Skocz do zawartości

Nazwa firmy - konkurs


AIRBAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Samców !

 

Przyszedł czas na założenie swojej działalności gospodarczej, w której będę się zajmował obsługą klienta, handlem płytkami ceramicznymi oraz asortymentem architektury krajobrazu, taki trochę misz masz ... Nie mam pojęcia jak mogę nazwać swoją "firmę" .. więc chciałem ogłosić mały konkurs z nagrodami alkoholowymi ! Dla najlepszego pomysłu butelka 1 L cytrynówki własnej produkcji (polecam) lub jeśli ktoś będzie wolał po prostu czystej wódki :)

 

Czas zacząć konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie zadać pytanie do jakiej grupy to będzie skierowane , do Januszo-Andzejów czy jakiś pro ludzi ... DO Januszy trafiają proste nazwy typu Ceramit-PłyteX albo Zgierz-PłyteX :) ,(-BUD,-Ceramit,PłyteX,)

 

MiszMasz

"handlem płytkami ceramicznymi oraz asortymentem architektury"

 

Ewentualnie trzeba szukać nazwy coś ala "Atlas"  tutaj z  czasem musiałbyś zainwestować w reklamę lokalną ,żeby uświadomić ludzi co sprzedajesz.

 

Śmieszki LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„rucham wasze stare” LTD

 

Taki tekst pościł typ do policjantów za drzwiami, jak wbijali się do niego na chatę... Spierdolił oknem.

 

Takze tekst przyciągający i prowokujący to musi się sprzedać!!!!!

 

A tak na „poważnie” daj swoje trzy litery imienia i dodaj do tego „pol”. 

 

Np. Marek - marpol. Jebany klasyk lat 90 w Polsce hehe:p.

 

marpol - prace ekstremalne.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim sprawdź potem czy nie ma takiej nazwy :)

 

Może Art Ceramica? Fajnie brzmi, światowo :P@Voqlsky ma rację. Jak widzę budex, budzix, dachex i inne durne z końcówkami to mnie śmieszą. I chociaż Bodzio meble jest u mnie popularne, to nazwa z dupy, że aż boli :)

 

Edit: kurde jest w Gliwicach taka firma. Może jakieś kombinacje?

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko No jest powiew, mój tata jak byłem malutki pracował w dobexie. Ubój drobiu. 

 

Może ART-B. Hehe i kosisz szekle.

 

 

Moze jednak po polsku? W centrum Poznania nie ma już pubów są pijalnie wódki - po polsku tak napisane i jest super. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie o nazywaniu firm, Jądrex to jest dopiero nazwa z jajami :)http://www.ubojniadrobiu.com.pl/jadrex/

Kiedyś widziałem też Szwagropol - wynajem autokarów.

 

Może coś takiego:

 

"Claystone" - po polsku Iłowiec, skała osadowa mnie kojarzy się z górami a więc krajobraz, do tego Clay to po polsku glina, a glina kojarzy się z płytkami i ceramiką, kamień też pasuje.

 

druga opcja:

 

"Mudrock" - po polsku Mułowiec (trochę słabiej), to też skała ale inna, Mud to błoto po polsku więc trochę gorzej się kojarzy, rock to skała więc pasuje pod krajobraz. Dla mnie po prostu fajnie brzmi jako całość.

 

 

Post zawierał lokowanie produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma "Endol" - Weź się Pan odp...dol :D 

 

Albo firma "Kogucik" - za..bał hajs i ucik. 

 

A tak serio to może "Ceramic Desing" ceramic będzie się kojarzyło z płytkami ceramicznymi a desing z architekturą krajobrazu...

Chyba, że nazwa zbyt angielskojęzyczna i wolisz coś z polskim akcentem, jeśli tak to proponuje może CC czyli - "Centrum Ceramiki" to krótsza wersja, można dodać "Centrum Ceramiki i Krajobrazu"

Lub AA "Architektura i Armatura" - Łatwe do zapamiętania, wpadające w ucho i nie przekombinowane. 

 

Nie napisałeś, ale podejrzewam, że będzie to sklep stacjonarny, w takim razie skłaniałbym się do "Centrum Ceramiki" lub "Architektura i Armatura" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Będzie Pan zadowolony

2. Fachman 2.0 

 

ps. kraj czy zagranica - i jaki klient.

ps2. Jeśli chodzi o Atlas to mistrzowie marketingu. Pierwsze opakowania mieli opisane w języku niemieckim. W najbardziej widocznym miejscu (oczywiście po niemiecku) "Wyprodukowane w Polsce na rynek Polski". Sam pamiętam jak robiłem u rodziców kafelki i jaki byłem szczęśliwy, że taki dobry niemiecki klej w przystępnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.