Skocz do zawartości

Pół miliona złotych kary dla Pana Piekary, za kąsliwą uwagę w kierunku Pani Wellman.


KuruKuruKukurin

Rekomendowane odpowiedzi

@Piter_1982 to powiedzmy szczerze, że PiS wygrał w cuglach (większość bezwzględna) w systemie wyborczym który jest jaki jest, ale taki sam dla wszystkich od kilku lat. Nie ma systemów idealnych.

Dostał ogromny mandat społeczny do zmian. Mimo nagonki "niemieckich" mediów i zakładanych przez Agentów i TW. Tyle jadu i dezinformacji która wylewała się mediów świat nie widział.

 

Te ustawy o których piszesz są znane od wielu lat, minimalnie zmieniane. Więc nawet mogliby mi podrzucić na pół godziny przed głosowaniem. 

 

Najważniejsze kryterium oceny polityków i partii jest to: czy naprawiają kraj, likwidują patologie, wyrównują szanse i czy są uczciwi.

Dla mnie PiS spełnia jak dotąd kryteria

 

Już nie ciągnę wątku politycznego bo temat jest o pół milionowej karze.

To jest skandal który tylko pokazuje jakie patologie mamy w Sądach

 

Sarkastycznie stwierdzić fakt (nie wprost), że ta Pani jest mało atrakcyjna i 99% facetów w Polsce by nie chciało z nią kopulować i dostać 500 tys zł grzywny to jest chore.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzura XXI wieku. W Niemczech i UK też "humanitarnie" nie wsadzają do więzień osób które mówią prawdę o muzułmanach, tylko dają im ogromne kary finansowe które są jeszcze gorsze niż więzienie. Bo czym jest dla przeciętnego obywatela np. dwa lata odsiadki, gdzie dostaje jedzenie, nie płaci czynszu i może np. czytać książki, w porównaniu do ogromnej kary finansowej na którą musi pracować kilka lat. Ktoś zarabia np. 40 tys. zł rocznie, a ma do zapłaty np. 200 tys. zł, 5 lat roboty po 8 godzin dziennie i musi jeszcze opłacić czynsz i wykombinować jedzenie. Kto potem będzie się liczył z bezdomnym dziadem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2018 o 15:53, KuruKuruKukurin napisał:

(...)

Wiecie, ja oczywiście zgadzam się że z hejtem trzeba walczyć (...)

:blink:

 

Nawet Peterson w swoich wykładach mówi, że z takimi rzeczami trzeba umieć się zmierzyć. Inaczej tworzy się sztuczne środowisko, które bardziej szkodzi niż pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśliby za takie wypowiedzi ludziom przywalałby sądy po 500 tys. i więcej,

to trudno byłoby znaleźć kogoś w Polsce, kto nie płaci i nie ma płacone.

Poza tym kwota jest absurdalnie wysoka jak na polskie warunki za czyn

taki nikłej miary. Pół bańki za wyrażenie przypuszczenia, że jakaś starsza,

otyła kobieta najpewniej nie uprawia seksu?! To ile za błąd lekarski? Za

zaszycie chusty w brzuchu przez niechlujstwo (lata cierpień pacjenta),

co najmniej z kieszeni winnych 100 mln pln. Za wycięcie nie tej nogi co

trzeba - miliard najmniej. Już jeden Stluleja (cytując Ryszarda bez Wiedzy)

zasądził mordercy za kiepskie warunki odbywania kary bodaj ćwierć bańki.

Sądy w Polsce to tacy kapłani w Egipcie, a może nawet bogowie na Olimpie,

przynajmniej za takich siebie uważają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piter_1982 napisał:

@Maynard gradki najpierw rozpoczynasz, a potem jak nie masz argumentów mówisz że skończmy dyskusję. Brawo. 

 

Z szacunku do innych, przepraszam, że wdałem się w dyskusję z fanatykiem. 

 

Hehe o czym Ty opowiadasz, przecież Ciebie zaorałem i "wyjaśniłem". 

 

Piszesz jakieś regułki platformersów z czasu po wyborach i manipulujesz danymi, snujesz jakieś podstępy - błędy liczenia głosów PKW (notabene tam siedzą dziadki Platformy) a nawet nie potrafisz ich zinterpretować - skąd się wzięły takie wyniki, jaki mamy system.

Nie wiedziałeś , że mamy w Polsce metodę D'Hondta. Przecież się ośmieszyłeś swoimi wywodami i na koniec z bezsilności mnie wyzywasz od fanatyków.

Nie masz podstawowej wiedzy, nie odróżniasz narodu od obywatela i kto kogo reprezentuje wygrywając wybory.

 

Zakończyłem wymianę zdań bo temat jest o skandalicznym wyroku i po co mam "zaśmiecać wątek".

Więc odpisuje ostatni raz z dużym uśmiechem na twarzy widząc Twoją bezsilność.

 

Wyzywanie kogoś od fanatyków jest objawem bezsilności, przydzielasz komuś etykiety (poczytaj sobie De Mello).

Moderatorzy pewnie by się  zdenerwowali , że piszemy nie na temat.

 

btw: Już wczoraj miałem bekę przy piwku z Ciebie opowiadając kumplom jak "wyjaśniłem" platformersa: "no przecież platforma zdobyła więcej głosów w 2011 niż Pis w 2015, daj ist ein skandal"

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2018 o 17:37, Piter_1982 napisał:

Tak ja. Jestem jak najbardziej za reformą sądownictwa, ale nie w taki sposób i przede wszystkim nie w takim stylu. Twoja wypowiedź jest manipulacją. 

 

ps. na PIS głosowało mniej ludzi w tych wyborach niż na PO w poprzednich. Przez fartowny zbieg okoliczności mają tę większość. I nie naród ich wybrał a obywatele - co jednak nie jest tożsame. 

Piszesz o ilości osób głosujących na PiS czy PO czyli partię volksdojczy - 

Nie jestem fanatykiem PiS i uważam że naobiecywali i g....o robią, od dwoch lat sadzą i nikogo nie zamknęli, natomiast w porównaniu do volksdojczy to jednak dużo lepsza opcja

Nie zawsze większość ma rację a raczej zazwyczaj nie ma. Ludzie w 90 % przypadków idą na slepo za stadem a w tym wypadku za tjevałenem i wyborczą, wg której   Kaczor nie bo brzydki a Macierewicz psychol ( według mnie jeden z bardziej uczciwych i wiarygodnych polityków) 

Apropos Piekary to uważam, że wszyscy jego sympatycy powinni zorganizować jakiś protest czy zbiorkę... jakoś chłopu pomóc a nie zostawiać go na pastwę lewactwa.

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Headliner - możesz czytać całe moje wypowiedzi zanim odpowiesz? Oczywiście wielokrotnie napisałem, że PO zniszczył i rozkradł Polskę. Odnosiłem się do prostej matematyki bo 

@Maynard napisał że PIS wygrał w cuglach. Nie wygrał w cuglach. Jak mu udowodniłem, że nie to. 

 

Zaproponował zmianę definicji, wyrażenia "wygrał w cuglach". Zdobył bezsprzecznie większość, większość jakiej nikt wcześniej nie zdobył. Ale sorry, jeśli jedna 0,1 % głosujących o tym zdecydowała a nawet trochę mniej to, nie jest to dla mnie w cuglach. I nie, nie mają prawa dewastować kraju. Najpierw pisze jedno, potem mówi, żeby traktować to inaczej i mówi zaorałem. Jakie to PIS'owskie. 

 

To jakby zamiast matki psychopatki, która sprzedawała córkę alfonsowi, przyszedł pracownik opieki. Brałby dobrą pensję, a dziecko trzymał w ośrodku o chlebie i wodzie nie gwarantując żadnego rozwoju. W koło by opowiadał: hoho, ale żeśmy dziecko uratowali. A ojciec by wył pod oknem i nie mógł się zająć córką.

 

ps. najbardziej mnie przeraża u osób pokroju @Maynard przeświadczenie co jest dobre dla prezesa jest dobre dla Polski. Jak ktoś nie zgadza się w 100% z Jarkiem, to już jest wrogiem Polski.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter_1982Nie wydaje mi się jakoby PiS dewastował Polskę. Polskę zdewastowała koalicja PO PSL. PiS albo jest po prostu niewydolny - bo jak wspomniałem dużo mowią a mało robią - wystarczy popatrzeć na Warszawę i panią prezydent tego miasta, która ma się jak paczek w maśle, czy na prezydenta Krakowa - komucha, który oficjalnie przyznał się do posiadania 9 mln złotych, żona chyba 6 mln - a to tylko oficjalne dane. Patrząc na to wszystko uważam, że rząd po prostu sobie nie radzi lub został powołany celem lekkiego omamienia Polaków hasłami patrotycznymi aby dalej móc ich okradać w majestatcie prawa. Natomiast dewastacja już miała miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kary finansowej nie orzeka wg zarobków, finansów skazanego ? Trudno, żeby ktoś kto miał najniższą krajową miał zapłacić np. 0,5 mln złotych. Przecież to absurd totalny.

Za obrazę prezydenta RP ludzie dostawali prace społeczne, a tu takie coś ? Coś mi tu nie gra.

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest ewidentnie prezent dla Michnika i GW. 

Najwidoczniej zatroskana o los starszego po fachu kolegi "po fachu" pani redaktor wskazała medium, w którym życzyłaby sobie przeczytać przeprosiny, a sędzia, czytelnik tego samego tytułu pomyślał "w sumie dlaczego nie"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle jest wyrok, co komunikat ze strony "systemu" - teraz o paniach mówić można albo tylko dobrze albo wcale.

No cóż, każda epoka w PRL ma swojego Bareję. Taka tradycja, jeszcze z początków lotnictwa ;)

 

Jeszcze jako ciekawostkę podpowiem, że cena modułu na stronie ogłoszeniowej GW w dziale "komunikaty" nie przekracza 800 PLN http://bi.gazeta.pl/im/7/22820/m22820847,CENNIK-OGOLNOPOLSKI-2018.pdf

 

A za te pół miliona to może sam własną gazetę wydać (GW sprzedaje się po circa 100k egz. w cenie bodaj 3+ PLN)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.