Skocz do zawartości

Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie:

- Generalnie mężczyzna powinien zarabiać więcej niż kobieta,

- Jest możliwe utrzymanie krótkoterminowego związku z kobietą bez pieniędzy,

- Najpiękniejsze kobiety, które nie mają jakiś talentów, dobrze płatnej pracy szukają potrafią się "zakręcić" wokół dobrze zarabiających Panów,

- Gdy PuAs zapraszał najpiękniejsze kobiety poznane w klubie przy zastosowaniu najlepszych technik PuA na kawę, żadna nie odpisywała, gdy proponował wakacje w Chorwacji lub jakąś przygodę zgadzały się wszystkie,

- Jest mnóstwo facetów, którzy są w stanie zaspokoić żądania najpiękniejszych Pań,

- 18 latkowi można wybaczyć brak kasy, z kolei 40 latkowi już nie,

- W młodym wieku kobiety patrzą na cechy charakteru, które doprowadzą go do majątku np. odwaga, skłonność do ryzyka, starszy Pan nie ma już takiej możliwości,

- Pewien milioner ze Słowacji powiedział Puasowi: "Każdy mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, ale 9/10 problemów da się rozwiązać za pomocą pieniędzy, a w tym 10 pieniądze mogą pomóc" , kobiety to wiedzą,

- Naczelny PuAs poznał kobietę z którą miał "niesamowite" połączenie, ale nie miał pieniędzy na dojazdy 600 km do niej i związek się posypał :(

 

PS Proszę o szacunek dla Pana Rafała za wyznanie prawdy.

@HORACIOU5 ten post dedykuję Tobie. Myliłem się co do PuA. Miałeś rację w poprzednich tematach dot. tematyki PuA.

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Garrett napisał:

inteligencja, wiedza, mądrość, czułość, odpowiedzialność, lojalność

To zalicza się do atrakcyjności. Oczywiście kobiety powiedzą że jak jest bogaty, to na pewno jest mądry, odpowiedzialny i inteligentny, a jak obsypie ją kasą, to jest czuły i lojalny.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie... Oglądaliście w ogóle ten odcinek? Według mnie pan Rafał w tym filmiku wręcz propaguje bycie drukarką dla kobiet w celu uzyskania ich aprobaty.

 

A teraz przytoczę parę stwierdzeń pana Rafała. Nazywa on wydawanie pieniędzy na piękne kobiety inwestycją tylko z powodu ich urody. Dalej mówi, że jeżeli nie masz zasobów mimo, że jesteś w wieku dorosłym (nie nastoletnim) to jest z Tobą coś nie tak. Dalej konkluzja, że męskość to pieniądze. Kobiety chcą luksusów i są faceci, którzy im to dają ( w domyśle, że to jest ok). Dalej.. jak kobieta chcę jechać na wycieczkę to nie muszę się martwić, gdyż mam kasę i powinienem księżniczkę zabrać (to jest ok, bo daję jej emocje i spełnia jej pragnienia). I najbardziej mnie uderzające stwierdzenie, że większość kobiet ma ambicję by komfort życia podwyższać i dlatego będą chciały się wiązać z zasobnymi mężczyznami! Czyli ambicją kobiet określane jest to, że chcą dostać coś za nic (pieniądze za to, że jestem)!! Natomiast ambicja mężczyzn to praca, realizacja pasji, dążenie do wyznaczonych celów. Po prostu odcinek wprost promowuje podwójne standardy. 

 

Może się nie znam, może jestem 30 letnim durniem i napisałem tutaj tylko 3 posty (świeżak - można określić) ale mam swój rozum, umiem słuchać i czytuję uważnie forum od jakiegoś czasu a także szukam i czytam o alternatywach, mam pieniądze oraz pozycję i nie mam w tym względzie niedostatku i kompleksów.

Dlatego dziwi mnie, że nie zostało to wychwycone przez większość użytkowników. Wydaje mi się, że odebraliście to Panowie jako potwierdzenie tez z forum a to nieprawda. Zauważono tylko, że Rafał powiedział, iż kobiety chcą pieniędzy od facetów. To prawda ale między wierszami cały czas mówi, że to jest OK! i tą kasę trzeba mieć i na kobiety wydawać tylko dlatego, bo one tego chcą! Chyba nie o się tutaj wbija o głów? Dla mnie film negatywny, programujący pogoń za białogłowymi. To jest jak przekaz podprogowy typu "powiem Ci jak jest naprawdę ale utwierdzę Cię w tym byś dalej w to brnął".

Ogólnie oglądałem kilka odcinków tego kanału i pan Rafał jest bardzo pozytywną osobą, daje się lubić ale przekazywane treści (z każdych źródeł) trzeba rozważać i analizować. Pozdrawiam.

Edytowane przez Maarcin_05
Gramatyka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jego mniemaniu facet musi mieć pieniądze i wydawać na kobiety. Zirytowała mnie ta bezczelna wręcz gadka o tym, że jeśli facet ma 40 lat i nie jest ustawiony to jest w ogóle nikim. Ale nie pomyśli już nad tym, że życie różnie się układa, ktoś mógł być milionerem już w wieku 25-30 lat, noga się powinęła, firma upadła i w wieku 40 lat ktoś po prostu skończył z długami.

 

Pomijając już sytuacje, jakich wiele było wałkowanych na tym forum, gdzie zamożni goście zostawali z niczym, bo kobiety po rozwodzie zabierały dom, firmy, do tego dochodziły alimenty i po prostu ich wydoiły z kasy.

 

Zamachowski ma 56 lat i wiemy dlaczego zbankrutował.

 

Gościowi się udało w wieku 32 lat i teraz trochę szydzi, że ktoś w wieku 40-50 lat niczego się nie dorobił. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie z jego wywodu. Nie dla wszystkich sukces w życiu oznacza pieniądze. 

 

Oczywiście ma też dużo racji, że większość kobiet wymaga od faceta pieniędzy i dla niektórych kobiet mężczyzna zaczyna się od określonej kwoty i statusu, ale utrwala też niestety stereotyp, że jeżeli już facet ma te pieniądze to on musi niejako po prostu utrzymywać tę kobietę i te pieniądze na nią wydawać... 

Edytowane przez Champion
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie potwierdził tylko dalej zaburza przekonania młodych mężczyzn. Utożsamianie męskości z kasą (czyli poczucia własnej wartości z ilością zarabianych pieniędzy) - przeliczanie męskości na kobiety, "ilość" i "jakość" kobiet oraz podświadome sugestie, że jeżeli nie spełniasz norm społecznych(czyli nie robisz kasy aby ZAIMPONOWAĆ kobietom i STAWIAĆ im kolacje i wycieczki na Chorwacje = coś z tobą nie tak).

 

Tak więc w ramach sprostowania:

1.) Męskość nie zależy od naszych zarobków ani ilości kobiet w życiu.

2.) Poczucia własnej wartości nie buduję się na wyglądzie zdobytych kobiet i ilości zarobionych pieniędzy ale szukać w sobie(nie uzależniać od czynników zewnętrznych)

3.) Kasę i pracę wykonujemy dla siebie aby nam się lepiej żyło

4.) Pasja ma być związana z tym co kochamy a nie tym, co pociąga kobiety.

5.) Nadmierne stawianie i adorowanie zwłaszcza ładnych kobiet niszczy nasze społeczeństwo; uczymy kobiety, że ich uroda(czyli coś na co nie miały wpływu a dostały od losu) jest czymś wartościowym i facet powinien inwestować w atrakcyjną kobietę swoje zasoby(czyli coś co kosztuje faceta najcenniejszą rzecz - dany nam czas i wysiłek). Innymi słowy takie zachowanie uczy kobiety, że należą im się wycieczki i drogie kolacje nie za to jakimi są osobami ale za to jak wyglądają. Ładujemy nasz dorobek, godziny/miesiące/lata pracy w coś co szybka przemija, nie jest przydatne w życiu, i nie ma wartości samej w sobie (uroda kobiety). Przykładowo: nawet inwestując w beznadziejny biznes zawsze możemy się czegoś nauczyć, wyciągnąć lekcje albo osiągnąć sukces. W każdym wypadku zasoby zostały zainwestowane w coś co ma wartość albo coś co zwraca nam cenne informacje(feedback). Inwestując w kobietę mamy 100% szans na zmarnowanie zasobów.

 

Nie muszę chyba mówić jakie to niesie za sobą konsekwencje.

 

Ten filmik to rana dla mojej duszy.

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam z yt... To tylko przynęta i robienie zasięgów, aby faceci kupili od niego szkolenia stacjonarne za 3000 zł, kursy audio,  wideo, ebooki czyli żyję z wciskania ideologii Pua i dzięki niej stać go na taki lifestyle który przyciąga kobiety. 

Oglądałem jakiś czas temu szkolenie Piotra Majewskiego dotyczące e-mail marketingu (czołowego polskiego speca od tego) i tam na tym szkoleniu obecny był właśnie Pan Rafał który narzekał że jego koledzy trenerzy Pua zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, a on nie może ich dogonić :D teraz pewnie ich ich dogonił, patrząc jaki ma marketing.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że z tego co można wyczytać na blogu/stronie pana Rafała to cena za szkolenie to jak kolega już wyżej napisał wynosi ok 3000 zł a najlepsze jest to, że takie szkolenie trwa dwa-trzy dni! Dwa dni Panowie! I już kobiety Wasze. Chciałbym by wszystko było takie szybkie i proste w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? Wiedza objawiona @#!?

 

Mam nadzieję, że ten człowiek dzieli się na płatnych kursach czyms ciekawszym z uczestnikami.

 

Gość nie powiedział na tym filmie niczego odkrywczego. Na prawdę, czy ktoś musi oglądać coucha, żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Że pieniądze otwierają człowiekowi większość drzwi?

Zdenerwowałem się.

 

Czas zostać couchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.