Skocz do zawartości

Odwołanie Macierewicza


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, JoeBlue napisał:

Mazowiecki wyglada na bardzo inteligentnego faceta.

Takiego co da rade ogarnac burdel.

Sadze ze to jego wplyw na personalne ruchy.

On uważa, że skuteczną walką z przemocą domową jest zawieranie małżeństw, bo zdecydowana większość owej przemocy pojawia się w związkach nieformalnych, więc masz rację. On tylko wygląda na inteligentnego. To jest kolejna morda, która chce nakraść jak najwięcej kasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blck.shp Przez ładnych parę lat przed ministrowaniem gość był prezesem BZ WBK, więc raczej już swoje zarobił. Sam osobiście dziwię się, że wszedł w to bagno jakim jest polityka, ale pewnie miał swoje powody. Jak tu wcześniej lub innych wątkach było pisane do Polski wszedł JP Morgan, więc coś jest na rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Krugerrand napisał:

@blck.shp Przez ładnych parę lat przed ministrowaniem gość był prezesem BZ WBK, więc raczej już swoje zarobił.

To pewnie dlatego za plecami opodatkował porty, jachty i grunty wykorzystywane w celach sportowo-turystycznych, za które oczywiście klienci i turyści zapłacą, a także w życie wszedł nowy podatek od nieruchomości komercyjnych, co spowoduje zwiększenie cen wynajmu przestrzeni w takich miejscach, a to spowoduje, że sklepy podniosą ceny produktów, czyli znów zapłaci klient. 

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pan Morawiecki jeszcze bardziej zrujnuje gospodarczo Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie politykiem to nurkowanie w gownie.

Kwestia czy chce zrobic cos dobrego a przeciez wiadomo ze nawet Jezus mial wrogow.

Wyglada na inteligentnego i dzisiejszego a dla mnie to ma znaczenie.

Niekoniecznie bedzie ciagnal tylko do siebie.

Jesli ktos wystarczajaco zarobi nie gra tylko w jedna gre, nie potrzebuje kumulowac kasy do us* smierci.

Taki ktos chce sie zapisac w historii jako ktos co zrobil cos dobrego a to juz inna bajka.

Ja sam uznaje ze nie ma kwoty ktora by mnie kupila i za ktora lizalbym czyjas dupe. Juz mnie to nie interesuje.

(To tak dla tych co mysla ze kasa to wszystko. Owszem. Wszystko. Do czasu.)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaro670 napisał:

Ja bym nie przesadzał z naszą rolą w kreowaniu europejskiej polityki.  Dla ruska to my jesteśmy Wypierdziszewo Małe gmina Kozia Wólka.

Jeśli chodzi o Wschodnią flankę NATO w Europie jesteśmy największym krajem, który graniczy z Rosją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.