Skocz do zawartości

Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przestało być żal Kononowicza po aferze z paczką z Norwegii. Ten człowiek nie ma za grosz w sobie pokory i pozytywnej energii w sobie. Pazerny, leniwy, wymuszający poprzez płacz i skamlenie pomoc. W Choroszczy dostałby papiery, na komisje i dostaje poziom umiarkowany P2 i idzie na cieciówkę na umowę o pracę i problemy z pieniędzmi by się skończyły. Znam paru ludzi i chodzi się raz na 3 - 4 dni do pracy i dostaje się minimalną. Fakt to mało, ale trzeba sobie radzić - z uwagi, że Kononowicz mieszka sam de facto to by wystarczyło mu na jako takie życie. W swoim życiu pracowałem w mało prestiżowym zawodzie za 600-700 zł miesięcznie na umowie-zlecenie, bo potrzebowałem żyć i nie skamlałem. Patologia naszego kraju, ale miałem się popłakać (było na początku pracy ciężko, że padłem na łóżko i waliłem pięściami w łóżko z płaczem - ale nikt tego nie widział)? Zaznaczam, że mam raczej lewicowe poglądy jeżeli chodzi o sprawy społeczno-ekonomiczne (nie, nie popieram feminizmu), jednak trzeba powiedzieć jasno, że do jasnej oceny sytuacji jest potrzebna też konserwatywna percepcja na pracę ludzką.

 

Normalny człowiek jeżeliby paczka nie przyszła powiedziałby, że no trudno, zdarza się. Wyśle może jeszcze raz i dziękuję za chęci. 

 

Co do streama: Daniel ma już dosyć słuchania Konona. Na prawdę podziwiam go za cierpliwość i udawanie zainteresowania. ;)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.