Skocz do zawartości

Wychowana przez mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym w kilku prostych zdaniach mnie opisać. Jako ze paplanie o sobie nie jest moja mocna strona. Urodziłam się kobieta i mam nadzieję ze nie zostanę z tego powodu stąd wyrzucona. Przeczytałam kilka wątków i zakochałam się w tym forum. Odkąd pracuje jako kierowca zawodowy, moja płeć stała się moja zmorą. Wcześniej byłam raczej zwykłą babą, tylko nieco skromniejsza. Odkąd wychowują mnie kierowcy (przez prawie 8 lat) najpierw autobusów,teraz ciężarówek z bycia kobieta zostały mi tylko włosy i ogólna aparycja. Poglądy,patrzenie na świat, upodobania, zamiłowanie do samczego towarzystwa-wszystko zmieniło się o 180 stopni.
Mam prawie 30 lat, jak wcześniej pisałam z zawodu jestem kierowca (kartonik mam wypchany na full B,C,CE,D). Obecnie szukam pracy. Jest bardzo ciężko-praca jest dopóki pracodawca nie usłyszy babskiego głosu w słuchawce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko rezerwat, dobre chęci to trochę za mało aby w tym przypadku być poza nim :P Zapewne temat zostanie przeniesiony.

 

Co do problemu. Jeśli koniecznie w tym kierunku to szukaj pracy jako kierowca autobusu miejskiego. Coraz więcej widuje babeczek za kółkiem. Ostatnio nawet taką jedną fajną brunetkę widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.