Skocz do zawartości

Drama Patryk2703 vs TucznikTV


Pyrrus

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze miałem Patryka za mężczyznę z klasą. O jego zasługach w uświadamianiu czym są sterydy nie trzeba mówić, był to ktoś kto według mnie zasługiwał na szacunek.

Ostatnio trafiłem na film który zburzył całkiem moje mniemanie o tym człowieku:

 

Najbardziej zszokowało mnie to co Patryk powiedział do Tucznika w 11:30.

Nie jestem po niczyjej stronie, ale moim zdaniem takimi tekstami traci się szacunek na zawsze.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak ci wytłumaczy? Naiwny jesteś, czy głupi? 

Co tu jest do uświadamiania czy są sterydy? Środki jak każde inne, szkodzi jak wszystko inne, chcesz to bierzesz, nie to nie, filozofii tutaj nie ma żadnej. Prawda taka, że jak pilnujesz to gówno ci się stanie, a efekty uboczne to możesz mieć po antybiotyku, co Ci lekarz przepisze. Mały człowieczek, który zrobił sobie wątpliwa widownię ma hejcie wszystkiego dookoła. Nie lubię dziada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie lubię ani nie nie lubię Partyka i tych innych kulturystów, bo mnie kulturystyka nudzi, jeśli ktoś nie ma z tego pieniędzy, ani nie ma nadwagi, to chodzenia na siłownie jest dla ludzi, co nie mają co ze swoim życiem robić, jednak aby być obiektywnym trzeba zauważyć, że ten materiał jest robiony pod tezę. Wycinki w stylu patrzcie co mówił w 2015, a patrzcie co zrobił w 2017 i patrzcie jak się po dupie podrapał w 2016.

 

Cisną hejterzy po nim strasznie, betoniarze też, to nic dziwnego, że pod wpływem hejtu człowiek się nieco zmienia. Nie hejtowaliby go ostro, to by był taki sam wyluzowany jak w 2015 roku jak zaczynał. Hejty w necie, ataki personalne na rodzine, wyśmiewanie się z tego gdzie i jak pracuje, moda na jechanie po nim i wybijanie się na tym, a potem zdziwieni kretyni, że chłopu mogły raz puścić nerwy (nie powinny, ale bądźmy szczerzy, kto z nas wytrzymałby taki ostrzał nienawiści i potrafił być 24/7 wyluzowany). Materiał cięty, rozstrzał paroletni, wybierany tak aby jedna scena prowadziła do drugiej, która pokazuje hipokryzje poprzedniej wypowiedzi. Półgłówkiem trzeba być, żeby nie zauważyć, że materiał jest mocno tendencyjny i pokazuje tylko jedną stronę monety a nie "prawdę".

 

Domyśleć się można również, że nie rozmawiał z gościem co przyszedł zapytać "ej Patryk jakie suplementy mam kupić" a ten mu po matce jechał, tylko pewnie z kolejnym hejterem chcącym być modnym i się wybić, albo anonimowym stulejom co sobie chciał bezpiecznie kogoś z gównem zmieszać,a Patrykowi nerwy puściły. Fakt, że gość nic nie sprzedaje, nie próbuje wcisnąć żadnego farmaceutycznego ścierwa sprawia, że daję mu kredyt zaufania, a to wideo nie udowadnia nic poza tym, że ktoś go bardzo nie lubi i chce mu zaszkodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem, że ta walka jest między jedną instytucją (patryk2703), a praktycznie całym środowiskiem fit w polskim yt. Każdy kto nagra coś na niego, otrzymuje wsparcie całego środowiska.

I ten Patryk "jakoś" się broni, atakuje.

Patryk nie dość, że uciął pewnie w wielu procentach biznes suplementacyjny, to jeszcze zaczął sam zarabiać na reklamie i planach treningowych. 

Nie mogą zdyskredytować tego co ujawnił powiedział, próbują zdyskredytować jego osobę. Typowe zagranie.

 

Cisną się mocno nawzajem obie strony. Nerwy puszczają.

I tak na końcu tego wszystkiego jest pod grubą linią słowo - cash. 

Bo ani ten Tucznik, ani Strzała nie są bohaterami romantycznymi by tracić swój czas tylko dla posłuchu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adrian86 napisał:

Bo ani ten Tucznik, ani Strzała nie są bohaterami romantycznymi by tracić swój czas tylko dla posłuchu.

I Strzała i Tucznik zdają się mieć pojęcie o tym, o czym mówią. Wykazali też wiele błędów w nagraniach Patryka czy w mijaniu się z prawdą. Osobiście mam szacunek do Patryka, bo mimo, że niektórzy nazwą to jechaniem po kulturystach, to ja się cieszę, że takie kłamstwa typu "16kg masy mięśniowej w 3 tygodnie na HMB" zostały wyśmiane i obalone raz na zawsze.

14 godzin temu, typiarz napisał:

Co tu jest do uświadamiania czy są sterydy? Środki jak każde inne, szkodzi jak wszystko inne, chcesz to bierzesz, nie to nie, filozofii tutaj nie ma żadnej.

I nie mówcie, że to źle, że uświadomił młodych, bo ja sam pamiętam jak zaczynałem przygodę z siłownią i gówno o tym wiedziałem, to czytając o cudownych efektach na HMB pana Słodkiewicza miałem ochotę to kupić. I tak to działa, żerują na młodych i naiwnych adeptach, bez odpowiedniej wiedzy. Cieszę się, że to zostało pokazane.

Kłóciłbym się ze stwierdzeniem, że sterydy to są środki jak każde inne. Moim zdaniem teraz trochę odleciałeś z tym stwierdzeniem. Można nie lubić Patryka ale to nie są środki jak każde inne i na pewno komuś, kto się na tym nie zna i nie ma znajomych, którzy umieją to robić stanowczo bym odradzał. Koniec końców, to decyzja osobista i niech ją podejmie każdy wedle własnego sumienia i przekonań.

 

Wracając jeszcze do pana Strzały, to z jednej strony fajnie, że ma taką wiedzę itd ale razi mnie jego sposób wyrażania się o Patryku i te filmiki w reakcji na filmiki, snapy, wypowiedzi Patryka przypominają mi, wykop 2.0. (Co prawda tu w wielu wypadkach ma rację ale mimo wszystko schemat jest podobny). 

 

Na koniec jak słusznie ktoś zauważył:

2 godziny temu, adrian86 napisał:

Cisną się mocno nawzajem obie strony. Nerwy puszczają.

I tak na końcu tego wszystkiego jest pod grubą linią słowo - cash

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, straszne słowa - ale nie wiemy ile przed tym wyrywkiem rozmowy Patryk musiał znieść. 

 

Nienawiść całego środowiska do Patryka jest straszna - niszczą mu rodzinę, wynajdują jego zdjęcia z pracy, obrażają non stop, chcą bić - ciekawy jestem, ile każdy z oburzonych by tego wytrzymał. Może raz puściły mu nerwy i nie wytrzymał psychicznie, może miał załamanie i się z niego wylało.

 

Sam jestem pod obstrzałem latami, i wiem jak się traci zdrowie, dostaje paranoi, życie staje się piekłem stresu. Różne rzeczy wtedy się z człowiekiem dzieją.

 

Ja bym poczekał na to, co Patryk powie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Faktycznie, straszne słowa - ale nie wiemy ile przed tym wyrywkiem rozmowy Patryk musiał znieść.

Przypomina mi się to co mówiłeś o sytuacji, gdy kobieta chce się rozwieść i "ciśnie" męża, aby wybuchł tylko po to aby to nagrać. Myślę, że tu był podobny schemat. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągają różne rzeczy:

  • błędy treningowe
  • wykonywaną pracę na co dzień 
  • sprawy rodzinne
  • jego naturalność
  • przekleństwa

Żaden "nie prostuje" go z treści materiałów jakie nagrał o kulturystach na koksie deklarujących zrobienie formy na reklamowanych suplementach, czyli o kłamcach.

Także "nie prostują" go za treści o skutkach środków dopingujących.

Zmasowana akcja na upodlenie go, by treści jakie przekazywał utraciły na autentyczności.

 

Generalnie nie opowiadam się za żadną ze stron, jedynie za zdrowym rozsądkiem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wziąć pod uwagę to, że on sam sobie to wziął na łeb. On pierwszy zaczął jechać po wszystkich dookoła, czy byli na bombę, czy nie byli jak ktoś już coś w światku fit znaczyl, to bocian się na niego rzucał, aby sobie podbijać publikę. 

@Stulejman Wspaniały, tym bardziej nie rozumiem dlaczego stajesz po stronie człowieka, który wylatuje z hejtem na wszystko dookoła, a później wielkie zdziwko, że ludzie te, go hejtuja.

Dobre jest też to, że chłop sam nie chce się zgodzić na badania sterdydowe z zaskoczenia, już samo to daje do myślenia. Aczkolwiek idąc jego tokiem rozumowania, wielu ludzi mu zarzuca, że sam sterydy bierze. 

@Quo Vadis?, nie, nie oldecialem. Środki jak każde inne. Chcesz to cpasz, chcesz, to chlasz, chcesz to klujesz dupe tyle, nie ma tutaj żadnego drugiego dna. Decydujesz sam. Aczkolwiek pilnowane zrobią mniej szkód niż cpanie czy chlanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Przypomina mi się to co mówiłeś o sytuacji, gdy kobieta chce się rozwieść i "ciśnie" męża, aby wybuchł tylko po to aby to nagrać

Bez jaj, co innego wybuchnąć i kogoś zjebać, a co innego jechać ostro po matce i to tak bardzo a bardzo (nie chce mi się drugi raz tego odpalać żeby dokładnie zacytować). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz Koralgola na ostatnią pianę z ust Bociana

https://youtu.be/LDSfz21aPqs

 

Wielu z was nie interesowało się całościowo sprawą Bociana. Ja to potrafię zrozumieć. Ale dziwi mnie to, że nie przeszkadzało opinii publicznej, jak i pewnie co niektórym z was:
- tworzenie filmików mających na celu znieważyć dobre imię osób/kanałów YT, które w swym zamyśle zajmowały się kulturystyką, merytoryką, informacją co do suplementów.
- organizowanie konkursów, których można było otrzymać nagrody w postaci suplementów, za tworzenie materiałów, w których zawodowi kulturyści są ukazywani w nieestetycznych i niekomfortowych pozach ich ciała. Czytaj - wydęte brzuchy. Na prawdę uważacie, że Patryk nagradzał materiały w których nie zawarta by była twarz zawodnika, z dopisanym nawet imieniem i nazwiskiem?
- wyzywanie ludzi od patolów, alkoholików, pedofilów, czy nawet pomawianie jakoby Ben Looker oferował niepełnoletnim zawodniczkom trofea i zwycięstwa za sex?
- ustawki walk, którą jedną mamy opisaną przez Tucznika.
 

Tutaj jest filmik opisem nieodbytej walki z Tucznikiem. 

https://www.youtube.com/watch?v=zBusNt4BENA

 

Analiza 2703 do filmów na jego temat.

https://www.youtube.com/watch?v=A9XdhqOcuCA

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2018 o 17:05, Dx51 napisał:

dziwi mnie to, że nie przeszkadzało opinii publicznej, jak i pewnie co niektórym z was:
- tworzenie filmików mających na celu znieważyć dobre imię osób/kanałów YT, które w swym zamyśle zajmowały się kulturystyką, merytoryką, informacją co do suplementów.
- organizowanie konkursów, których można było otrzymać nagrody w postaci suplementów, za tworzenie materiałów, w których zawodowi kulturyści są ukazywani w nieestetycznych i niekomfortowych pozach ich ciała. Czytaj - wydęte brzuchy. Na prawdę uważacie, że Patryk nagradzał materiały w których nie zawarta by była twarz zawodnika, z dopisanym nawet imieniem i nazwiskiem?
- wyzywanie ludzi od patolów, alkoholików, pedofilów, czy nawet pomawianie jakoby Ben Looker oferował niepełnoletnim zawodniczkom trofea i zwycięstwa za sex?
- ustawki walk, którą jedną mamy opisaną przez Tucznika.
 

 

-nabombieni goście którzy opowiadają jak ćwiczyć, co jeść i najważniejsze jakie suplementy od nich kupować

-wychodzą w samej bieliźnie na scenę i się prężą, gdyby mieli być pokazywani anonimowo, powinni występować w maskach

-ten Ben pierdolił w 4 godzinnych materiałach o tym jak dobre są Sarmy ("rewolucyjne") i namawiał do kupowania na jego kod (-10%), wielu w to weszło, w tym mój kumpel któremu wywaliło cyce! 

-Tucznik na bocianie robił fejm i już sam oferuje diety, plany treningowe i zaczyna działać schematem każdego "internetowego trenera"

 

 

Więc, drogi kolego, z czym do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już  kilka miesięcy temu pisałem że ten patryk nie jest naturalny a teraz wychodzi jakim jest zerem skoro wyzywa czyjąś matkę. Nie ma żadnego usprawiedliwienia, koniec kropka.

Rozumiem jakby zaatakował personalnie kolesia ale wyzywanie matki?

 

BTW polecam książkę Bigger Leaner Stronger - Michael Matthews nowa na polskim rynku, pokrywa się z tym co mówi Bilczyński na swoim kanale i żadne patryki buraczasy nie będą wam potrzebni do rozwoju sylwetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian86, spoko, Tucznik robi fejm na bocianie. Tylko kto kogo pierwszy zaatakował? Bocian tucznika, nie na odwrót. Z resztą jest ktoś na scenie yt, kto nie został przez niego zaatakowany ? ?

Wiesz czemu Twojemu koledze cyce wywaliło? Ponieważ jest średnio mądry, inaczej się go określić nie da. Jeśli ktoś jednego człowieka uważa za rzetelne źródło i formacji, to nie jest z nim dobrze. Wystarczyło się minimalnie zagłębić w temat sarmow, aby się dowiedzieć, że spora część ludzi odradza sarmy, bo tak na dobrą sprawę nie wiadomo co to jest, a jak już koniecznie chcesz coś walić, to lepsze będą sterydy, bo sa one przynajmniej sprawdzone i wiadomo czego się spodziewać po jakim środku. To raz dwa. 

Jak już wspominałem, badania, badania, badania. Badasz się przez żarciem środków, i w trakcie przez co wiesz, że np wywala ci prolaktyna, przez co możesz dostać ginekomastie, dzięki czemu bierzesz środki na jej zbicie, albo odstawiasz środek całkowicie. Nie ma tutaj za dużo filozofii. ?

Gino usuwają na NFZ, jak ma duży przerost, to może się starać. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, typiarz napisał:

Wystarczyło się minimalnie zagłębić w temat sarmow, aby się dowiedzieć, że spora część ludzi odradza sarmy, bo tak na dobrą sprawę nie wiadomo co to jest, a jak już koniecznie chcesz coś walić, to lepsze będą sterydy

Wszystkie te Beny Jacki, Dsmy, Piechosie jak jeden mąż klepali jak mantrę: "rewolucja" "rewolucyjny" "inne działanie" "bez obaw" "nie sterydy" "świetne efekty".

Badania pokazywali, odpowiadali a na koniec KOD na -10% ceny.

 

Później po kilku miesiącach wszyscy równo że: "syf" "nie wiadomo co w środku" "nie ma sensu" "zmieniać producenta".

 

Tak to było przedstawiane, że to nie sterydy tylko bezpieczne środki o dobrym działaniu, lepszym niż suplementy.

 

Dobra ale tematem jest Bocian VS Klucha. Obaj na mnie nie zarobią.

Im na rękę te całe dramy - bo nie ważne co się mówi, ważne że się mówi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 00:32, typiarz napisał:

Wiesz czemu Twojemu koledze cyce wywaliło? Ponieważ jest średnio mądry, inaczej się go określić nie da.

Nieeeee, nieeeee. To wina Bena! Bo nie opisał mu od razu jak brać, ile, kiedy, czy ma jeść i pić przy tym, wsadzić nosem, czy jak czopek w dupę. Po co czytać i doszukiwać dodatkowych info na ich temat.
Suplementy i saa działają. Ale bez jakiejkolwiek pokory, nie zrobisz nimi nic pożytecznego.

A i Strzała wysłał nowy film.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2018 o 15:44, Stulejman Wspaniały napisał:

Będzie mu trudno wydostać się z tego, ale nie jest to niemożliwe.

Wczorajsze nagranie.


Analiza psychiatryczna Joanny Gruszeckiej cz.2
 

https://www.youtube.com/watch?v=cnB1twKFOg4&t=1s

Marku, tego będzie tylko więcej. Jestem tego pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.