Skocz do zawartości

Walentynki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie donośnie walentynek. A mianowicie rok temu rozstałem się z dziewczyną po której tylko została kłódka na moście miłości. Czy jest sen ją usunąć? Czy może mi to jakoś pomoże na duszy i umyśle? bo jakimś trafem został mi do niej klucz. Przypadek nie sądzę...

Korci mnie aby usunąć ją z tego miejsca. Co możecie mi doradzić? Dziękuję za każdą odpowiedz. Pozdrawiam Baksteros ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baksteros napisał:

Czy jest sen ją usunąć? Czy może mi to jakoś pomoże na duszy i umyśle?

Idź usuń tą kłódkę to się przekonasz... A jak jej nie usuniesz to będzie se wisieć dalej...  


Za chwilę przyjdziesz i spytasz czy ubrać na randkę koszulę X czy koszulę  Y. Doradźcie...   

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walentynek.

Jeśli ktoś lubi celebrować to wyjątkowe święto miłości, serduszek, pluszowych misiów, spożytych pokarmów w restauracjach, wyjątkowych chwil i uniesień, spoko. Osobiście czułem się przymuszany do świętowania, bo jak to... wszyscy obchodzą (ty już mnie chyba nie kochasz, już ci chyba nie zależy). Osobiście czułem podświadomie, że odgrywam szopkę i jestem smagany biczem zachodniej mody i mojej już byłej ukochanej. W tym roku whisky, cygaro i błogosławiony spokój ;) Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.