Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, YouTube samo sobie robi kuku, pokazuje tylko że kilka zorganizowanych osób może uwalić każdy kanał. Ja mimo wszystko tak bym tego nie zostawił, niech udowodnią miejsca w których są treści "zakazane" i niech sobie posprawdzaja IP zglaszajacych.  

Dlaczego nie kasują kanałów gdzie jest pokazane spożycie alkoholu...w myśl ustawy pokazywanie spożycia alkoholu jest jego reklama i zachętą to spożywania .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór jestem Paweł i byłem słuchaczem radia samiec. Mam pewien pomysł w związku z usunięciem - moze by tak z racji faktu ze radio samiec to radio, to nagrania wrzucać na jakieś serwisy audio? Wiele razy chciałem słuchać /pobrać nagrania bez odtwarzania ich na YouTube a  sie nie dalo, a może by tak wrzucać je w postaci mp3 na soundcloud.com? Byłoby to wygodne i dla wrzucających i dla słuchaczy bo jest dedykowana wygodna apka na telefon do słuchania. No i myślę ze nie mieliby tak łatwo aby wpłynąć na usunięcie treści. 

 

Edit: mi Vimeo nie tnie, ale np. Na smartfonie nie idzie słuchać audycji w tle i to mnie boli :-|

Edytowane przez Pawluq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety wzięli się mocno za niewygodne kanały. Zniknęły np. Emisja TV, Monitor Polski Słowian, Telewizja Narodowa. Na Facebooku będzie podobnie. Dodaje filmiki, żeby jak ktoś będzie chciał to się z tym lepiej zapoznał. Właśnie tak się zastanawiałem, dlaczego jest taka cisza i żadne powiadomienia z kanału  Radio Samiec się nie pojawiają. ;-/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Na youtube było 10k widzów a na forum mamy zarejestrowanych niespełna 4k. Wiele osób może się "zagubić" w czasie tego transferu. 

Jest wiele opcji odnośnie przeprowadzki na inne platformy natomiast ŻADNA nie zapewni takiego zasięgu, przyrostu widzów i rozwoju jak YT. Dobrze Marek Powiedział że dobrze by było gdyby kanał został na youtube bez żadnej zawartości i tylko z odnośnikiem do innych portali. 

A może warto by było założyć nowy kanał o nazwie np. "Radio samiec 2.0" i na tym kanale byłby jedynie odnośnik do Vimeo? To byłby taki doraźny drogowskaz dla osób które szukały by tego Marka co nagle zniknął z YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej całej tragedii popularnościowej Radia Samiec,możemy oczekiwać wzrostu aktywności słuchaczy na forum,większej liczby postów,więcej użytkowników itd,więc może ciężko to napisać,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Vimeo da większą stabilność zamieszczanym treścią,na pewno też kogoś mocno zabolała audycja o niemieckich autach...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tornado napisał:

@Pawluq Gdzie post powitalny ????? Zasady są dla wszystkich!

@wojkrWszystko wymaga koncesji(media)tylko nie które są z trybu zgłoszeniowego i jedziesz z koksem.

A w przypadku radia internetowego nie czerpiącego zysków z reklam, nie wykorzystującego muzyki innych artystów tylko zwykłe słuchowisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym dnem jest to ,że kanały takie jak Radio Samiec czy Carrioner są zdjęte, a na tej samej platformie szerzy się patologia.

 To coś o ile dobrze wiem wydarzyło się dziś, to nie jest pierwszy incydent z udziałem tego pana. YouTube przyzwala na to by takie rzeczy działy się na live streamach na ich portalu. Jest to żałosne. Do tego mamy inne "małpki" robiące to do czego namawia ich widownia. I CO? Nic...

Porządne kanały niosące jakąś treść ,są zdejmowane ,a obok szerzy się przemoc i alkoholizm. No cóż ,licze na wyjaśnienie sprawy i ewentualną reaktywacje na yt. Niestety vimeo nie jest tak "wygodne" jak yt, poza tym szerzenie się kontentu pana Marka jest tam prawie niemożliwe. YouTube jako najwieksza tego typu platforma zjada konkurencję.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie za co dostałem trzecie ostrzeżenie.....

 

Hi Radio Samiec,

As you may know, our Community Guidelines describe which content we allow – and don’t allow – on YouTube. Your video "Trzy zasady zdrowego samorozwoju - radiosamiec.pl" was flagged for review. Upon review, we’ve determined that it violates our guidelines. We’ve removed it from YouTube and assigned a Community Guidelines strike to your account.

  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh aktualne algorytmy youtube są żałosne i działają na niekorzyść twórców, którzy chcą na swoich kanałach pokazywać coś wiecej niż 10 CIEKAWOSTEK O SMOKU WAWELSKIM i JAK ZROBIĆ TOSTY...

Dużą pomocą w takich sytuacjach może być jakaś sieć partnerska, podejrzewam jednak, że w tym przypadku żadnej nie było. Za większością topowych twórców stoją sieci które chronią ich od właśnie takich zgłoszeń, usuwania filmów oraz kanału.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanały z patusami ? - (sorry za określenie ale w filmiku wyżej - Rafatus - pokazują patologie) chlanie, ćpanie i zachowanie po używkach i alkoholu, faki czy wręcz bójki jest ok ? bo są reklamy i "monetyzacja" - dotacje i serwis na tym zarabia - to się tylko do tego sprowadza ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stulejman Wspaniały napisał:

Zobaczcie za co dostałem trzecie ostrzeżenie.....

 

Hi Radio Samiec,

As you may know, our Community Guidelines describe which content we allow – and don’t allow – on YouTube. Your video "Trzy zasady zdrowego samorozwoju - radiosamiec.pl" was flagged for review. Upon review, we’ve determined that it violates our guidelines. We’ve removed it from YouTube and assigned a Community Guidelines strike to your account.

Cieszy fakt, że komunikat >bardzo szczegółowo< podaje, co zostało konkretnie naruszone i w którym momencie filmu - nie budzi żadnych wątpliwości co do obiektywizmu obsługi, albo raczej skryptu (gdyż mam wrażenie, że ta wiadomość została wygenerowana automatycznie za pomocą skryptu). Tłumacząc tą wiadomość z angielskiego na polski, a potem na "nasz": 

"Materiał był ch*jowy, bo naruszył jeden z punktów naszego regulaminu, ale nie opiszemy Ci który to punkt, oraz w których momentach materiału został rzeczywiście naruszony, gdyż sami do końca nie wiemy, ale jesteśmy pewni że tak było, bo tak wynika z analizy otrzymanych donosów na wspomniany wyżej materiał."

Klikam w film i widzę komunikat:
"Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących spamu, nieuczciwych praktyk i oszustw."

To się ku*wa zdecydujcie, obsługo jutuba, za co udupiliście ten film. Albo dopiszcie - "*(niepotrzebne skreślić)". Ja pie*dolę, co za witryna... Śmiech na sali - sala pusta. 


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wojkr napisał:

A kanały z patusami ? - (sorry za określenie ale w filmiku wyżej - Rafatus - pokazują patologie) chlanie, ćpanie i zachowanie po używkach i alkoholu, faki czy wręcz bójki jest ok ? bo są reklamy i "monetyzacja" - dotacje i serwis na tym zarabia - to się tylko do tego sprowadza ? 

Właśnie to jest bardzo dziwne, bo oni wcale nie maja tak dużo reklam. Są to audycje na żywo z czego 99% ich dochodu to pieniążki wysyłane od widowni za pomocą SMS ;/

Bardzo mnie to smuci ,że ludzie utrzymują tą całą patolke... Sami napędzając to wszystko co się u nich dzieje.

Dosłownie chwile temu pan Rafatus zakończył transmisje na żywo, na której znów NIEJEDNOKROTNIE podniósł rękę na swoją kobiete.

Swego czasu sam Rafatus przyznał się ,że to wszystko jest ustawiane. Teraz natomiast jego zachowania przekraczają kolejne "normy", granice i YouTube nic z tym nie robi.

Warto różnież zaznaczyć, że swego czasu TRANSMISJA DanielaMagicala(kolejny strimer tego typu) była na serwisie YouTube na tzw. "Czasie", wraz z innymi popularnymi filmami. Dziwna jest obecna polityka yt...

Edytowane przez w00kie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Hi Radio Samiec,

As you may know, our Community Guidelines describe which content we allow – and don’t allow – on YouTube. Your video "Trzy zasady zdrowego samorozwoju - radiosamiec.pl" was flagged for review. Upon review, we’ve determined that it violates our guidelines. We’ve removed it from YouTube and assigned a Community Guidelines strike to your account.

Skoro 3 zasady zdrowego samorozwoju przeszkadzają Youtube, a patologia nie przeszkadza to dochodzę do wniosku, że cenzorzy Youtube są dekadentami :lol: Samorozwój im się nie podoba, ale spadanie na dno przez picie wódy na melinie i bójki już jest spoko :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.