Skocz do zawartości

Prawda o uwodzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zobaczcie sobie ten link i przestańcie się czarować PUA, Amerykanie już dawno to przerobili, ale Polacy znowu odkrywają Amerykę daltego ten kraj raj zawsze będzie w cz..nej dup..e i zaściankiem, tu zawsze wszystko docierało z opóźnieniem. Aha do obaczejenia tego potrzeba dobra znajomość j.angielskiego i nie gadajmy o Polkach ze sa wyjatkowo kiepskie WSZYSTKIE LASKI TAKIE SĄ NIEZALEZNIE OD RASY CZY NARODOWOŚCI, smutna prawda a kto był na Zachodzie ten wie, pod spodem jest link zapraszam do dyskusji a jak ktoś by miał ochotę niech przedstawi w skrócie co gościu mówi dla nie znających angielskiego, dyskusja może być ciekawa aha goście którzy są przegrani w kontaktach z laskami nazywają się TFL Total Freaking Looser;) jest parę video na Youtubie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko powiedzieć ze się pomyliłem  PUA moze i jest skuteczne, poza tym pomyliłem się bo gościu nie mówi generalnie o PUAi uwodzeniu ale raczej o na siłę tak zwanym ulepszaniu bez wkazówek ze strony trenerów PUA czy zapoznania się z materiałami tak wiec sorka za blędnę określenie tematu i bardzor adykalne podejscie ale to skutek moich ostatnich kontaktów z kobietami i kilka razy spławienia przez nie w arogancki sposób zauwazyłem tez po opadnięciu emocji ze facet nie mówi nic konkretnego i to raczej jego silne emocje i frustracja nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Prawda o uwodzenie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.