Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może otworzyć nowy dział, gdzie Bracia czujący pociąg do pisania chcieliby pisać swoje teksty? Można by je oceniać, mówić czy są fajne, gdzie są wady, komentować - a ktoś komu by to dobrze wyszło, miałby punkt wyjścia do wejścia w świat blogowania czy dziennikarzenia. Pisanie będzie na każdy temat, bez tabu, polityka, dymanie, jak ktoś chce krytykować samców, niech krytykuje, jak samice, tak samo - jak byście to widzieli? Może macie jakiś pomysł wzbogacający tę ideę?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna idea ale to sie dzieje.po co tworzyc dział od działu?wystarczy coś wartosciowego podwiesic w odpowiednim dziale

To byłby dział felietonów - nie postów, tylko konkretnych felietonów - po co szukać gdzies tego po całym forum, jak będa w jednym miejscu, każdy będzie mógł wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ja widzę to tak - można zrobić jak na weryfikatorium, a więc obok tytułu zaznaczony do jakiej dziedziny nalezy felieton (socjologia, filozofia, polityka, damsko męskie itd.), albo porobić odpowiednie działy i w nich pisać - osobiście byłbym za opcją numer 1.

 

Vincent: Administratorze, nie pisz posta pod postem! Do czego to dochodzi!  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram gorąco. Sam bym wtedy coś od siebie wyskrobał. Ale niemal na pewno byłaby to tematyka polityczno-historyczna i celowałbym głównie w Ukraiński Nacjonalizm.

 

Pierwszym moim odruchem jak uslyszalem o tym Ukrainskim Nacjonalizmie bylo: "Oh no..." ale pozniej pomyslalem dobra - niech pisze - moze sie czegos warto dowiedziec. Tylko kuzwa nie klam i nie wal propagandy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to technicznie rozwiążecie. Pisałem już teksty na inne forum i powiem wam, że h.... sprawa. Po czasie się okazało, że nie można edytować, potem coś z publikowaniem się spierd... a na koniec teksty właściwie stają się własnością właściciela forum. Dlatego potem to inaczej robiliśmy. Był dział do wrzucania, ale wrzucało się wstęp i/lub link do założonego z tej okazji bloga z wpisem. I tak polecam tutaj robić Bracia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym moim odruchem jak uslyszalem o tym Ukrainskim Nacjonalizmie bylo: "Oh no..." ale pozniej pomyslalem dobra - niech pisze - moze sie czegos warto dowiedziec. Tylko kuzwa nie klam i nie wal propagandy!

 

The_Man, siedze w tym temacie od dwóch lat. Pochłania on całkowicie resztki mojego czasu wolnego, można powiedzieć że to moje drugie "ja". Ściągam literature z Rosji i Ukrainy. Spokojnie. Jeśli będę pisał, na pewno odwołam się do profesjonalnych materiałów źródłowych.

 

Zajrzyj z łaski swojej tutaj:

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1178-ukraiński-nacjonalizm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.