Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Gr4nt

Urodziny - co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kubek, jakaś świeczka ozdoba i gitara ... :) bo za dużo tych okazji: urodziny, imieniny, rocznica ślubu, dzień kobiet, walntajndej, gwiazdka, mikołajki, rocznica poznania, rocznica pierwszego razu ... a są to tylko opcje pomiędzy związkowym dwojgiem. Bez dzieci, teściowych, bratowych i takich tam.

Oj tu trzeba mieć portfel z twardego metalu.

Edytowane przez Endeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Gr4nt No może cały mój plan kosztować trochę kasy + czas + ogarnięcie+ planowanie i inne dodatki które mogą się pojawić 

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

chodzi mi o to jak zrobić na niej piorunujące wrażenie

Żeby tego dokonać Musisz się postarać w hu no i wiadomo nie ma że się nie chce (zrób coś albo nie rób ) . Pomyśl trochę poświęcenia i do majtek się dostaniesz a po tym robisz co chcesz wątpię że odmówiła czego kolwiek .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Gr4nt napisał:

Dzięki za wpisy ale nie chodzi mi o to jak zrobić na niej piorunujące wrażenie. Wcześniej się starałem jak mogłem żeby była niespodzianka, super prezent itp. a i tak zadowolenie było średnie.

Może jakaś "apaszka", szalik z wyprzedaży"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Talon.

Na kurwę i balon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Gr4nt napisał:

Dziś jestem trochę mniej zakompleksionym i bardziej zszarzałym rycerzem i nie zamierzam odstawiać jakichś szopek w ten dzień. No ale tak całkiem olać chyba też nie wypada - nie wiem, dlatego pytam.

Zapytaj jej po prostu co chciałaby dostać na prezent.

Jesli będzie to coś niewymagającego jej udziału w zakupie (np konkretna nazwa perfum ze wskazaniem konkretnego miejsca nabycia) - kup Ty

A jesli będzie to coś co wymaga jej udziału (no jakiś ubiór) - to daj jej pieniadze niech sobie sama kupi.

Macie jakieś rady, doświadczenia z obchodzeniem tego wyjątkowego dnia waszej partnerki?

Zaraz tam wyjątkowego - skoro obchodzony jest co rok ? I u baby wywołującego poczucie, iż jest starsza coraz :) ?

Prezent niespodzianka?

Zazwyczaj prezenty niespodzianki wywołują mniej szczęścia niż prezenty uzgodnione.

Ja o wiele lepiej wiem czego potrzebuję i jesli SAM sobie coś kupuję to mam szansę na 100% gwarancji że to jest to czego chcę (a i to nie zawsze, bo może sie okazac, że ładnie wygląda ale słabo działa)

Dlatego trafić z prezentem niespodzianką jest trudno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta