Skocz do zawartości

Mam mały problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, piszę do was z zapytaniem co mam zrobić gdy moja już była kobieta od kilku godzin zaczęła do mnie pisać, że się martwi i wie, że jestem zły, ale prosi o to bym odpisał, ponieważ długo nie ma mnie nigdzie aktywnego.(Ona zerwała) Niedawno doszedł drugi sms, co z tym zrobić ?

Edytowane przez wariackiezycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz chyba,zbyt wariackie życie kolego dwa konta w ciągu dwóch godzin...Poczytasz trochę, forum zgłębisz zasady na nim panujące ,już zrobiłeś mały kroczek ku lepszemu,przywitałeś się,zadałeś pytanie,wypadałoby jeszcze przeprosić,za "próbę wprowadzania nas w błąd,że przypadkiem trafiłem,na forum,a jeszcze godzinę temu założyłem inne konto,które pewnie za brak przestrzegania regulaminu,dostało ostrzeżenie lub bana terminowego/bezterminowego.

Co do pytania rób to w co wierzysz...Jak sama nazwa wskazuje to jest Twoja była(było minęło),sama Cię rzuciła,więc czym się przejmujesz ?Jak czujesz potrzebę napisz...To Twoje życie i nikt nie przeżyje go za Ciebie...Jeżeli masz odczuwać poniżenie pisząc do niej to tego nie rób.,ale wypada odpisać,bo po co stresować osobę z którą już nic(jak domniemam Cię nie łączy)
Postudiuj forum :) 

Edytowane przez Perun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza czy może z Ciebie jeszcze zrobic koło zapasowe/urobić na wiernego misia, który będzie zawsze na nią czekał jak z innym jej nie wyjdzie. Bedzie Cię sprawdzać od czasu do czasu, żeby trzymać w ryzach waszą "przyjaźń" i w razie problemu zwrócić się do Ciebie. Nie odpisuj i miej swoją godność.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny w bawienie się w obrażone dziecko, fochowanie się.

Stawiaj sprawy jasno.


Napisz

Cytat

 

, że bardzo proszę do mnie więcej nie pisać. Skoro zakończyłaś naszą znajomość, to po co dalej piszesz ? Bądź konsekwentna w słowach i czynach. Powodzenia.

 

PS. Nie wiedziałem co to prawdzwie szczęście, dopóki ze mną nie zerwałaś :D  <- tego nie pisz :D 

 

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kobiety rzucają, aby sprawdzić, czy będziesz o nie "walczył"= dla mnie to manipulacja i brak szczerości, więc dla mnie zawsze koniec to definitywne zakończenie związku. Nie chcę nigdy bawić się w powroty, według mnie powroty zdarzają się u ludzi, którzy zakładają, że nikogo innego nie poznają, a My tutaj jesteśmy samcami, więc polowanie mamy we krwi. 

 

Zgadzam się również z przedmówcami: sprawdza Cię, a pod jakim kątem, to cholera wie co siedzi w jej umyśle, opcje zostały podane przez przedmówców.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.