Skocz do zawartości

Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Instagram rządzi się własnymi prawami. Istna social dżungla. Fakt jest masa fajnych zdjęć ale głównie to moda jest na fitcouple, zdjęcia jedzenia, wystroju przestrzennego i ogólnie większość profili to Karyny świecące cyckami.

 

Idealne ciało to często tylko przykrywka wielu kompleksów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innym, moim zdaniem lepszym i książkowym przykładem białego rycerza jest gościu z kanały fit lovers. 

 

Laska jak dla mnie 10/10, to fakt. Ale osobiście uważam to wszystko za przesłodzone :)

 

Ten filmik to tylko jeden z przykładów, na pozostałych filmikach to samo. Widać chłopak się stara robi niespodzianki, wyjazdy itd, wypożycza jej samochody, ale nie widziałem by ona mu zrobiła jakąś niespodziankę choćby właśnie z wypożyczeniem dla niego jakiegoś sportowego samochodu czy coś w tym stylu. A wyczynem z filmu poniżej gościu sobie moim zdaniem podniósł poprzeczkę baaardzo wysoko i teraz będzie mu ją coraz trudniej zadowolić :)

 

 

 

Oczywiście śniadanko do łóżka i te sprawy...

Edytowane przez Champion
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dzielni pełno dresiar o takim wyglądzie. Przeciętna :) Tyłka nie oceniam bo nie widziałem bez ekwipunku. 

 

Co dalej? Po helikopterze będzie potem samolot, rakieta, stacja kosmiczna? Filmik typowy pod to aby pokazać jakim to kochanym się jest dla swojej myszki. Szejk Omar przy tym to może się schować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

fakt łaska może sie podobać, ale czy to jest 10 no raczej nie.... Fakt pupa śliczna.

No może 9/10 bo wole brunetki :D, ale napisałem, że dla mnie. Możesz obczaić inne filmiki, gdzie jest w bikini, jak dla mnie ma super ciałko i za to duży plus, twarz może 7/10, ale całość osobiście oceniam przynajmniej na 9...

 

zuckerfrei, tak z ciekawości, mógłbyś podać jakąś celebrytke/aktorkę lub jakąś znaną laskę która jest dla Ciebie 10? 

 

Wiadomo, każdy ma inny gust.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ich bo widzalem odcinek jak ten typ pożyczył BMW. Taka, kochana słodka idiotka  w pozytywnym znaczeniu... Ale na takie to trzeba mieć sosu jak lodu.

 

Jedyna 10 to moja mama.

 

Tak na poważnie to kocham Kate Hudson. Jest to moje kochanie. Na moje szczęście  nigdy jej nie poznam. Lubię tez niektóre wcielenia Reni Jusis. (Obecnie wyglada mało apetycznie). Duże jest takich co chwycilbym za dupę. Jest jeszcze taka wokalista Goja, bardzo przesympatyczna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to powinni czasem specjalnie laskę do pionu postawić. Ile można tak słodko pierdzieć, że im od tego lukrowania rzygać się nie chce. Byłaby drama też by ludzie się zbiegli. Panna mu pajacuje to powinien ją wysadzić i powiedzieć ,że jak się nie umie zachować to ona niespodziankę w odcinku zobaczy. Po czym powinien odjechać i samemu świetnie się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Dla mnie takie publiczne wylewanie uczuć, pocałunków, wszystko na pokaz... Rzygać się chce. Co do prezentu - no spoko inicjatywa, każdy robi prezenty na jakie go stać. Że cukierkowo? No a jak inaczej ma być na kanale. Chociaż koleś wygląda jak debil dając jej te pocałunki przy każdym ujęciu kamerą, na które laska nawet uwagi nie zwraca. Taka przaśna dziewczyna ze wsi, emocje prawdziwe no bo trudno nie być podekscytowanym, ale koleś strasznie irytujący, pozer - sztuczny aż do bólu. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomko napisał:

Co do prezentu - no spoko inicjatywa, każdy robi prezenty na jakie go stać.

Moim zdaniem zbyt drogi prezent jej dał. Chodzi o to, że w kolejne urodziny jego księżniczka będzie oczekiwała nowych, fantastycznych atrakcji i ciekawe co wtedy wymyśli :D Lot w kosmos? Koleś podniósł sobie bardzo wysoko poprzeczkę i myślę, że może mieć problem z jej przeskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

A to już jego problem

To jego problem to prawda. Gorzej z tym, że on to pokazuje publicznie przez co młode dziewczyny oglądając jak ten gość traktuje swoją księżniczkę same tego zapragną i zaczną się żądania wobec swoich partnerów. A jak nie będą spełniać to zacznie się kobiecy terror psychiczny skierowany w partnera. "Bo oni mają, a my nie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Najprawdopodobniej tak będzie, ale może to popchnie właśnie tych partnerów do wzięcia czerwonej pigułki. Popatrzmy na to z innej strony - nie można eliminować spier..lenia wśród księżniczek żeby trzymać pod kloszem białorycerzy. Jak się na własnej dupie nie nauczą to nikt ich nie ochroni bo to jest jak hydra - utniesz jeden łeb a na jego miejsce wyrosną dwa. Nie mamy na to wpływu. Nie jesteśmy zachodem, który niedługo zabroni posiadania noża w kuchni bo jakiś debil nadział się na niego nagrywając jackassa ;) Albo google, które ukrywa zdjęcia trupów bo ktoś mógłby się zabić ;) Zabije to się zabije. Chłop postawił sobie poprzeczkę to się za rok czy dwa zesra. Może i na jego red-pill przyjdzie czas chociaż wątpię, bo zarabiają na tych mdłych słodkościach niezłą kasę. Kumasz o co chodzi.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomko napisał:

Kumasz o co chodzi.

Kumam o co chodzi. Pójdę nawet dalej. Ich kanał to "FIT LOVERS", więc jak sama nazwa wskazuje muszą się kochać i być razem. Mają ponad 600 tysięcy widzów na kanale, który jest wspólny. W razie jakiegoś konfliktu czy coś nie mogą za bardzo się rozejść, ponieważ cały kanał budowali na tym, że są fit parą. Kanału przecież na pół nie podzielą, jedynie zyskami z Youtube i ewentualnymi dealami od firm. Stworzyli kanał, który pozwolił im daleko zajść i już cofnąć się nie mogą. Muszą mimo wszystko brnąć w "sweet love" bo taki sobie stworzyli wizerunek przed setkami tysięcy osób.

 

Cukierkowe życie mają przed kamerą. Ciekawe jak wygląda ich realna relacja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może On śmigłowiec, a ona mu qpę na klatę wieczorem... Różni ludzie, różne potrzeby...

 

 

 

I tak mnie naszło:

-gdyby Antoni M. kochał Polskę to przynajmniej na 11 listopada, wypożyczyłby te 11 "karakali" dla WP.  I tyle Kurwa w temacie...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.