Skocz do zawartości

Kanał Wiem Co Ćpiem został odbanowany po 11 dniach!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://apynews.pl/kanal-wiem-co-cpiem-wrocil

Wiem co ćpiem to kanał prowadzony przez Mestosława, na którym publikowane są treści na temat substancji psychoaktywnych zgodnie z zasadą redukcji szkód. Niestety z bliżej niewyjaśnionych przyczyn konto zostało zbanowane, a dostęp do niego twórca odzyskał dopiero po 11 dniach.


Na co dzień Mestosław wypowiada się o stereotypach i wierzeniach wiążących się ze spożywaniem dopalaczy. Jak sam sugeruje, jego materiały tworzone są z myślą o osobach zainteresowanymi wszelkimi substancjami psychoaktywnymi. Takich ludzi jest wielu, jednakże większość z nich nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji idących z nieprzestrzeganiem odpowiednich zasad. Tu z pomocą przychodzi Mestosław, pragnąc przekazać najważniejsze informacje w merytoryczny i rzeczowy sposób. Dla swojej działalności YouTubowej zrezygnował nawet z posady w korporacji, gdzie niegdyś pracował. 

 

Warto wspomnieć, że treści publikowane przez Mestosława nie łamały w żaden sposób regulaminu YouTube'a. W kwestii zbanowania przez serwis jego kanału wypowiedział się następująco: 

 

"Znam bardzo dobrze wytyczne społeczności i dbam o to, aby filmy były z nimi zgodne. Filmy, za które został zdjęty kanał, dotyczą grzybów psylocybinowych, które są klasyfikowane jako narkotyki miękkie. Ponadto, zgodnie z badaniami opublikowanymi w prestiżowym medycznym magazynie „The Lancet”, zostały sklasyfikowane jako najbezpieczniejsza używka. A wedle badań Global Drug Survey 2017, osoby używające grzybów, najrzadziej ze wszystkich używek wymagali interwencji medycznej – dużo rzadziej niż w wypadku osób sięgających po alkohol."

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.