Skocz do zawartości

25 Latka dla białego rycerzyka :) Ku przestrodze dla młodych kawalerów


ORPIL3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia.

Z racji zabicia czasu postanowiłem pobawić się w podryw na Fotka.pl . Poszukiwana ofiara to kobieta 23-38 lat . Z racji tego, że nie mam zwyczaju dawać swoich prywatnych zdjęć na takich stronach, zapodałem fake foto ale prawdziwy wiek 33 lata . I tu niespodzianka. W ciągu 5 minut od założenia profilu, napisałem do pewnej 25 letniej brunetki (6,7/10). Odzew natychmiastowy. Standardowa gadka typu co słychać, jak mija czas i oczywiście komplemencik o pięknych oczach. No i się zaczęło. Pytania z jej strony. Gdzie pracuje? (czytaj ile zarabiasz),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po cóż od razu komplemencik o pięknych oczach,atrakcyjna kobieta wie ze ma piękne oczy i mówienie jej tego w przez neta w dodatku w pierwszej rozmowie - obniża naszą wartość (ona to może słyszeć setki razy dziennie jak dobra sztuka).

 

Oczywiście że spyta,i nie ma co się obrażać tylko lekko splawic gdyż nie wszystko musi wiedzieć :)

 

Mozesz nam pokazać jakie foto dodałeś?

 

 

Pozdrawiam uprzejmie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co miała pytać? O to co dziś robiłeś? Nie wiedziała jak rozpocząć rozmowę, jak zbudować dalszą interakcje to zapytała standardowo. Ja w tym nic dziwnego nie widzę, sam bym o to samo zapytał jakaś randomową kobitkę z którą bym rozpoczął gadkę przez neta. No czy wy wszystko musicie tak brać dosłownie? 

Ale tak tak wiem, wszędzie jest drugie dno, a każda kobieta tylko CZYHA by was ograbić, oszukać, zgnoić, zniszczyć. 

To popadanie w paranoje. 

To forum jest po to by na błędach doświadczonych braci wiedzieć czego można się spodziewać, a nie na siłę doszukiwać się teorii spiskowych na każdym kroku...

 

Edytowane przez Rapke
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORPIL3 napisał:

Gdzie pracuje? (czytaj ile zarabiasz)

Nie musisz jej mówić prawdy, ja w takiej sytuacji lecę konkretnie ściemą :D np. że na złomowisku (bez urazy dla pracujących, praca jak każda inna) albo, że jestem grabarzem i na portalu randkowym szukam trochę "ciepła" :> Najczęściej jest wtedy śmieszek i przechodzimy do innego tematu albo jest "aha" i wtedy sobie zamykam okienko, bo skoro nie ma poczucia humoru to mi się nie chce z nią gadać i zaczynam inną rozmowę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tekst z jej strony.... 

 

No ja to wlasnie zakanczam moj 3 letni zwiazek wiec troche jestem hmm jak to okreslic w smutku bo jednak troche ludzie sie przyzwyczajaja do siebie a nagle czlowiek zostaje sam po takim czasie..a poza tym tez lubie kino,dobry horror, komedie spotkania ze znajomymi, lebiuchowanie w domu:)

 

 

Ciagle by tylko siedzial w domu i rzadko mnie gdzies zabieral (o bylym) Ale to i tak nie tylko z tego powodu sie rozstajemy, duzo sie nalozylo zreszta nie ma o czym gadac ...

Edytowane przez ORPIL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, że na takiego typu portalach siedzą: puste zakompleksione lachony szukające komplementów od napalonych facetów, dalej laski chcące się umówić na szybki seks - dupki nie dadzą byle komu - trzeba mieć samochód i własne lokum.

Dalej zdesperowane 30chy - zegar biologiczny  tyka nieubłaganie. Trzeba złapać faceta najlepiej z własnym mieszkaniem i tam wściubić się jak najszybciej kusząc cudownym seksem, obiadkami ...przez jakiś czas oczywiście.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maynard napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, że na takiego typu portalach siedzą: puste zakompleksione lachony.

Pozwole się nie zgodzić,ponieważ sam miałem spotkanie z kilkoma właśnie z portalów i nie mogę stwierdzić że były one inne niż normalne dziewczyny z mojego otoczenia :)

 

Ot zwykle dziewczyny nieco przewartosciowane ale wystarczy pokazać ze sie je potrafi ujarzmic,i zerwać kontakt w każdym momencie i nie widzę różnicy w stosunku do innych kobiet.

 

Najważniejszy początek rozmowy,pierwsze wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cień miałeś spotkanie...jedno, dwa? To było tylko wrażenie. Ona będzie miła, uśmiechnięta, normalna ....a jaka inna ma być żeby Ciebie zainteresować i złapać na haczyk?

Jakbyś z taką dziewczyną spotykał się kilka miesięcy to byś zobaczył jakie "kwiatki" zaczną wychodzić z dnia na dnień. 

Będzie się  z Tobą spotykać a w internecie dalej mieć konto randkowe czy fotkowe bo to jest jak nałóg - tanie komplementy od obcych.... a szczególnie będą miłe jak się pokłócicie to pierwsze co ona zrobi to zaloguje się na takie konto.

Możesz być z kimś nawet kilka lat i nie poznać tej osoby, dziewczyny świetnie się maskują i okłamują. 

 

Nie ujarzmisz takiej zakompleksionej "księżniczki" z niską samooceną bo taka dostaje 20 propozycji seksu na portalach randkowym na dzień i po którejś waszej kłótni się skusi....znudzi, znajdzie bogatszego, przystojniejszego.

Kobiety są emocjonalne, nie mają w większości honoru, zasad.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Garrett napisał:

Ale dałes fake foto zeby zrobić experyment? Czy na serio chcesz tak wyrywać? :P

Pewnie kolejny, szeroko zakrojony wielki eksperyment :D Był tu gdzieś ostatnio wielki myśliciel, filantrop i mędrzec. 19 lat kontemplował kobiety :D 

@ORPIL3 Jaki ten tekst o tym, jak to by "ciągle siedział w domu". Rzadko mnie gdzieś zabierał... Hahahha no sztamp :D Pewnie po pracy wracał zmęczony, kilka razy odmówił wyjścia na miasto i tak wygląda. Albo typ domatora był po prostu. Tylko kobiety na początku lubią racjonalizować i nie widzą co biorą. A później jak zwykle się okazuje, że "nie takiego cię pokochałam". To jakbym laskę bez nogi wziął sobie na dziewczynę a po pewnym czasie był zły, że nie ma nogi bo ja przecież lubię obie nogi. Co do zabierania. No tego tłumaczyć nie trzeba nawet - brak ruszenia własnej dupy żeby gdzieś pojechać i zorganizować jakąś wycieczkę (nawet do restauracji) jest powszechny. 

Oczywiście gusta się zmieniają z czasem i odkrywane są prawdziwe karty, ale można od samego początku wywnioskować już z jakim typem osoby mamy do czynienia - domatorem czy typem rozrywkowym.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi sie topik młodego usera:

Z racji zabicia czasu postanowiłem przeczytać 5 książek z 8 dni na temat taki i taki, zgadzam sie z tym i z tym ale jak widzicie to i to. Nie rozumiem tego... Jak Wy to widzicie...

 

 

A tu kurwa kolejny AS - odkrywca, wizjoner jak Mikołaj Tesla... Wrzucę fotkę... I chuj 

 

To forum nie potrzebuje takich rzeczy!

@Tomko make my day!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maynard napisał:

@Cień miałeś spotkanie...jedno, dwa? To było tylko wrażenie. Ona będzie miła, uśmiechnięta, normalna ....a jaka inna ma być żeby Ciebie zainteresować i złapać na haczyk?

Jakbyś z taką dziewczyną spotykał się kilka miesięcy to byś zobaczył jakie "kwiatki" zaczną wychodzić z dnia na dnień. 

Będzie się  z Tobą spotykać a w internecie dalej mieć konto randkowe czy fotkowe bo to jest jak nałóg - tanie komplementy od obcych.... a szczególnie będą miłe jak się pokłócicie to pierwsze co ona zrobi to zaloguje się na takie konto.

Możesz być z kimś nawet kilka lat i nie poznać tej osoby, dziewczyny świetnie się maskują i okłamują. 

 

Nie ujarzmisz takiej zakompleksionej "księżniczki" z niską samooceną bo taka dostaje 20 propozycji seksu na portalach randkowym na dzień i po którejś waszej kłótni się skusi....znudzi, znajdzie bogatszego, przystojniejszego.

Kobiety są emocjonalne, nie mają w większości honoru, zasad.

 

 

Oczywiście ze nie poznam jej prawdziwej twarzy,ba nawet w realu gdyby nie miała nigdy konta na badoo,czy innym portalu - wciąż gralaby jak najlepszą wersje siebie tylko po to aby nas kupić.

 

Ale zaraz - czy ja nie robie tego samego? Ubieram się tak aby uwzględnić atrybuty,wygladam najlepiej jak mogę,a nie przychodze tak jak wracam z pracy,czy to też jest udawanie? 

 

Jasne jest ze obie strony grają,można grać i całe życie i do końca nie poznać prawdziwej osobowości - ale dopóki jest okey z obu stron po co mam się domyślać czy to prawda czy tez sztuczne.

 

Nie mniej w 100 sie z Tobą zgodzę,ponieważ taka księżniczka wie ze jak coś będzie nie po jej myśli,na skinienie palcem,a raczej kursorem ma setki chętnych - i oczywiście wykorzysta to. Nie mniej konkurencji nie należy się obawiać i być sobą.

 

Nie ta to inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cień w internecie każdy jest mocny dlatego łatwo napisać do takiej laski i zaproponować nawet seks spotkanie. Najwyżej Cie zablokuje, zero stresu. To jest takie proste.

A tak zrobić w realu czy na ulicy to już mission impossible dla normalnego Kowalskiego. 

 

Takie laski mają 10 różnych propozycji na dzień, ich ego szybuje do sufitu i go przebija. Dlatego są strasznie zmanierowane i dlatego omijałbym takie panny z portali randkowych szerokim łukiem.

Po prostu w d...im się przewraca. Tworzą sobie system selekcji, nie chcą z Tobą w ogóle rozmawiać tylko z miejsca, ile zarabiasz, gdzie pracujesz, mieszkasz sam. Jak spełnisz wszystko to masz bilet wstępu.

 

Możesz powiedzieć każda chce księcia i jak najlepiej dla siebie, ale to się równa temu, że chcą się ślizgać na Twoim tyłku a to się równa, że chcą Ciebie wykorzystać.

 

Jakby żona Billa Gatesa była dzisiejszą Polkom to by pewnie kopnęła gołodupca z miejsca a ona została i go wspierała.

Tak samo dziewczyna gwiazdy MMA - Connora Mcgregora. Czytałem z nim wywiad i koleś opisuje, jak jego kobieta brała drugą pracę aby ich utrzymać , woziła jego zad do siłowni aby mógł się skupić tylko na treningu.

Miał chłopak wizję, ciężko pracował chociaż gołodupiec to wierzyła w niego. teraz jest gwiazdą sportu i milionerem - dzięki jej również, że go wspierała i wierzyła i nie selekcjonowała czy masz lokum, samochód i ile zarabiasz jak większość Polek

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą Maynard,w necie jest pewien bufor bezpieczeństwa i temu jest tyle facetów,przez co kobieta z góry zakłada ze jesteśmy jednym z napalencow i przegrywow - wiec jedynym jej racjonalnym ocenieniem nas jest oczywiście profil,czyli wygląd i zasoby :)

 

Bardzo proste reguły i brutalne.

 

Jeśli chodzi o wsparcie u kobiet to nie mam opinii gdyż ciężko u nich je znaleźć,od wsparcia to polecam przyjaciela,ojca,rodzine ale nie kobietę,dziewczynę - zly adres :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.