Skocz do zawartości

Drama Patryk2703 vs TucznikTV


Pyrrus

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dx51 napisał:

Analiza psychiatryczna Joanny Gruszeckiej cz.2

Nie jestem w stanie znieść tej podniszczonej Pani - jak to ładnie ujęła w około 5:30 - "w dobrych intencjach" rzuca subtelnymi przekleństwami a nienawiść wylewa się z niej aż uszami. Obrzydliwe, jak za pomocą wyrafinowanych słówek rysuje się na intelektualistkę, która ledwie nad sobą panuje. Coś tak mocno od niej odpycha, że tego się nie da oglądać - jak dla mnie.

Na marginesie - chyba wolałbym już puknąć wyborczynię KOD'u niż ją. :D:D

A jeżeli chodzi o samego Patryka, to wiadomo że popełniał i popełni sporo błędów, dał się prowokować, i teraz ma na karku całą ekipę różnej maści guru, żerującą na naiwności i braku wiedzy amatorów siłowni.
Wybaczam mu to, co zrobił złego i gdzie popełnił błędy - uratował wiele ludzkich żyć od kalectwa, wiele portfeli (legendarne 16kg mięśni na HMB w miesiąc :lol:), a pasożyty za ukrócenie ich hochsztaplerskich interesików mu tego przenigdy nie wybaczą.

Zrobił wiele dobrego, ale w pewnych sytuacjach "dał dupy" - osobiście nie biorę żadnej ze stron tylko z lekkim zażenowaniem obserwuję ten konflikt.
Znamienne, że strony "bociana" mało kto broni, ale znowu sami kołcze (naturalnie reklama supli w każdym filmiku :lol:) krzyczą bardzo głośno i podżegają żeby mu wylać na głowę wiaderko z gnojówką.

Aż zanuciłem pod nosem niegdysiejszy hicior: it's all about the money, it's all about the dum dum daradardum.. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2018 o 16:29, Messer napisał:

rzuca subtelnymi przekleństwami a nienawiść wylewa się z niej aż uszami. Obrzydliwe, jak za pomocą wyrafinowanych słówek rysuje się na intelektualistkę, która ledwie nad sobą panuje. Coś tak mocno od niej odpycha, że tego się nie da oglądać - jak dla mnie.

Nie tylko Ciebie odrzuca. Kobieta pieprzy takie głupoty, do tego po prostu "czuć" prostactwo, brak ogłady, sprawnego analitycznego myślenia.

Kreuje się na intelektualistkę, a pozwala sobie na komentarze typu "brudas". Nie kontroluje swoich ruchów.

Jeśli to nie ulegnie zmianie, może zrobić wywiad z każdą osobą ćwiczącą na siłowni, a dalej będzie siedzieć w 2 tyś. sub na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 3/4 treści tych kanałów to windowanie swojego EGO nad inne. Kłótnie, szarpaniny, dissy, wjazdy. Żaden z nich nie zada pytania : po co ja to w ogóle robię ? Co mi to daje ? Czy nie marnuje czasu, od własnej drogi, taplając się w tym bagnie ? Tego brakuje niestety ludziom : samoświadomości. Wrzucają innym, że robią xyz a sami robią dokładnie to samo. Zabawne to jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Metody napisał:

Żaden z nich nie zada pytania : po co ja to w ogóle robię ? Co mi to daje ? 

Myślę, że robią to dla szansy pokazania się, chwilowego ulżenia sobie poprzez wyrzucenie negatywnych emocji i perwersyjnej rozkoszy ego dojechania innej osoby.

W rezultacie daje to jakiś fejm, reszta przygłupich również z dumą zacznie przyklaskiwać. Oznacza to tworzenie małej społeczności, która koniec końców może przełożyć się na pieniądze.

Z Twojego punktu widzenia, i trochę mojego to jest dziecinada, dorosłe dzieci szarpią się między sobą na słówka.
Ale ta szarpanina przynosi też z ich punktu widzenia wiele korzyści.

Nie zapominajmy, że większość ludzi na tej planecie za pieniądze zrobi baaaardzo dużo, są wewnętrznie przeraźliwie cierpiący i to cierpienie przerzucają na świat zewnętrzny - niszcząc w ten sposób siebie, i wszystko dookoła.
Mając wiedzę na temat tych procesów to widać, że jest to śmieszne ale też i tragiczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody To ma fajne uzasadnienie w procesach umysłowych.
Gdy zbiera się podświadome poczucie winy, ono musi gdzieś wybić.
U jednego to będzie choroba, może wypadek, kolejny koniecznie musi znaleźć sobie wroga.

Kolekcjonowanie wrogów polega na tym, żeby kogoś zaczepić i nakręcić zamknięte koło obłędu, którego główną ofiarą jest prowokujący.
To tworzy kolejne porcje poczucia winy, ponieważ ego czuje się podświadomie winne tego, że robi komuś krzywdę, a żeby tego do siebie nie przyjąć, to przerzuca to coraz mocniej na świat zewnętrzny.
Sami widzowie bawią się w ten zwierzyniec, bo też podświadomie winni muszą kogoś dojechać - podniecając się przed komputerem czy może w komentarzach.

Jak to sobie uświadomiłem, to zrozumiałem co mówili mistycy sugerując, że życie to jest kosmiczny żart.
Jedna wielka kosmiczna patologia. :D
Uświadomienie sobie tego daje wielką ulgę - już nie trzeba ich krytykować, oceniać czy z nich kpić. Rozumiesz, że podświadomie przerażone zwierzę, atakuje żeby się tego pozbyć. To jak kąsająca mucha, którą koń próbuje z siebie zrzucić, samemu robią sobie krzywdę bijąc się własnym ogonem.
Dziwnie się żyje ze świadomością jak to działa. Wyzwala i sprawia ulgę, rodzi wobec innych współczucie, ale też zniesmacza i powoduje, że coraz przyjemniej spędzać czas samemu.
Jakby coś za coś.

3 godziny temu, adrian86 napisał:

Nie tylko Ciebie odrzuca. Kobieta pieprzy takie głupoty, do tego po prostu "czuć" prostactwo, brak ogłady, sprawnego analitycznego myślenia.

 

Jeśli to nie ulegnie zmianie, może zrobić wywiad z każdą osobą ćwiczącą na siłowni, a dalej będzie siedzieć w 2 tyś. sub na YT.

Nie zapominaj, że to jest kobieta - może mówić cokolwiek, a i tak znajdą się rycerze, którzy będą przytakiwać każdej głupocie, która się wysączy z jej jadowitych ust.
Dodatkowo ona ćwiczy na siłowni, to wystarczy że wystawi się w kuszącej pozie, i suby lecą w niebiosa. 
A na jej chamstwo można przecież przymknąć oko, kobietom takie rzeczy "wolno", bo ma coś innego między nogami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.