Skocz do zawartości

Książka Marka „Kobietopedia” za darmo w internecie!!


Frytki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i proszę szefostwo forum o natychmiastową reakcję. Jestem wiernym słuchaczem oraz czytelnikiem od dłuższego czasu i zarejestrowałem się specjalnie, by naświetlić pewną skandaliczną sprawę. Otóż jakiś cham wrzucił do internetu hitową książkę Marka „Kobietopedia”. Można ją pobrać w całości, zupełnie za darmo od przeszło pół roku. W mojej opinii jest to działanie nie tylko niezgodne z prawem, ale również szkodliwe, bowiem naraża naszego lidera na ogromne straty sprzedażowe. Podaję stosowny link i jeszcze raz apeluję o zdecydowaną interwencję w tej sprawie:

{Link usunięty. Rx}

 

Nie wiem co za bydlak to wrzucił, ale dziwnym trafem ten sam link do pobrania całej książki pojawił się dzisiaj w jednym z komentarzy pod ostatnim tekstem na blogu Sławka:

{Link usunięty. Rx}

Cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu nie wysłałeś tego moderacji na priv, tylko piszesz o tym publicznie, jeszcze dając odnośnik do lewego pdf'a i tego bloga?

:blink:

 

Cytat

9. Publikując w Forum w ramach Usługi Post lub Materiał Użytkownik:
a) oświadcza, iż przysługują mu do danego Posta/Materiału odpowiednie prawa autorskie bądź licencje umożliwiające jego wykorzystanie stosownie do zapisów Regulaminu,
b ) oświadcza, iż osoby, których wizerunek uwidoczniono na zamieszczonych w Serwisie w ramach Usługi zdjęciach i innych Materiałach, a których zgoda jest konieczna do publikacji zdjęcia/Materiału, wyraziły zgodę na publikację swojego wizerunku w sieci Internet, w tym w szczególności w na publikację w ramach Usługi zgodnie z jej Regulaminem.
c) oświadcza, iż treść i forma Posta/Materiału nie narusza praw ani dóbr osób trzecich, w tym w szczególności praw autorskich oraz, że treść i forma Posta/Materiału nie narusza obowiązujących przepisów.

 

Chamski trolling...

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

I czemu nie wysłałeś tego moderacji na priv, tylko piszesz o tym publicznie, jeszcze dając odnośnik do lewego pdf'a i tego bloga?

:blink:

 

 

Chamski trolling...

Chciałem tylko pomóc, bo moim zdaniem to karygodna sytuacja, która uderza w interesy Marka, więc daruj sobie te wyzwiska w moim kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Chodzą słuchy, że w Guantanamo czytają więźniowi książkę Sławka jak chcą wydobyć informacje. Nikt nie wytrzymał dłużej niż kilka minut.. 

Podobno ktoś kiedyś widział człowieka, który przeczytał książkę Sławka. Szedł w górach razem z Yetti do jaskini. W tej jaskini był manuskrypt, który opisywał, że na Atlantydzie jest 2 mln czytelników Sławka... True story...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie S.,
Ciężko mi uwierzyć, że Pan jako znany krasopisarz przyklaskuje temu, że inny pisarz (trzeba przyznać, że mniejszego formatu bo mało kto ma w Polsce miliony czytelników) traci pieniądze, bo jego dzieło jest udostępnione publicznie. Wiadomo, że postawy i emocje z nimi związane, diametralnie się różnią, kiedy chodzi o kwestię pobierania czyjegoś dzieła, a udostępniania swojej ciężkiej pracy za darmo.

Zachodzę w głowę, dlaczego Pan - wielkiej klasy pisarz i mówca, który powinien wiedzieć, że przecież miliony czytelników drogą nie chodzi (chyba dosłownie :D:D), popiera taki sposób postępowania.
Czy nie doświadczył Pan tego na własnej aksamitnej skórze, że krzywdzenie nie popłaca?
Czy nie czuł Pan tego wewnętrznego rozdarcia, kiedy to lata ciężkiej pracy stukania w klawiaturę mogą w jednej chwili obrócić się w niwecz?

Czy jako wybitny znawca ludzkiego umysłu i serca, nie czuje Pan że osoba, która to udostępniła postąpiła w sposób nieodpowiedni?

Po Pańskim oświadczeniu zacząłem dogłębnie odczuwać, że moje życie rozsypało się jak domek z kart - nigdy sobie nie wybaczę, że mój autorytet moralny tępiący różnej maści "dewiantów" i nieuleczalnie chorych - charytatywnie i progresywnie oczyszczający Internet ze wszelkiego "śmiecia", mógł się tak zachować.

Bardzo mi przykro, ale wydanie Pańskiej Książki musi okryć się purpurą, co stanie się już jutro.

Były oddany fan i czytelnik,
M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.