Skocz do zawartości

Czy zrobiłam coś nie tak? Czy takie zachowanie by was zirytowały?


Rekomendowane odpowiedzi

Sami sobie zobaczcie, bo mi się nie chce w tym grzebać.

 

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1194826

 

Godzinę temu, Heniek napisał:

Oprócz seksu oczywiście spędzamy ze sobą czas, zachowujemy się jak para, więc uznałam, że nią jesteśmy choć to nie jest długa znajość - 2 miesiące. Nie było deklaracji- od teraz jesteśmy parą, ale uznałam to za naturalne
Nie padło jeszcze słowo kocham, ale wiele czułych słów już tak i jakieś tam planowanie przyszłości z jego strony w takim sensie co będziemy robić za miesiąc, dwa,gdzie pojedziemy na wakacje, poważniejszych rozmów o przyszłości jeszcze nie było.

 

Jednak trochę pogrzebałem i ten powyższy cytat jest dobry.

 

To on wie w ogóle, że jesteście parą, czy nie? Poinformowałaś go o tym?

 

Cały ten wątek, to jedna wielka komedia. Nie żebym był nieczuły na problemy niewieście. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiosna napisał:

Z mojej perspektywy, jeśli się kogoś kocha (bo chyba to jest podstawą do bycia w relacji, co nie? ;) ), to się go "z automatu" szanuje (czyli: traktuje fair, nie oszukuje, nie kombinuje itd). A jak tego nie ma, to pora się rozstać i już. Być może kolejna spotkana osoba będzie badziej godna zaufania i zaangażowania.

W takim razie lepiej, żeby żadna z was nigdy nie wchodziła w żaden związek z żadnym facetem. Bo kombinacje, manipulacje oraz oszustwa to u was w związku chleb powszedni :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Drizzt napisał:

@Eleanor Zajrzyj na bieżące posty. To jest ta sama historia, tylko nick inny.

Jeśli tak to mamy na forum multi @Ruda i @Sinduriel. Zaraz zajrze.

 

10 minut temu, Heniek napisał:

Zajrzyj na 5 stronę wątku na wizażu.

Hmm wyświetla mi tyllko do 4?? Nie mam 5 strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.