Skocz do zawartości

Radio Samiec usunięte z youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LiderMen napisał:

A myślałeś może nad tym, żeby kto inny założył konto na jutubie i wstawiał twoje audycje? To była by dodatkowa autoreklama i dotarła by do szerszego grona ludzi:) A jak by te kanały też kasowali to by powstawały inne bratnie;)

A kto by reuploadował to wszystko? to w kurwe czasu zajmuje i energii + angażuje neta i kompa. Poczekaliby aż byś wrzucił wszystko i znowu się by zaczęło bombardowanie. Nie byłoby ciągłości bez reuploadowania starszych audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zalogować na Vimeo? Mi nie wchodzi żaden z moich dwóch maili. 

Czy umieszczacie gdzieś linki do nowych audycji na Vimeo, bo nie mogę się tam odnaleźć. Słuchałem trochę stare audycje i znalazłem kilka zapomnianych perełek. Żeby nie było że pasożytuje do końca tygodnia wesprę nasz projekt drobnym datkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić serwer na którym będzie trzeba zapłacić za dostęp do filmów np 50zl/mies i sądze, ze juz tak wielu hejterow/trollow/innego gówna nie będzie( przynajmniej w takim stopniu).
A przy okazji Marku sobie zarobisz ;)

 

ps. nie nie zarabiam 15k miesięcznie i też będę musiał zrezygnować z jakiś swoich zachcianek kosztem filmów, tak też robiłem gdy kupowałem książkę i modlitwę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przyczajony_tygrys napisał:

sam taką audycje nagrywałeś

Jaką audycje? Tą usuniętą bez podania konkretnego powodu przez automat YT bo słabek stalker zgłaszał ją ze swoich multikont wraz z ekipą nakręconych, wyzywających wszystkich wokół koleżanek? To faktycznie był powód. :) <- SARKAZM.

Mam nadzieję, że jeśli vimeo bierze hajs od użytkowników to podejdzie do sprawy indywidualnie i faktycznie sprawdzą czy jest powód do kasowania audycji.

Edytowane przez Czarls
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać audycje już nagrane jak książki. Sam chętnie kupię zestaw audycji, szczególnie na tematy damsko męskie żeby w przyszłości przekazać synowi. Żałuję, że póki można było to nie ściągałem z jutuba. Ale chętnie kupię ładną płytkę z audycjami. A nawet nie płytkę, może być mp3 gdzieś udostępnione i za kasę do ściągnięcia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety YOUTUBE podobnie jak WYKOP to serwisy tak popularne jak codzienne picie kawy wiec na pewno przeniesienie serwisu na inną platformę pozostanie tylko dla garstki kolegów fanatyków i koneserów sztuki. 

 

Strasznie wkurzyłem się zaistniałą sytuacją i wiem że teraz będzie problem z dotarciem do większego grona odbiorców bo jak jutub znają wszyscy nawet dzieci tak inne platformy są eh ...

 

Nie mam pojęcia co można zrobić w takiej sytuacji. Na pewno jestem wkurwiony 

 

Cieszę się że tak mnie akurat tknęło tydzień temu i zainstalowałem program który pobrał mi wszystkie 800 parę Twoich Marku audycji do których często wracam.

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Trole mają przewagę liczebną. Można zrobić tak, że ochotnicy z forum zakładają konta na YT i uploadują 1 filmik. Do sprawdzenia pozostaje, jak YT zachowa się w sytuacji, kiedy takie konta będą zgłaszane do cenzury.

 

Nie zaznasz spokoju, dopóki nie będziesz hostował sam - wtedy też będą donosy, ale to już zupełnie inna bajka, w sensie nie ma się czego obawiać, jeśli wybierzesz odp. host.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Vimeo zablokuje kanał to już w ogóle totalitaryzm.

 

Ale trzeba szukać wariantów B,C,D od razu.

 

Może audycje w formacie mp3 (mała waga) wrzucać na jakieś rosyjskie serwery, strony podobne do YT, Vimeo. Ruskie mają w d... skargi itd, prawo UE tam nie działa, nie można zastraszyć. Oni tam wszystko publikują na torrentach  itd. z tego co zauważyłem. Mogą też być jakieś inne kraje, trzeba wybadać.

 

Potem linki zamieszczać w dziale na forum aby ten dział był dostępny bez rejestracji do odsłuchu. Każdy może wejść, kliknąć linka i odsłuchać. Wtedy Marek jest u siebie, darmowe serwery z zamieszczonymi audycjami będą w krajach gdzie w d...będą mieli skargi Sławków. Haracz dla Vimeo wydać na reklamę w sieci forum braciasamcy.pl i nagrań.

 

No bo widzę , że to cyrki się robią. Zostanie Dailymotion tylko, moim zdaniem bardziej popularne od Vimeo ale jak mają podobną politykę jak poprzednicy to strach cokolwiek tam wykupywać i zamieszczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donosy rozbiją vimeo, to stracę 2,5 tysiąca, oraz sporą kwotę za przesyłanie ponad 800 audycji na inny serwer. Youtube nie napisał nic na odwołanie, to tyle z newsów.

 

Dla mnie osobiście kilka platform to męczarnia, samo wysyłanie audycji na youtube i vimeo było problematyczne, kilka godzin nie miałem netu - jakbym miał kilka platform to albo kupić drugi net, albo zrezygnować w audycjach z intro i outro żeby plik miał mniejszy rozmiar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem się... :/ jeszcze jakiś ”niespełniony samiec” ;/ stylizowany na Dode Elektorode lol... oczernia Mareczka ;/;/ i cały kanał RadioSamiec ;/;/ to są jakieś jaja !!!! Teraz ci wszyscy idioci, będą się napinać albo bujać na garbie Mareczka. Będą przypisywać sobie jego dokonania, bądź szkalując je :/ ale we wszystkim są jakieś +-y :))) ...w tym również :)))) uważam, że skoro skasowali, to ktoś sie boi :)))) Mareczku jesteś przechuj w tych tematach i tak już zostanie ;))????????????POLISH POWER KURWA !!!????A nie jakieś podrabiańce !!!!

 

Zastanawia mnie jedno, po co ten gościu się tak przebrał do tego filmiki....zupełnie jak by coś chciał ukryć, może zna cię Marku prywatnie? I się boi, że zostanie zdemaskowany... 

 

Tak czy siak kawy już pic nie muszę hehe 

 

Powodzenia i pozdrowienia z Londynu !! PIONA! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czyli zglaszanie filmu to troche takie pomowienie? Automat widzi zgłoszenie I blokuje?

Rozumiem, że to algorytm przesluchuje? Za taka kasę and vimeo czlowiek powinien decydowac, nie automat. Dailymotion, just pisalem - te ruskie serwey trzeba obcykać, i ich odpowiedniki yt, Vimeo.

 

Troche kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś wiadomość od potężnego człowieka :lol:

 

 

------------------------------------------

 

witamy serdecznie Panie Kotoński

 

Nie jest pan demonem inteligencji bądź błyskotliwości, co słusznie pan zauważa wyrażę się więc jasno: proszę się nie wpierdalać w sprawy które są panu nieznane albo opowiadać się po jakiejkolwiek ze stron w konfliktach.
Zdaje się że ma pan już wystarczająco swoich problemów z hejterami, którzy notabene majś dosyć mocne umocowania, za którymi stoi ktoś kto nie pozwoli aby te narzędzie ucierpiały. Sprawa dla takiego ograniczonego mózgu może się wydawać prosta i prozaiczna. Proszę mi wierzyć że wszselkie organa ścigania bedą tak się zajmować pana sprawami że prawdopodobnie nic z tego nie wyniknie. Nie pomogą tu pana koneksje czy próby interweniowania u wpływowych ludzi. Ludzie którzy wystawili tego człowieka to ludzie którzy pociągają za sznurki, nawet jakbyś człowieku jakimś cudem strącił tego pionka z szachownicy to pojawią się następne.
Ale to już pana problem i problem tego co pan przekazuje, z kim pan zadziera ciagle i wywołuje nowe konfilkty. Proszę jednak pamiętać o tym że za prowkowanie konfiltu ciągłymi wypowiedziami w kierunku pewnej osoby będzie pan postawiony na tej samej szali przegrańców. Praktycznie nie ma sytuacji gdy nie wspomina pan o Sławomierze K. Czasem jest to przekaz prześmiewczy, zaczasem zaawaluowany żeby niby nikt nie wiedział co się dzieje.
Z mojej analizy wynika tylko to że nie jest pan ani tak mocny ani postawiony, to samo tyczy się tych pseudo przyjaciół pana skoro boi się pan ujawnić szczególy sprawy. Przed kim pan chce bronić prokuratora czy policję? Przez hejtem? To oni sami nie potrafią się już obronić? Albo marne ma pan dowody, albo marne wpływy skoro taki pionek albo jego grupa może zatrząść organami ścigania. A przecież to pan zna ludzi rzekomo z pierwszych gazet ale jakoś nie pomyślał pan o poproszeniu ich o pomoc. Przeciez to pan ma takie mega propozycje biznesowe i jakimś dziwnym trafem nie chce pan z nich skorzystać żeby osiągnąć sukces. Dziwne!! Oj dziwne!! Mówi pan wszystkim te same bajeczki, o kobietach, o biznesach, o wpływach. Jednak kto przeswietli pana sytuację dowie się że to nie wygląda aż tak różowo. Mam nadzieję że wie pan o czym mówię. Ja wiem o tym co pan ukrywa przed ludźmi, taki niby mały sekrecik, ale jeśli wyjdzie na jaw to może namieszać poważnie na scenie.
Wciągnął pan w całą sytuację mnie oraz ludzi którzy mają dużo większe środki i możliwości niż się panu i pana kamratom wydaje! Tu się nikt nie będzie pierdolił ani z panem ani ze znajomymi którzy wtykają nos w nieswoje sprawy! Tą sprawą zajmuje się odpowiedni wydział, szkoda tylko że nie zazanajomił się pan ze sprawą zanim pan wdepnął w to gówno. Dla nas jest pan takim samym pionkiem na szachownicy jak pan K. Sławomir. Możemy pana tak strącić i wyłączyć z gry (nawet zgodnie z prawem że wyląduje pan z ciężkimi zarzutami w pierdlu!!).
Jeszcze raz napiszę, proszę się nie wpierdalać w nieswoje sprawy i zakończyć niepotrzebne dyskusje z niewłaściwymi ludzmi. Ze swojej strony mogę ja i moi ludzie obiecać panu to że nie będzie pan niepokojony, będzie pan mógł spokojnie prowadzić swoją DG. Proszę pamiętać że wszelkie blefy tylko moga mnie wkurwić. Wolałbym jasną deklarację, złożoną nawet publicznie żebyśmy wiedzieli na czym stoimy. Metody przekazu informacji pan niezłe więc będziemy nadal obserwować pana poczynania.
Jeśli będziemy zadowoleni z działania to może nawet za jakiś czas ten pionek atakujący pana na szachownicy zniknąć i pójść w niebyt. To jest człowiek któy robi coś na polecenie kogoś innego a jak pan wie, świat jest tak mały że ludzie wyżej się znają. Może i pan dostapi kiedyś łaski Pańskiej.

Proszę nie informować o tej wiadomości nikogo, zwłaszcza ludzi którzy tą wiadomośc widzieli dużo wcześniej niż pan ją odczytał. Polecam przeczytać, zapamiętać i usunąć. Owszem, może pan węszyć, szukać, kopać, dochodzić ale to nie wysyła panu tego przedszkolak z komputera mamusi na neostradzie tylko ktoś kto wie jak odpowiednio wymanewrować służby tak aby ustalanie tego kto to napisal było nieopłacalne.
Podpowiem panu: ani numer IP, ani adres MAC  karty nic panu nie powie w tym przypadku, chociaż to akurat pan wie (chwaląc się przy tym przy każdej okazji).

Jeszcze raz, życzę więcej pokory, więcej rozumu i mniej wpierdalania się w sprawy które nie powinny pana dotyczyć.

 

Będziemy w kontakcie Panie Marku.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 kilka godzin nie miałem netu - jakbym miał kilka platform to albo kupić drugi net, albo zrezygnować w audycjach z intro i outro żeby plik miał mniejszy rozmiar.

 

Najlepiej postawić na neta z kablówki. Najlepsza opcja w bloku. Nie tepsa, nie sieć komórkowa. 50-70 zl za neta 150 Mb/s. No limit. Wysyłanie również szybkie.

Mnie mobilny net w mieszkaniu by zamęczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.