Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pyrrus

Drama Patryk2703 vs TucznikTV

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dx51 napisał:

Analiza psychiatryczna Joanny Gruszeckiej cz.2

Nie jestem w stanie znieść tej podniszczonej Pani - jak to ładnie ujęła w około 5:30 - "w dobrych intencjach" rzuca subtelnymi przekleństwami a nienawiść wylewa się z niej aż uszami. Obrzydliwe, jak za pomocą wyrafinowanych słówek rysuje się na intelektualistkę, która ledwie nad sobą panuje. Coś tak mocno od niej odpycha, że tego się nie da oglądać - jak dla mnie.

Na marginesie - chyba wolałbym już puknąć wyborczynię KOD'u niż ją. :D:D

A jeżeli chodzi o samego Patryka, to wiadomo że popełniał i popełni sporo błędów, dał się prowokować, i teraz ma na karku całą ekipę różnej maści guru, żerującą na naiwności i braku wiedzy amatorów siłowni.
Wybaczam mu to, co zrobił złego i gdzie popełnił błędy - uratował wiele ludzkich żyć od kalectwa, wiele portfeli (legendarne 16kg mięśni na HMB w miesiąc :lol:), a pasożyty za ukrócenie ich hochsztaplerskich interesików mu tego przenigdy nie wybaczą.

Zrobił wiele dobrego, ale w pewnych sytuacjach "dał dupy" - osobiście nie biorę żadnej ze stron tylko z lekkim zażenowaniem obserwuję ten konflikt.
Znamienne, że strony "bociana" mało kto broni, ale znowu sami kołcze (naturalnie reklama supli w każdym filmiku :lol:) krzyczą bardzo głośno i podżegają żeby mu wylać na głowę wiaderko z gnojówką.

Aż zanuciłem pod nosem niegdysiejszy hicior: it's all about the money, it's all about the dum dum daradardum.. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta