Skocz do zawartości

MXE


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jakiś czas temu wziąłem i wiem, że było tego za dużo, ale miałem przez 10 h halucynacje wzrokowe, nie było to kłopotliwe bo byłem na imprezie, ale po przebudzeniu się przeraziłem, że doświadczyłem pewnych zdarzeń, stworzyły się nowe neurony w mózgu,a tak na prawdę to się nie działo :/ I dzięki takiemu o to zdarzeniu się troszkę uspokoiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Więc tak, miałem swoje pewne mistyczne doświadczenia i te po MXE są do nich zbliżone. Nie wiem czy to dlatego, że byłem w ten sposób do tego nastawiony czy to faktycznie "boska substancja" ;) Całkowity zanik ego, poczucie jedności ze wszystkimi i wszystkim, brak poczucia ciała i czasu - jest tylko tu i teraz, przeszłość i przyszłość to to samo, już była. Wszystkie negatywne rozkminy z tego punktu widzenia wydają się absurdalne i oddalone, jestem jednością z Bogiem i całym wszechświatem tylko ego przeszkadzało mi to dostrzec. Testowałem małą dawkę, myślę, że jeszcze raz to może stestuję żeby polatać sobie po kosmosie i resztę wypierdolę do kosza bo lepiej żeby nie korciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.