowane na internetowych pastach 

 

Dobra, starczy tego dobrego na dziś, bo to serio ryje banie :D Naprawdę, podziwiam Cię Marek za to, że tyle lat wytrzymałeś, zwłaszcza, że to było znacznie bardziej rozległe :) 

Szacunek i uznanie :)!

5 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

11 latek trwa, wysyłał donosy do skarbówki i zgłaszał moje filmy na youtube. 

11 lat stania w miejscu Sławomira i 11 lat Twojego rozwoju. Rezultat mógł być tylko jeden. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Metody napisał:

Piękna iluzja. Tu nie chodzi o człowieka, ale o korzyści jakie mogą dzięki niemu osiągnąć. Wcale nie chodzi o człowieka jako wartości samej w sobie. :)

Powiem Ci, że moim zdaniem nie tylko - ktoś kto ładnie zarobił, ma wiedzę, intuicję, przebił się przez jakiś poziom a inni nie mogą. Po co mi hajs tej osoby, ważna jest wiedza którą posiada, coś czym dokonał przełamania taktycznego w systemie. Ja słucham z szacunkiem ludzi, którzy się uczciwie dorobili, a są tacy. Chcę wiedzieć co nimi kierowało, jakie mieli wzorce, schematy myślowe, i zapewniam Cię że mają inne od zwykłych ludzi, co żyją "w systemie".

 

 

Kafeteria to jest tylko nikły procent tego, co działo się wcześniej. Znacznie większa aktywność Sławka była wtedy, gdy lata temu napisałem że mam podejrzenie raka jelita grubego na blogu onetu. Wiedział że jestem załamany, że wszystko w życiu mi padło, nie mam kasy, rodziny, znajomych, jestem sam w nędzy zamknięty w kawalerce, i zaczął dociskać bo wyczuł że jestem na wykończeniu. To była ekstaza dla niego, i faktycznie - myśli o odejściu były bardzo silne, nie wiem jak to zniosłem. Pamiętam to jak przez mgłę, może pamięć mi szwankuje specjalnie żebym tego sobie nie wyobrażał, bo było naprawdę nieciekawie. 

 

Teraz to on już dobrze wie, że mnie nie dobije i nie nakręci na sznur, ale chce zniszczyć wszystko co tworzę, coś popsuć, obsmarować. Oczywiście czasem tam jest oświecony depresyjny realista Rysiek (zemsta za audycję o nim, gdzie powiedziałem jak to ścierwo dojeżdżało 60 latkę po 3 zawałach), widać też histeryczną nienawiść Szymka zwanego Vincentem, ale główne skrzypce gra Sławek.

 

Youtube prawie dojechali donosami, skarbówka to norma że są donosy, opluskwianie opinii o moich książkach i wiele, wiele innych działań. Ale jak pisałem - ja idę do przodu, a oni utknęli na fazie niszczenia. Ja się rozwijam i uczę, oni uczą się pisania ze sobą z tora. Mam nadzieję że prokuratura ich dopadnie.

 

Przypominam wszystkim ważną rzecz - ja nie zrobiłem im żadnego procesu. To prokuratura widząc posty na wykopie, oceniła że to jest stalking i wszczęła postępowanie. Ja nie muszę być nawet w sądzie, bo z nimi (a raczej z ich adwokatami) będzie spierać się Pani prokurator, a nie ja. Policjanci, prokuratorzy - wszyscy widząc mały wycinek postów z wykopu ŁAPALI SIĘ ZA GŁOWĘ. Oczywiście to tylko metafora, ale był szok że coś takiego jest możliwe. 

 

No i ok. Niech Rysiek i Sławek tłumaczą się w sądzie, skąd mieli informacje które umieszczali w internecie o publicznych osobach. Vincent to zupełnie inna sprawa, jest pewny siebie że nic mu polska prokuratura nie zrobi, bo pracuje w niemieckim siemensie w Rosji, i jest poza mocą polskiego prawa. A to się jeszcze zobaczy...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... to stare numery Sławka. Niebawem zaczną się poważne groźby wobec nich, za które zostanę oskarżony ja. Przerabiałem to już na wykopie wielokrotnie i nie tylko. Wbrew pozorom Sławek działa jak program komputerowy, łatwo przewidzieć wszystko co zrobi. Najpierw bombardowanie oszczerstwami, pomówieniami, obrażają moich rodziców, przyjaciół, wyśmiewają chorobę itd. - później zaczynają się wypowiadać moi rzekomi przyjaciele, bracia z forum i znajomi, oczywiście źle o mnie i że jestem oszustem ale bez podania żadnych konkretnych dowodów - a na koniec groźby, żeby wyszło że ja kogoś zastraszam.

 

A ja ich nie mogę niczym zastraszyć, mogę tylko patrzeć jak rujnują moje dokonania i czerpią z tego radość. Musiałbym być kompletnym idiotą, żeby w przededniu spraw sądowych rujnować swoją opinię. Muszę spokojnie czekać, aż zostaną oskarżeni i będą sędziemu tłumaczyć, skąd wzięli takie oszczercze informacje na temat moich rodziców, mojej przyjaciółki i mnie. Jak ich nie udowodnią, to będzie wyrok. A później będzie sprawa cywilna i obliczanie kosztów, które będzie trzeba spłacić. Akurat na biednych nie trafiło - Sławek pisał o nowym lexusie za 80 tysięcy, Rysiek na wykopie pisał o wakacjach za sumę większą niż moje roczne zarobki (!) a Vincent zarabia kupę kasy w siemensie jako inżynier. Są jeszcze inni, ale nie warci wspomnienia. 

 

Gdy uwalą mi dwa lata pracy na youtube, to ja nadal umiem mówić i pójdę gdzie indziej. Gdzie nie pójdę, zawsze będę słuchany. I owszem, strata youtube będzie ciosem (mam zablokowane dodawanie audycji) ale nie nokautującym. Audycje są na vimeo przenoszone, strimy zrobię na twitchu, może wejdę też w Dtube. Będzie mniej ludzi, nie będzie tyle subów co raziło oczy Sławkowych, ale i tak będę rósł.

 

Nie zatrzymają mnie, ponieważ musieli by do tego uszkodzić mnie fizycznie. Może kiedyś w końcu posuną się do tego, ale tu już nie jest tak wesoło. Wygrają ze mną, mają pewne wieloletnie więzienie - nie wygrają, to też za napaść więzienie a ja nie będę się specjalnie przejmował ich wrzaskami, tylko zrobię co trzeba korzystając z okazji. A nawet gdy mnie ubiją, to i tak moje książki przetrwają, pewnie też nagrania. Co by się nie stało, i tak ja na końcu będę wygrany.

 

Na sam koniec z Panem dobrym Bogiem będę siedział na chmurce, i patrzył jak się w garze gotują i wzajemnie uniemożliwiają wyjście z zazdrości :lol:

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno ciekawi, jak to jest z tymi donosami i tym rzekomym łamaniem prawa, zaległościami podatkowymi i innymi teoriami wykop ekipki. 

 

Donosy szły już od wielu lat, jak to się stało że ten zbrodniarz Kotoński jeszcze nie siedzi w pierdlu i nie tonie w długach za zaległe podatki ?

 

Gdzie te kontrole skarbowe ?  Gdzie rzekome przestępstwa ? 

 

Mają chłopaki fantazję :>

 

Jednak to co oni tam wypisują jest wymysłem więc konsekwencji nie będzie, a to co sami robią jest realne, za co konsekwencje będą. 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.