Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Witajcie Bracia.
Sprawa wydaje się nieskomplikowana lecz poszedłem tak grubo po bandzie że muszę gdzieś tu wywalić. Trzy miesiące temu zostawiła mnie po 8 latach związku (6 lat wspólne mieszkanie), z dnia na dzień standardowo " potrzebuję czasu, nie wiem co do Ciebie czuję, nie kocham Cię" to była dość ciekawa rozmowa bo byłem skuty jak bąk, trochę szok, trochę niedowierzanie, znam ją przecież.
Kończąc, tylko nie myśl że chodzi o innego...i "paszła" to co się działo potem każdy wie, bywało lepiej. Wyprowadziłem się z domu (mieszkania) które sami ogarneliśmy z przydomowego garażu jej rodziców, do matki. Po tygodniu dostałem wiadomość że ona się wyprowadza do koleżanki i mogę wrócić na chatę dopóki niczego innego nie ogarnę. Mówię spoko może coś ogarnę jakoś porozmawiamy. Taki chuj. 
 

Po tygodniu użalania się nad sobą nie ogarniania życia i ogólnej mimozy, wdrożyłem w życie poszukiwanie odpowiedzi. 
Przetrzepałem laptopa, inny bolec. 

 

Jako że jestem spokojnym człowiekiem, napisałem miłego smsa, oddaj mi pieniążki kochana a jak nie masz to niech bolec Ci pożyczy. 
Zjawiła się, wylaszczona, wypachniona. Przyznała się ustaliliśmy kwotę spłaty. Cześć jak czapka. 

I po tym miłym przy nudnym wstępie zaczyna się historia przypału. 
-nie, nie chodzi tu o moją ex. 

Mam ziomka takiego wiecie od piaskownicy, tak go życie potargało że się puścił z koleżanką z pracy, stara rura (8 lat starsza), cały problem że on był w związku i leciał sobie na dwa fronty, oczywiście skurczybyk pokazał nam że do niego pisze, ba nawet pokazywał swojej ówczesnej...obracał w żart a ruchał pół roku na boku :P
Przyszedł dzień, musiał podjąć decyzję, wybrał pewną opcję, romans chciał zakończyć ale Pani bolcowanej nie było to na rękę. 
Wszystko w pizdu ciąże, poronienia, depresje policje... strasznie ma nadal chłopak przejebane. Tak zawziętej suki nie widziałem.

Ale o co chodzi? 
o ex załamaną zranioną i zapłakaną, po trzech miesiącach związała się z najlepszym kumplem mojego ziomka.
Razem pół roku,przed świętami rozstali się. Powodów wiele.
Chłopak już wcześniej miał problem że zapraszam ją na piwo, ale kurwa znam laskę 10 lat to chyba mogę iść z kumpelą na jedno czy dwa.

Zrealizowałem aż za dobrze ten plan bo laska wskoczyła mi na siodło finalnie. 
Rano odwiozłem do domu. I zrozumiałem że powinienem przyjebać w drzewo. 

Pomyślałem kutasem, ciśnienie zeszło, przestałem myśleć o mojej kurwa pięknej ex, dopierdalając sobie zdradą przyjaciela... 
Laska co najlepsze spotkała się wczoraj ze swoim świeżym, bo on chciał by spróbować jeszcze raz. :D no i zajebiście. 

Odnoszę wrażenie że laska zrobiła to z premedytacją, wykorzystując moje zranione serduszko wbiła półmetrowego kutasa w mojego ziomka. Taka sobie zemsta. 

Pytanie:
Jak ogarnąć ten temat? Czekać a chuj może się nigdy nie wyda? 
:D jak się wyda to: ex nr 1 ex nr 2 oraz jego ziomek będą chcieli mnie zajebać. 

Musiałem przebrnąć przez wszystkie historie pokrótce by nakreślić sprawę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaro670 napisał:

Ogarnij jakoś ten tekst , może rozpisz go na role bo połapać się w nim ciężko. Ilość postaci jak w modzie na sukces. Pogubiłem się po 5 zdaniu.

Podpisuję się pod kolegą, bardzo chaotycznie napisane, przeskakujesz z jednego wątku na drugi, pytania też mało rozbudowane i konkretne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrót. 
Bzykałem ex swojego kumpla.
Jestem ja, kumpel, i jego ex, która jest w związku czyli dochodzi to tego jej facet i mój 2 kumpel który jest jego przyjacielem.

Staram się zrozumieć jak bardzo mam przejebane. 

*Nie potrafię edytować posta

 

Edytowane przez Straszymorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Straszymorda Chciałbym zwrócić Ci uwagę, że nie używamy na forum takich określeń jak: rura, suka.

Po drugie, choćbym chciał to nie jestem w stanie się połapać w tym co napisałeś, nie rozumiem o co tam chodzi, w zasadzie, to zrozumiałem, że rozstałeś się z dziewczyną z którą byłeś kilka lat i później już się pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Straszymorda Nie usuwamy na forum postów, o ile nie ma takiej konieczności (np. reklamy). Jest o tym w regulaminie. Napisz wyjaśnienie w kolejnym poście.

 

A tymczasem poleciał warn. Tak dla zapoznania się z tutejszymi zasadami. W międzyczasie polecam przejrzeć regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Straszymorda Osobiście to "Spierdoliłeś" po całej linii frontu:

Oszukałeś kolesi,oszukałeś laskę i oszukałeś sam siebie.

Najbardziej "wcurw" bierze, że dalej się oszukujesz.

 

Co możesz zrobić? Przygotuj się na nie lada batalie, ego trochę poboli, nikt Ci nie przyklaśnie  jaki z ciebie "kozak" bo zachowałeś się jak przerośnięty dzieciak.

 

Słuchaj audycji M tam jest większość odpowiedzi. 

Dodatkowo zainteresuj się elementami Socjotechniki do dalszego obcowania z ludźmi w realu, coś mi się wydaje iż nam wszystkiego nie zdradziłeś.

Odkupienia niema, najwyżej możesz liczyć na częściowe zrozumienie.

 

Jak mawia M   Praca,praca,praca.......myślenie,......praca.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Straszymorda said:

Bzykałem ex swojego kumpla.
Jestem ja, kumpel, I jego ex, która jest w związku czyli dochodzi to tego jej facet i mój 2 kumpel który jest jego przyjacielem

1- bzykales Ex kumpa no coz laska wykorzystala Cie aby wbic cwieka swojemu bylemu - glupie z Twojej strony raczej juz nie masz kumpla

2-bzykales kobeite ktora ma faceta - znaczy jest zajeta - wiedziales o tym?

3-ex, która jest w związku czyli dochodzi to tego jej facet i mój 2 kumpel który jest jego przyjacielem

tutaj tarzam sie ze smiechu ale rozumiem ze bzyknales zajeta kobiete ktora jest w zwiazku z Twoim kumplem.

Brawo ty oczywiscie jeszcze dodaj ze to Twoj najlepszy przyjaciel

 

brak slow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim jesteś wieku ? 

W jakim wieku są pozostali "aktorzy" biorący udzial w tej "modzie na sukces" ?

 

Wybacz kolego, ale zachowałeś się wyjątkowo podle i tłumaczenia w stylu "myślałem kutasem" w żaden sposób cie nie usprawiedliwają. 

Nie doradzę ci co powineneś zrobić, bo nie znam twojego kumpla i nie wiem jak mógłby zareagować, ale dla mnie oznaczałoby to absolutny koniec przyjaźni. 

Przekroczyłeś nieprzekraczalną granicę w relacjach męsko-męskich.

Miej też na uwadze to, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. 

 

Pytanie, czy wykorzystasz tę sytuację do zmiany samego siebie, czy też chwilowo będziesz żałował, zapomnisz za kilka msc o tej akcji i nie wyciągniesz lekcji na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pytonga napisał:

1- bzykales Ex kumpa no coz laska wykorzystala Cie aby wbic cwieka swojemu bylemu - glupie z Twojej strony raczej juz nie masz kumpla

2-bzykales kobeite ktora ma faceta - znaczy jest zajeta - wiedziales o tym?

3-ex, która jest w związku czyli dochodzi to tego jej facet i mój 2 kumpel który jest jego przyjacielem

tutaj tarzam sie ze smiechu ale rozumiem ze bzyknales zajeta kobiete ktora jest w zwiazku z Twoim kumplem.

Brawo ty oczywiscie jeszcze dodaj ze to Twoj najlepszy przyjaciel

 

brak slow

 

1 błąd wiem.
2 miała faceta przez pół roku, on ją podejrzewał że wali go w rogi i się rozstali. Teraz są w trakcie rozważań nad powrotem -,-' 
3 jest 2 exów 1 to mój przyjaciel drugi to przyjaciel mojego znajomego...niestety sprawa jest skomplikowana bo byliśmy jedną ekipą kiedyś. 
i utrzymuję kontakt ze wszystkimi.. nasrałem we własne gniazdo krótko mówiąc i nie wiem jak to gówno posprzątać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka zagadka logiczna rozumiem?

Czy twoja ex po tym jak się rozstaliście występuje jeszcze w tej historii?

Czy to już jest ta druga ex - czyli ta, która miała romans z twoim ziomkiem który jest zajęty? Następnie związała się z jego ziomkiem, ale się rozstali, po czym wskoczyła na twoje siodło.

 

Jeśli nie to ja się poddaję.

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.