Skocz do zawartości

Mówią o nas na kafeterii :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, nie mogę wam odpisać bo jak wiecie wszystkie konta na forum są moimi multi i jestem zajęty pisaniem sam ze sobą :> Zaraz wracam, tylko skończę czytać prywatne wiadomości userów (czyli moich multi), i skoczę do klopa gdzie podetrę się paragonami za ebooki :>

 

A poważnie - były donosy, było wszystko sprawdzane, korzystam z biura podatkowego gdzie wszystko mam elegancko prowadzone, ludzie tam wiedzą że mam stalkera i trzeba wszystko 20 razy sprawdzić żeby było dobrze. Niech robią kontrole kolejne, nie ma najmniejszego problemu. 

 

Co do ciągłych pytań o to, co się okaże jak Kanister nie był Sławkiem? Powtarzam - prokuratura oskarża Kanistra z wykopu o nękanie, i jej nie obchodzi kto to naprawdę jest - to się okaże gdy skończy się papierologia i wyjdzie kto siedział zza komputerka, i pisał paszkwile na temat mój i innych osób. Co do Sławka - cały czas trwania amoku na wykopie, Sławek oficjalnie napisał do mnie tylko jeden raz, i umieszczałem wam ten list - dokładnie w stylu Kanistra, grożąc mi zlikwidowaniem kanału, forum, stron, bankructwem i kokluszem. Dlaczego nie napisał wcześniej, gdy przez lata pisałem o nim? Normalny człowiek by od razu napisał, że to nie on i prosi o zaprzestanie pomówień - ale Sławek milczał.

 

Czy tak zachowuje się uczciwy człowiek? Poza tym posty Sławka i Baggiego są jeszcze w sieci (np. na blogu Urbana), gdzie dr sławek podał aktywny numer Baggiego - wiem że to jego, bo dzwoniłem do niego i rozmawiałem. Pisał o jego żonie, wyciągał mu brudy z życia i totalnie zastraszył chłopa: http://jerzyurban.blog.pl/2012/10/16/doktor-urban-w-podziemiu-2/

 

Na forum wyborczej Sławek podawał swój oficjalny meil z uczelni, i dojeżdżał mnie cały czas - i tam to dopiero miał multikonta.

 

To Sławek na 100%. Ale jeśli go capną na wykopie, to będzie w tym procesie karnym odpowiadał tylko i wyłącznie za wykop. Po skazaniu będą kolejne procesy, nie tylko cywilne.

 

Widzę też, że niezła histeria panuje wokół Reda i Kortuxego.

 

Histerycznie chcą się dowiedzieć czegokolwiek o nich - by zrobić jak zwykle, czyli donosy, groźby, wklejanie danych prywatnych i ogólnie zastraszanie - a tu nie ma o co się zaczepić. Już Vincent nie może pisać z uśmieszkami wśród swoich nowych "przyjaciół" o Brzytwie, że to skandal by nauczał studentów, albo o Subiektywnym...

 

Jedyne co na Reda mają, to dane które udostępnił naszemu byłemu "przyjacielowi" Szymkowi aka Vincentowi, czyli bardzo niewiele. O Kortuxym nie wiedzą nic. No ale pociesza fakt, że na wykopie wyśmiewali H5 i szydzili z niego, a teraz stał się bohaterem narodowym walczącym z tyranią. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
hejter z wykopu dziś [20:16]
Panie Marku - jako pański klient, radiosłuchacz i użytkownik forum mam pytanie, którego niestety nie mogę zadać na forum BS z uwagi na pewnego bana: Jaki napój pan spożywa podczas streamów?
Mam wątpliwości czy w istocie jest to sok jabłkowy jak Pan twierdzi w audycjach z uwagi na wyjątkową pienistość tego trunku - z wyglądu bardziej przypomina on piwo.

&

Cytat
hejter z wykopu dziś [20:19]
Jeżeli jest to sok jabłkowy to w jaki sposób udało się uzyskać taką pianę? Proszę podać jego producenta i markę - nigdy nie widziałem takiej piany na soku jabłkowym i chciałbym go spróbować. Pije go Pan często więc musi być smaczny.

Hahahaha :lol::lol::lol::lol: 

Masz, smacznego: http://muffinkomania.blogspot.com/2014/02/piwo-dla-niepenoletnich.html

Wklejam podglądowe zdjęcie za Marka :D:lol: 

to.jpg

Kisnę :lol: 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Już Vincent nie może pisać z uśmieszkami wśród swoich nowych "przyjaciół" o Brzytwie, że to skandal by nauczał studentów, albo o Subiektywnym..

Mimo wszystko miałem vincenta za faceta z jakimiś zasadami, do Brzytwy mu daleko, a od Subiektywnego galaktyka go dzieli...

Niech zbierze foremki i do innej piaskownicy spierdala.

 

Nie znam się na ludziach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss Vincent z zasadami... Krzysiek, on narobił takich świństw, że się w głowie nie mieści. Już nie chodzi o opluskwianie Adolfa na wykopie i robienie z niego publicznie alkoholika, a przecież Adolf go gościł za darmo, dawał prezenty... i na koniec co dostał Adolf w zamian? Kłamstwa że Vincent przypadkiem czytał jakiegoś meila Adolfa do mnie na jego temat, jak takiego meila NIGDY NIE BYŁO. Gnida jakich mało, pewna bezkarności bo jest w Rosji. teraz Rysiek go wziął w obróbkę, jest klepanie po plecach i atencja której Szymek jest wielkim fanem, ale to się niebawem skończy.

 

Chciałbym poruszyć ciekawy temat, wcześniej o tym nie pisałem. Rysiek ciągle straszy, że dostał meila o pobiciu. Sugerują że to ja albo jakiś mój "psychofan". Moim zdaniem albo Rysiek łga, albo ktoś z ekipy mu to wysłał żeby go dodatkowo napełnić nienawiścią do mnie.

 

Dlatego OFICJALNIE proszę, żeby Rysiek zgłosił to na policję. Nigdy bym czegoś takiego nie napisał, ponieważ znacznie wcześniej wiedziałem że cała historia z wykopem zakończy się w sądzie, i tak wygłup by mnie totalnie skompromitował. Swoje sprawy z Ryśkiem załatwię na drodze sądowej (nie tylko ja), nie jestem przestępcą bym kogoś bił, chociaż nie ukrywam że za tyle krzywd miałbym ochotę. Na snickersa też mam ochotę, ale muszę się z całej siły powstrzymywać... takie życie :>

 

Rysiek, i słówko ode mnie - gdy zacznie się robić gorąco, każdy z was będzie donosił na drugiego. Vincent Cię sprzeda bez mrugnięcia okiem, wszystkie meile, wiadomości - wszystko kiedyś będzie u mnie. Twoje rozmowy z nim, nieważne czy telefon czy skype, Szymek nagrywa, rozmowy screenuje. Wszystko będziemy z Redem słuchali, wcześniej czy później. 

 

Jestem też przekonany, że Rysiek także sprzeda Vincenta gdy poczuje że sprawy zaszły naprawdę za daleko. Będziecie wzajemnie obrzucali się gównem, a ja będę zajadał popcorn light i się uśmiechał.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chory z zoologicznej nienawiści Marek z pragnącym go wykorzystać i oszukać Redem, dał dziś przykład swojego obłędu i nienawiści, tyranii, despotyzmu, nie liczenia się z uczuciami dobrych ludzi na kafeterii, ukazując jasno całemu światu że jest chorym z nienawiści obłąkanym guru - oszustem, który nie daje paragonów, okrada skarbówkę i wykorzystuje braci, także seksualnie" :>

 

Kto lepszy? :>

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będzie działał w kilku miejscach - na kafeterii ciągle otwierane nowe wątki, na tym nowym blogu i na wykopie wychylają znowu głowy. Ale widzę że ciśnienie bardzo wzrosło, bo zaczynają się już normalne bluzgi zamiast bajek o paragonach - jestem chory psychicznie, mam schizofrenię, a zolpic nasenny i afobam z mojego filmu to ciężkie leki psychotropowe. Straszą postępowaniami wobec mnie o stalking (jasne...), że pokażą Pani prokurator co pisałem o kobietach (widziała) i Pani sędzinie co ma mnie wykończyć przed sądem.

 

Takie bajki może pisać tylko Sławek, bo Rysiek i chyba Vinc wiedzą jak ten system działa. Oni tam idą odebrać karę za to, co zrobili na wykopie, a nie przekonywać sąd że ja jestem zły człowiek. Od tego się robi inne postępowania, ale Sławek albo tego nie kuma, albo jest już tak rozszalały, że nie chce tego zakumać, bo zbliża się koniec zabawy. A jak dominator zostanie upolowany, to pojawią się byłe ofiary, głodne sprawiedliwości i odpłaty. I zrobię co w mojej mocy, by im to umożliwić.

 

Niebawem będą pomawiany o gwałty, morderstwa a może i nawet pedofilię, bo wiele razy mówiłem że lubię dzieci. 

 

Zapomniałbym o zoofilii, przecież uwielbiam zwierzaki.

 

Taka presja non stop to jest coś strasznego, ale ja mam taki mechanizm wyćwiczony że na początku się przejmuję, a później kompletnie obojętnieję. Wczoraj to już się zmuszałem by tam zajrzeć, ale musiałem wiedzieć co jest grane mniej więcej. Wczoraj wieczorem śmiałem się z tego wszystkiego, później wróciło zobojętnienie. 

 

Te wątki są bardzo ważne, niech piszą. Pokażą one sądowi, że mimo ich wiedzy o sprawie nic sobie z tego nie robili. To na pewno wiele powie sądowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ancalagon napisał:

Teraz pytanie: czy nie jest to czasem zachowanie rasistowskie? Naślą na nas "Nigdy więcej" i trzeba się będzie do jakichś antyhomofobów o pomoc zwracać... ^^

 

Ja mam inne pytanie, czy gdy Marek wyrucha sądownie słabka, to będzie trollofilia? 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

To będzie gwałt ze szczególnym okrucieństwem, za który Marek odpowie przed niezależnym Trybunałem Niekonstytucyjnym :) Choć nie wiem, czy to bardziej nie podpada pod wykorzystanie seksualne niepełnosprawnego umysłowo...

A trolle są mało smaczne, choć dosyć tłuste. Niestety coś w tym Thangorodrimie trzeba było jeść...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za zdziwienie? Regulamin który każdy podpisał, jasno mówi:

 

P.387 &168 ust. 87 - każdy nowy użytkownik forum, jest zobowiązany do odbycia pełnego stosunku seksualnego (rozumianego jako akt seksualny zakończony orgazmem) z moderatorem @Mosze Red w ciągu 7 dni od rejestracji konta na forum. Moderator ma prawo odmówić stosunku seksualnego bez podawania powodów, gdy forumowicz mu się nie spodoba. Panie z rezerwatu nie wliczają się do tego grona.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

Nie jest niestety uściślone, kto będzie stroną aktywną, a kto pasywną. Mógłbyś wpuścić @Mosze Red na niezłą minę.

Z drugiej strony forum zostałoby podzielone na dwie frakcje, z czego jedna mogłaby mu założyć sprawę o dyskryminację za "Mosze Red mnie nie chciał", a druga prowadzić akcję w mediach społecznościowych z hashtagiem #MeToo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MG-42 widzę po Twojej dacie rejestracji, że dawno już masz to za sobą, i jak było? :D

 

@Ancalagon to zależy od aktualnego humoru moderatora, więc pewnie raz tak a raz tak :>

 

A dla wszystkich śmieszków, co drwią ze skody fabii, jeżdżą nią tylko najpotężniejsi ludzie :> http://www.tvp.info/4894780/najgrozniejszy-polski-gangster-oskarzony

 

Około godziny 17:10 policjanci zauważyli szarą Skodę Fabię, jadącą od Piaseczna w kierunku Magdalenki. Auto zatrzymano pod pretekstem rutynowej kontroli drogowej. „Szkatuła” nie stracił zimnej krwi. Wręczył policjantom paszport, mówiąc z uśmiechem, że zapodział gdzieś prawo jazdy. Wtedy do akcji wkroczyła policyjna grupa realizacyjna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławeusza nikt nie rusza,

Ramionami ciągle wzrusza,

Ciągle jęczy, drze się, sapie,

Jakąś książkę trzyma w łapie,

Gdy zapytasz mości Panie,

Cóż to za zacne wydanie,

Zaczerwieni się, zezłości,

Kopnie fotel, kopnie gości,

Przywołując statystyków,

Dwa miliony czytelników!

I uśmiechnie się złośliwie,

To po soku czy po piwie?

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.