Skocz do zawartości

Witam


Bartxxfull

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli szanujesz Marka  to proszę, staraj się zakładać tematy z zapytaniem na forum zamiast spamować na skrzynkę. Bracia pomogą, Marek również zagląda w ciekawe tematy.

Natomiast o sytuacji z banem, to musiałeś nieźle przeskrobać, bany nie biorą się znikąd, więc proszę Cię nie miej do Moszego żalu, to jest jego praca i wykonuje ją bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie broń tak Moszego. Nic nie przeskrobałem. Jestem człowiekiem na poziomie. Zresztą jakbyś śledził audycje i komentarze to wiedziałbyś, że ludziska mają często żal do Moszego a Marek sam już go prosił żeby trochę spuścił z tonu bo za bardzo do ludzi strzela.  Być może gość jest za bardzo wyczulony. Nie chcę się kłócić i nie będę, zatem dziękuję za dyskusję i porady.. Na dniach się bardziej uaktywnię, mam troszkę ciekawych tematów. Troszkę przeżyłem i chcę się podzielić doświadczeniami ale się jeszcze podszkolić.  Pozdro. Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.