Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

eeee, szkoda ;)

no to w takim razie proponuję krem z pomidorów i papryki z bazylią i makaron razowy ze szpinakiem (uwaga - dużo czosnku)

albo krem z brokułów (też dużo czosnku)

albo zapiekankę ziemniaczaną z ziołami i do tego sos czosnkowy ;)

albo tartę z czym będziesz chciał, np. brokułowo-kalafiorowa to ostatnio moja ulubiona

na pewno nie zjesz u mnie mięsa ani cebuli

...o, lasagne ze szpinakiem.... zgłodniałam ;)

 

skoro pogardziłeś moim tiramisu, to może chociaż kawa w moim seksistowskim kubku? :P

 

o, w takim: http://ecsmedia.pl/c/1382454249808-1993894376-jpg-gallery.big-iext23935736.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że po posiłku dobierałbym się do kobiety... więc czosnek chyba tylko dla sadomasochistki :))

to w takim razie zostajemy w sferze "wyobraźmy sobie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wyobraźcie sobie że zapraszacie mnie w gości. Wchodzę uśmiechnięty, pachnący, miły chłopak - co byście mi zrobiły do jedzenia? Podkreślam że mam IBS, więc każdy błąd w kuchni, dość szybko się wyda :)))

Moja wyobraźnia na Twój temat już dawno wyszła poza wymiar kulinarny :lol:

Ale ok...hmm może dorsz w ziołach pieczony w folii, ziemniaczki gotowane z koperkiem  i sałata zieloną z oliwą z oliwek lub zamiast ziemniaków i sałaty- warzywa na parze np. fasolka szparagowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorsz w ziołach? Brzmi pysznie. Ale nie mieszam mięsa z węglami, więc albo ziemniaczki, albo mięsko. Deser jem dwie godziny po posiłku, piję godzinę po - więc są ograniczenia :)

No tak czasowe ograniczenia :lol: na deser mogłyby być truskawki lub jagody z jogurtem naturalnym, akurat w dwie godziny po obiadku schłodzone w lodówce( ale to raczej opcja na lato:)

w zimę proponuję pieczone jabłuszko z cynamonem, a w wersji lux: szarlotkę z lodami waniliowymi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hmm... Przyjmując gości podaje kilka - zapobiegawczo, jak nie to będzie  smakowało to może to. Więc wędzonego węgorza (osobiście uwędziłabym ), ryba po Grecku, gotowany brokuł , sałatka z ( sałata lodowa, jajka, ogórek świeży, papryka czerwona, oliwki czarne, ser feta i oliwa z oliwek ), rogaliki z nadzieniem -powidła śliwkowe, herbatka podana w cienkiej filiżance - lepiej smakuje, a preferuje herbatę liściastą oraz cytrynkę wedle uznania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Stulejman Wspaniały co powiedziałbyś na potrawkę z kurczakiem curry, szpinakiem w śmietanie z odrobiną czosnku i makaronem penne (rurkami) ?

Albo potrawka makaronowa z pesto pomidorowym, pomidorkami suszonymi, kurczakiem w papryce i czosnku, do tego sos śmietanowo-pieczarkowy albo śmietanowy bez pieczarek(wersja mniej ciężkostrawna:P) 

Ewentualnie sałatka na słodko z ryżem, ananasem z puszki, kurczakiem curry, rodzynkami(lub żurawiną), kukurydzą i majonezem? 

Ostatecznie pieczony karczek z ziemniakami dodatek jakaś surówka albo buraczki :D

Wybieraj!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.