Skocz do zawartości

Przebudzenie czyli jak ustawić babę w długoletnim związku.


Rekomendowane odpowiedzi

Pretekstem były jej zjebane pomysły na rema wystroju i remontu w domu, a przedewszystkim lektura Marka i chęć ustawienia baby raz na zawsze! Wyprowadzka polegała na zabraniu poduszki i przeniesieniu się do pustego mieszkania  nad garażem które docelowo jest dla gości, ale teraz zdecydowałem że to będzie moja samcza nora! Przez te kilka dni które tam byłem uspokoiło mnie, miałem czas tylko dla siebie, miałem wyjebane czy ktoś napali w piecu w domu. A że były mrozy, chłopaki też mieli wyjebane to zmarzła w dupę. Zabroniłem wchodzić do siebie! Takie małe odrzucenie pokazało jej co może stracić! Po kilku dniach jak zauważyłem że przestała walczyć, przyszła, pomyślałem teraz! Kazałem iść na górę, poszła zrezygnowana, myślała że będzie w pierdol(nigdy tego nie zrobiłem) I tak jak pisałem, zamierzałem ją przede wszystkim poniżyć. Jak kleczała miałem przygotowany pas w ręku, pociągnąłem solidnie po plecach tylko jeden raz!

Rozryczała się, powidziała że ojciec ją zawsze bił i żebym tego nie robił. Nie było w tym buntu, raczej rezygnacja i pogodzenie się z losem, nie było sensu dalszej przemocy. Póżniej ostro, z premedytacją ale nie skończyłem, obarczyłem ją winą za to i wypierdoliłem z mojego mieszkania! Na drugi dzięń najpierw rozmowa, później góra, ale wtedy tylko seks na moich zasadach, ponowne obwinienie i znowu wypierdalaj! 3 dnia już tylko żebranie o mój dotyk. Jeszcze jedno ten ostry seks spodobał się jej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.... Zebys sie nie czul takim kompletnym idiotą, zakompleksionym kretynem i pizdą to napisze Ci na pocieszenie ze rozni mnie od Ciebie jedynie 5 lat, jeden syn i brak mieszkanka na garazem:)
Jestes faktycznie ubocznym skutkiem wychowania, wiek mamy pewno podobny, wiec masz to samo co ja. Niestety.

Doswiadczenia Twoje mam juz za soba od 2 lat stad dopytuje o szczegoly. ;)

 

 

Ostry seks moja tez polubila. Twoja lubi gdzies na miescie czy w domu? Jak znam zycie to szybko od tylu? ;)
Aaa...ile Twoja niunia ma lat?

 

 

Vincent: Na przyszłość kolego staraj się nie umieszczać postów pod sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.... Zebys sie nie czul takim kompletnym idiotą, zakompleksionym kretynem i pizdą to napisze Ci na pocieszenie ze rozni mnie od Ciebie jedynie 5 lat, jeden syn i brak mieszkanka na garazem:)

Jestes faktycznie ubocznym skutkiem wychowania, wiek mamy pewno podobny, wiec masz to samo co ja. Niestety.

Doswiadczenia Twoje mam juz za soba od 2 lat stad dopytuje o szczegoly. ;)

 

 

Ostry seks moja tez polubila. Twoja lubi gdzies na miescie czy w domu? Jak znam zycie to szybko od tylu? ;)

Aaa...ile Twoja niunia ma lat?

 

 

Vincent: Na przyszłość kolego staraj się nie umieszczać postów pod sobą.

Te! za ciekawy jesteś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcanie aż takiej energii na ten temat moze być zrozumiałe.

Czasem zbyt wiele się poświęciło i można odczuwać, że "tu jeszcze tyle można było wypracować, poprawić".

 

A ja bym powiedział, że jak związek był ok, to łatwiej go opuścić. Bo był ok.

A właśnie trudniej dać sobie spokój z nieudanym - "no bo można było tak alo jeszcze tak..." I tak w kółko.

 

Przecież czeka na Was tyle kobiet.

Nawet tu są jakieś samice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcanie aż takiej energii na ten temat moze być zrozumiałe.

Czasem zbyt wiele się poświęciło i można odczuwać, że "tu jeszcze tyle można było wypracować, poprawić".

 

A ja bym powiedział, że jak związek był ok, to łatwiej go opuścić. Bo był ok.

A właśnie trudniej dać sobie spokój z nieudanym - "no bo można było tak alo jeszcze tak..." I tak w kółko.

 

Przecież czeka na Was tyle kobiet.

Nawet tu są jakieś samice.

"Przecież czeka na Was tyle kobiet.

Nawet tu są jakieś samice."

Ale mnie się nie chce, jestem zdegustowany w temacie kobiet, zawsze byłem szowinistą. Teraz gdy świadomość w temacie kobiet jest prawie 100%, nie chce mi się ich zdobywac. Co dostanę więcej?, ładniejszą ,młodszą dupę?.  Sponiewierał bym jej psychę przez to podbudował się? Po co mi to? Obawiam się że doznania będą zbliżone do obecnych. Mógłbym przez to podreperować swoje ego, ale po co mi to Jest mi dobrze z samym soba, wystarczy, nie chce nowych przygód. Szkoda na to energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretekstem były jej zjebane pomysły na rema wystroju i remontu w domu, a przedewszystkim lektura Marka i chęć ustawienia baby raz na zawsze! Wyprowadzka polegała na zabraniu poduszki i przeniesieniu się do pustego mieszkania  nad garażem które docelowo jest dla gości, ale teraz zdecydowałem że to będzie moja samcza nora! Przez te kilka dni które tam byłem uspokoiło mnie, miałem czas tylko dla siebie, miałem wyjebane czy ktoś napali w piecu w domu. A że były mrozy, chłopaki też mieli wyjebane to zmarzła w dupę. Zabroniłem wchodzić do siebie! Takie małe odrzucenie pokazało jej co może stracić! Po kilku dniach jak zauważyłem że przestała walczyć, przyszła, pomyślałem teraz! Kazałem iść na górę, poszła zrezygnowana, myślała że będzie w pierdol(nigdy tego nie zrobiłem) I tak jak pisałem, zamierzałem ją przede wszystkim poniżyć. Jak kleczała miałem przygotowany pas w ręku, pociągnąłem solidnie po plecach tylko jeden raz!

Rozryczała się, powidziała że ojciec ją zawsze bił i żebym tego nie robił. Nie było w tym buntu, raczej rezygnacja i pogodzenie się z losem, nie było sensu dalszej przemocy. Póżniej ostro, z premedytacją ale nie skończyłem, obarczyłem ją winą za to i wypierdoliłem z mojego mieszkania! Na drugi dzięń najpierw rozmowa, później góra, ale wtedy tylko seks na moich zasadach, ponowne obwinienie i znowu wypierdalaj! 3 dnia już tylko żebranie o mój dotyk. Jeszcze jedno ten ostry seks spodobał się jej!

 

czy wiedziałeś o tym wczesniej przed tą sytuacją? tu jest klucz do zagadki, jesli to co Ci powiedziała jest prawdą, to jako dziewczynka taki utrwaliła wzorzec ojca- lanie. możesz miec w dłuzszej perspektywie ciezko z nią. Albo zmiana wzorca, co moze byc niemozliwie...albo dostosowanie sie do niego, zeby czuła się bezpiecznie, jakkolwiek dziwacznie to brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde, otwiera oczy to piszecie panowie...

niestety wjebalem s podobnie, juz 14 lat, dwojka malych dzieci, zero zycia, tylko praca-dzieci i regularne awantury z baba o moja jedyna rozrywke godzine grania w pilke raz, dwa w tygodniu poznym wieczorem jka dzieciaki  i tak juz spia (o wychodzeniu do pubu na obejrzenie meczu juz nawet nie probuje walczyc). Seks moze dwa razy w miesiacu jak akurat uda mi s jej "nie wkurwic" (byle powod jest dobry).

Oczywiscie cala kasa idzie na kolejne mebelki, remonty chaty z dupy (co tez zabiera czas i energie)

Jak tylko probuje stawiac warunki, to straszy wyprowadzka z dziecmi ;mieszkamy w UK- tu samotne matki dostaja od chuja kasy  od rzadu i zakwaterowanie jak tylko naskarza ze czuja sie "przesladowane" fizycznie badz psychicznie. Pizdy robia to tu na potege, jak chca s uwolnic od zarabiajacego najnizsza krajowa mezulka - najczesciej jest to w 90% sciema i pomowienia, ale nikogo to kurwa nie obchodzi. System jest okrutny w stosunku do facetow tutaj - nikt nie bierze pod uwage, naszej wersji wydarzen...

chuj, nie wazne; fajnie bylo przeczytac, byc moze zdobede s kiedys na odwage zrobic to samo Adolf, niech tylko dzieci podrosna...

 

Vincent: Kolego, zarejestruj się najpierw, a potem pisz. Od tej pory będę kasował wszystkie Twoje posty wysmarowane jako "gość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce Ci zabrać piłke bo to Ona ma byc w centrum nie tam jakies Twoje ''pojebane'' zainteresowania...Kurwa ile ja sie tu nacztalem to w mgnieniu oka zmienilem stosunek do kobiet, owszem ; szarmanki, kulturalny to jestem ale potrafie ''przyjebac'' . Moim zdaniem powodem takiech a nie innych sytuacji jest brak stawiania granic juz na samym poczatku i uzaleznienie od cipy a takze brak wiedzy...Starsi i bardziej doswiadczeni koledzy sie na pewno ze mna zgodza...To samo obserwuje wsrod swoich znajomych i rodziny , moj kumpel od 14 roku zycia jezdzil do wojej niuni a teraz rozwód... Laska miala taka nad nim wladze ze wsrod spotkan rodzinnych przy tole gdzie siedzialo sporo osob wyskakiwala z tekstem... M...zrob mi herbate albo przynies mi tamto , widac bylo dume na jej twarzy i poczucie ogromnej wladzy porownywalna do tej jaka mial  pierwszy sekretarz . Malzenstwo przetrwalo ale dzieki dziecku...Teraz to jest jałowe i bez zycia, oboje sa mlodzi maja po 31 lat a zachowuja sie jak emeryci,przy stole siedza na przeciwko siebie a nie razem, to juz cos znaczy ...Teraz wyobrazcie sobie jak facio musi cierpiec do konca zycia z jedna polowka hahaha :) No ale coż, gociu zapierdal do niej dzien w dzien , rowerem, piesza aby tylko sie z nia spotkac...a teraz? Chetnie by spierdolil, no ale dzieci sa i gdzie tu odejsc? W sytuacji rozwodu, kobieta z dzieckiem zostaje w domu a kolega gdzie? Pod most? Do tego alimenty na dziecko(mala ma 4 lata) + odebranie auta. Samochod ufundowaqny przez tescia ktory z pewnoscia zabral by swoje...Piekny biznes:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde, otwiera oczy to piszecie panowie...

niestety wjebalem s podobnie, juz 14 lat, dwojka malych dzieci, zero zycia, tylko praca-dzieci i regularne awantury z baba o moja jedyna rozrywke godzine grania w pilke raz, dwa w tygodniu poznym wieczorem jka dzieciaki  i tak juz spia (o wychodzeniu do pubu na obejrzenie meczu juz nawet nie probuje walczyc). Seks moze dwa razy w miesiacu jak akurat uda mi s jej "nie wkurwic" (byle powod jest dobry).

Oczywiscie cala kasa idzie na kolejne mebelki, remonty chaty z dupy (co tez zabiera czas i energie)

Jak tylko probuje stawiac warunki, to straszy wyprowadzka z dziecmi ;mieszkamy w UK- tu samotne matki dostaja od chuja kasy  od rzadu i zakwaterowanie jak tylko naskarza ze czuja sie "przesladowane" fizycznie badz psychicznie. Pizdy robia to tu na potege, jak chca s uwolnic od zarabiajacego najnizsza krajowa mezulka - najczesciej jest to w 90% sciema i pomowienia, ale nikogo to kurwa nie obchodzi. System jest okrutny w stosunku do facetow tutaj - nikt nie bierze pod uwage, naszej wersji wydarzen...

chuj, nie wazne; fajnie bylo przeczytac, byc moze zdobede s kiedys na odwage zrobic to samo Adolf, niech tylko dzieci podrosna...

 

Vincent: Kolego, zarejestruj się najpierw, a potem pisz. Od tej pory będę kasował wszystkie Twoje posty wysmarowane jako "gość".

Stary! Nie czekaj, nie ma na co! Będziesz trwał w tym zjebanym matriksie i cierpiał! Dla kogo? Rozumiem dzieci, potrzebują ojca, ale nie Twoim kosztem! Nie bój się odrzuć ją!, jeżeli masz jakiegoś kumpla wyprowadż się na kilka dni pod byle pretekstem, nie odzywaj się do niej, czekaj aż pierwsza się odezwie. A później już z górki! Nie bój się ona wróci, a jeżeli się złamiesz to swoje życie już znasz, chyba gorzej być nie może!

Pamiętaj miej wyjebane a będzie Ci dane! Pokaż że Ci nie zależy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) przy stole siedza na przeciwko siebie a nie razem, to juz cos znaczy ...

 

Rozumiem, że ten przykład dotyczny przytaczanego przez Ciebie małżeństwa. Tyle tylko, że fakt sam w sobie nie musi nic znaczyć. Mało tego, mogą być wzorową parą! Taki protokół dyplomatyczny wręcz nie dopuszcza sadzania razem małżeństwa w towarzystwie, więc nawet jeśli siedzą daleko od siebie, to wcale nie musi to znaczyć o wyjałowieniu w związku  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy znaczy, wszystko ma znaczenie%-)ja już po samym sposobie jak baba zemną śpi kumam baze%-)ale do rzeczy.

Zauroczenie itd - Facet babka siedzą obok siebie(jak dalej jest jakas magia to dalej siedza obok siebie)
Stabilizacja zwiazku - Facet babka siedza na przeciwko siebie((podobne pozycje,gestykulacja itd)wyrównanie statusu itd itp)
Syf w zwiazku - siedza na przeciwko siebie(jakoś trzymaja fason ale postawa siedzenia gestykulacja itd całkowicie inne)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas wersja numer trzy, to co opisalem i te siedzenie na przeciw to taka wisienka na torcie...Przeciez nawet srednio inteligentny Stach spod baru  wie o co chodzi po pierwszym spojrzeniu sie na delikwenta, nie trzeba tu specjalisty od ludzkich zachowan :) Tak, przyklad ktory podałem dotyczy małżenstwa które opisałem wg swoich obserwacji, a wierzcie mi jestem genialnym obserwatorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szkoda, że tak mało ludzi się w tym temacie wypowiada. Nie wierzę, że na forum tylko sami single, co to szybko skumali o co biega w kobietach (bez urazy dla nikogo). 25 lat małżeństwa to dla mnie kosmos, ale myślę, że mogę na ten temat się wypowiedzieć. Mam 10 lat doświadczenia małżeńskiego, a dopiero w 9-tym (pod koniec ubiegłego roku) skumałem, jaka jest rzeczywistość. Zanim opowiem, mam pytanie do tych, którzy się wypowiadali, albo chcą coś napisać - czy oprócz symptomów typu brak ochoty na seks, spełnianie własnych zachcianek, olewanie Was itp., były jakieś inne, typu spotkania z koleżankami, wyjścia na kawę, ploteczki, czy cuś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam. Brakuje tylko kolegów, żeby zawsze można bylo do nich wyskoczyć w razie czegoś. Tylko jak koledzy też tacy zamroczeni, to nie przegadasz. To tak jak z alkoholikiem. Musi siegnac dna ,by sam zrozumiał. Nikt mu nie pomoze. I im tez.

 

Ja o kobietach studiuje wnikliwie od 16 roku życia (zamiast modlić się do tyłków jak koledzy) kiedy to zostałem odrzucony po raz pierwszy. Oczywiscie kwiatki, bratki, miśki, wyznania. To miało działać, a nie działało. Ta sama wtedy juz 18 letnia kobieta za 2 lata wyszła za jakiegoś kasiastego 40 letniego za przeproszeniem grubasa (i mysle sobie, brzydszy nie bylem, gadke mam, o chuj tu chodzi?). A tu wyszlo tak. Po co był jej biedny szczyl? Biedny sie nie sprawdzi. Nie zrealizuje planu reprodukcyjnego w ktorym zapewni sie jej i jej dziecku dostatnie zycie.

Później olałem sprawę. Traktowałem kobiety z nienawiścią. Szła z tego duża siła przechodząca w arogancje. Ciekawe było to, że własnie wtedy miałem największe powodzenie, więc znowu naiwnie uwierzyłem, że może ta jedna kobieta to tylko wyjątek i nie kojarzyłem że moja arogancja tak działa. Szybko moje powodzenie zostało obalone, jak dostałem wpierdol na dzielni, kilku na mnie i w uliczke. Jeden sie posrał, drugi dostał, dwaj pozostali przycisneli. Wtedy kolejnej nagle miłość wyparowała, a tak zarzekała się że na zawsze, w biedzie i chorobie. Zamiast pomóc to tylko się popłakała czekając aż mnie tam zabiją,a później ją. Olałem znowu, coraz mniej szanując kobiety i kobiece zachowania. Później nastała era internetu. Sprawdzało się czym są manipulacje, drugie dno (domyśl się), teściki (m.in na spojnosc charakteru, tego co sie mowi i robi). Zacząłem widzieć te wszystkie zachowania u 99% kobiet, nawet matki i babki, które chociażby zaniżaniem wartości i manipulacjami próbowały ukazać własnych chłopów jako zło wcielone (byli dobrzy, pracowici, troskliwi, nie narzekali, oddawali kasę by kobieta nią rządziła - to najwiekszy błąd jak sie pozniej okazało, bo kobieta rządzić nie potrafi). Wszędzie szukały pretekstu, tylko robiły musztry, tylko obwiniały, tylko robiły wyrzuty, stosowały ciche dni, zastraszały, a nigdy nie pokazały że są w czymś naprawde lepsze, mają więcej do zaoferowania. Wszystkie potężne bronie manipulacyje były w użyciu. Głos chłopów z rodziny: nigdy nie bierz małżeństwa. Gdybysmy mógli nigdy bysmy sie nie związali. Gdybysmy mogli podpisalibysmy intercyze. Kobieta zawsze jednak znajdzie haka i dopóki nie boi się ciebie stracić, to będzie wjeżdżała na ambicję. Mysle sobie co to kurwa jest? Gdyby nie internet to pewnie też bym szybko wyciągnął wnioski, bo durny nie jestem, ale tylu technik opanowania kobiety bym nie posiadł. Uzależnić od siebie, nie dać wejść sobie na głowę, kontrować manipulacje, wychwycić wzorzec rodzinny by używać go jako tajnej broni.

Wniosek ogólny: nie zachowuj się jak dostarczyciel (provider), tylko pokaż że masz co dostarczyć. A dostarczysz w nagrodę i być może. Problemem nadal są zagrywki stosowane w towarzystwie, gdzie chce sie wyjść jednak na zrównoważonego, ale kobieta także wtedy testuje i się dowartościowuje.

 

Z tym wzorcem tutaj, czyli bicie - to może być dobra sprawa na mocniejsze przywiązanie do siebie i większą uległość. Niestety prawnie można dostać w dupę, jak ten co pisał pozniej z UK. Postaw się, a zostaniesz na lodzie, ze sprawą sądową i wymyśloną historyjką ze strony intrygantki cierpiętnicy. I nikt cie nie słucha. Pytanie jak z tym walczyć.

 

Powolutku odechciewa mi się z kobietami rozmawiać, bo te rozmowy uważam zawsze za emocjonalny bełkot czy tworzenie problemów z dupy. Fajne są jako koleżanki, można sie pobawić, ale we wszystkim czuć interesowność. Gdzieś tam jednak nadal wierzę, że istnieje kobieta która w ten sposób nie działa, bo po prostu mi się nie chce jej ustawiać przez całe życie.

 

Ktoś powie nie traktuj przedmiotowo kobiety. widać, że one tego chcą. Tak samo by traktować je jak dzieci. Jak niepełnosprawne umysłowo. I jak tu mieć szacunek?

 

I najlepsze jest to (tu przestroga) że kobieta której pokaże sie miejsce w szeregu, skontruje jej manipulacje - próbuje używać coraz mocniejszych dostępnych broni, ktore mają na celu obnizyc wartosc jeszcze mocniej. W ten sposob wydaje mi sie ze sprawdza czy to bycie alfą jest chwilowe, czy jakaś maska. Prawda jest taka, że im mocniej się walczy, tym ona mocniej walczy, aż do złamania psychicznego albo chłopa (i zmuszenie do bycia uległym, którego nie pożąda) albo jej samej. Oczywiście lepiej sie czują jako te zdominowane, choć logicznie będą płakać.

 

Chyba Marek gdzieś o tym też pisał. Kobieta zawsze będzie przegraną w życiu. Trafi na pantofla, czyli wszystkie odsłony kogos "dobrego", to będzie na nim żerowała, ale to takie powierzchowne szczęście. Oszukiwanie siebie i innych. Moze bedzie szukała odskoczni w jakimś innym samcu po kryjomu (a powiem szczerze, że najłatwiej podrywać zajęte i mężatki, ponieważ z nich biją braki które mają zawsze). Jak z alfą, to będzie nieszczęśliwa bo zniszczył jej życie, ale w głębi będzie zadowolona że ma siłę przy sobie.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam jednak nadal wierzę, że istnieje kobieta która w ten sposób nie działa, bo po prostu mi się nie chce jej ustawiać przez całe życie.

 

Wyrwane z tekstu, ale bardzo głębokie :) Prezentuje taki sam sposób myślenia. I właśnie chyba w tej "wierze" tkwi trochę nasza zguba i nasze lenistwo :) Chcielibyśmy poustawiać, i potem oddać się lenistwu i czerpać z tego profity. Ale jak widzę na sobie, takie podejście powoduje negatywne skutki fizyczne i psychiczne, bo stajemy się niedołężni. Nie mamy impulsu. Motywacji. Celu. To jak z mięśniami, nie mają bodźca, to zanikają. Tak widzę to przez własny pryzmat :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później olałem sprawę. Traktowałem kobiety z nienawiścią. Szła z tego duża siła przechodząca w arogancje. Ciekawe było to, że własnie wtedy miałem największe powodzenie, więc znowu naiwnie uwierzyłem, że może ta jedna kobieta to tylko wyjątek i nie kojarzyłem że moja arogancja tak działa. 

 

Podobnie było i nadal jest ze mną (tylko z nienawiści zrezygnowałem, bo to droga do samozagłady), choć dokładałem jeszcze do tego bezlitosność, brak jakiegokolwiek współczucia oraz skrupułów i co z tego wynikało? Zauważyłem te same co Ty symptomy - zwiększone (odrobinkę) zainteresowanie i pewnego rodzaju hhmmm...szacunek, mimo mojego skrajnie pogardliwego nastawienia?

 

Kobiety są niepełnosprawne umysłowo. To żadna tajemnica, a fakt który powinien być ogólnie znany. I absolutnie nie nadają się na przywódcę stada. To nie jest rola. do której predystynowała je natura.

 

P.S Bardzo dobry wpis! Samo życie. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwane z tekstu, ale bardzo głębokie :) Prezentuje taki sam sposób myślenia. I właśnie chyba w tej "wierze" tkwi trochę nasza zguba i nasze lenistwo :) Chcielibyśmy poustawiać, i potem oddać się lenistwu i czerpać z tego profity. Ale jak widzę na sobie, takie podejście powoduje negatywne skutki fizyczne i psychiczne, bo stajemy się niedołężni. Nie mamy impulsu. Motywacji. Celu. To jak z mięśniami, nie mają bodźca, to zanikają. Tak widzę to przez własny pryzmat :)

 

Identycznie podchodzę do sprawy. I-den-ty-cznie.

Walka do końca mych dni, pilnowanie, sprawdzanie, bycie zwartym i gotowym prawie 24h/dobę - nie, wcale mnie nie bawi taka perspektywa. To nie wojna, to nie manewry wojskowe !!!

Nie po to się wiąże z kobietą tworząc związek/rodzinę by walczyć i cały czas być w pogotowiu bojowym !!! A wychodzi na to że muszę. Muszę!

Jestem mężczyzną, im jestem starszy i bardziej doświadczony życiowo tym bardziej cenię sobie święty spokój! Święty_Spokój ...

A tu kurna cały czas mam być w gotowości, czujny, zwart, gotowy i reagujący! Od czasu do czasu mam być mentalnie brutalny i bezpośrednio niemiły - do czego muszę się zmuszać i czego nie lubię! Ile lat tak ma być? Przecież psycha siądzie po jakimś czasie i się osłabi.

Wcale mi się to nie podoba. Wcale. Dupna perspektywa. Kijowa. Niefajna. Do dupy !

Mało mam stresu i walki w pracy zawodowej by później, wracając do domu - trafiać na kolejny front wojenny, i to takie terrorystyczny - nigy nie wiesz jak i za co zostaniesz zaatakowany bo wróg wygląda jak najbliższa osoba ?

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywny, nie stresuj się, dbaj o siebie, pilnuj żeby nie mieć nadwagi :) Pilnuj swojej kasy, jeżeli się rozmnożyłeś, doglądaj i rozwijaj intelektualnie dzieci. Resztę można olać a w najgorszym wypadku zapłacić :D  Święty spokój ma skutki uboczne, wierz mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.