Skocz do zawartości

Wybory moderatora na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, z powodu rozrastania się naszego forum (więcej pięknych kwiatów, ale i chwastów do wyrwania), przydałoby się kilku zaufanych chłopaków jako modów.

 

Kogo proponujecie? Moderatorka to władza, prestiż itd., ale i wymagania. Można by się umówić kto co pilnuje dokładnie, jaki dział czy ile działów, albo na całym forum - na okres próbny czy pasuje do takiej roli.

 

Lubię wielu chłopaków na forum, i byłoby myślę nieźle jakby modem zostali np. @Quo Vadis?, @Voqlsky @EnemyOfTheState i paru innych konkretnych gości. Co o tym sądzicie i co sądzą o tym w ogóle wymienieni przeze mnie Bracia? :>

 

 

  • Like 11
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan @EnemyOfTheState jak najbardziej.

Umysł ścisły i sceptyczny. Tabelki, liczby, statystyki, porównania, wyniki, zestawienia itd

Nie będzie taryfy ulgowej dla "przeginających", nie będzie emocjonalnego podejścia do sprawy, spowoduje to czystkę na forum

Oczywiście porządek jest, ale byłoby jeszcze czyściej

tak mi się wydaje

 

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState popieram użytkownika. Obeznany i oczytany facet, duża wiedza, więc myślę, że dobrze by się sprawował jako moderator.

@Quo Vadis? sympatyczny i pogodny, z poczuciem humoru. Myślę, że byłby bardziej pobłażliwy, ale takich dobrych duszyczek też trzeba. :D

 

Od siebie mógłbym dodać takich użytkowników, jak @Metody, @Pozytywny, @Mr.Meursault. Sprawiają wrażenie ogarniętych i wyrozumiałych. Jeśli chcieliby spróbować, to byłbym za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, jest mi niezmiernie miło, że mogłem się znaleźć w gronie wyróżnionych przez Ciebie osób. Zdaję sobie sprawę, że to nie tylko wyróżnienie ale też praca, większy wkład w życie forum a co za tym idzie odpowiedzialność - za słowo, za siebie i też po trosze za innych. 

13 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

i co sądzą o tym w ogóle wymienieni przeze mnie Bracia? :>

Chętnie pomogę na tyle ile potrafię. Wspominałem już, że prawdopodobnie niedługo też będzie mnie mniej na forum, życie wymaga zmian, bez nich się nie rozwijamy ale na pewno będę doglądał w miarę możliwości. Chciałbym się jakoś odwdzięczyć temu miejscu za to co dostałem i dać coś od siebie, także jeśli mnie widzisz w roli moda, to wchodzę w to.

Dziękuję też od siebie wszystkim osobom, które tu się wypowiedziały na mój temat, miło z Waszej strony :D 

PS. @EnemyOfTheState Może jednak warto było by się zastanowić? Rozumiem Braci, którzy uważają, że byś się nadawał. Mam podobne zdanie.

PS2. @Voqlsky Artysta - kombinator, forumowy Michał Anioł i Leonardo da Vinci chyba przeoczył wątek :D Myślę, że również by się sprawdził w roli moderatora.

Dodatkowo, jeśli by jednak ktoś nie chciał, to myślę, że znalazły by się jeszcze inne osoby, które by się nadały na tą funkcję.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? to pod wieczór Ci zmienię ustawienia i wszystko sobie obgadamy w moderatorskim gronie, myślę że Ci się spodoba robota :>

 

Enemy dzięki za odpowiedź, zawsze możemy do tematu wrócić jak zechcesz, czekamy też na Voqlskiego odpowiedź.

 

Przydałoby się jeszcze oprócz Quo dwóch sprytnych chłopaków, byśmy mieli znacznie większą stabilność forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takiej podłości, nie znała historia ludzkości" 

 

Bycie Juniorem to ciężki kawałek chleba ,przypominam ,że Junior Modzi często popadają w różnego typu „choroby” umysłowe :lol:, rośnie Ego ,niektórzy nie mogą sobie poradzić po opuszczeniu urzędu ,hejty,donosy,wątki pożegnalne,stalkowanie,dramy ....

 

P.S ci co na mnie nie głosowali mają minusa ;P 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@giorgio, dziękuję za nominację, ale nawet gdyby @Stulejman Wspaniały mnie nominował, to byłbym zmuszony odmówić i podziękować. W życiu prywatnym mam dość zajęć, a jeszcze biznesowe sprawy więc nie bardzo miałbym czas na ogarnianie burdelu na forum.

Są inni, lepsi, którzy mają pewnie więcej czasu i chęci ode mnie na dbanie o forum. Ja bym zagłosował za: @Odlotowy - rzeczowy koleś, ostro ciśnie, ale z głową. @Quo Vadis? też jest sympatycznym kolegą na forum z kulturą i klasą więc wybór kolegi byłby dobrym trafieniem w dziesiątkę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @developers, @giorgio oraz @CalvinCandie za zgłoszenie mojej, jakże skromnej osoby serdecznie dziękuję i niech Pan Bóg Wam wynagrodzi to wspaniałymi kobietami, które umilą Wam życie.

Co do stanowiska Moderatora, to uważam, że głównie kandydatury powinny wychodzić od szefostwa forum, także tutaj należy decydujący głos.

 

Tak czy inaczej, na zdrowie Panowie!

5OWd_f-maxage-0.gif

 

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko @zuckerfrei - oboje po 30 czyli już z doświadczeniami na temat kobiet i związków, dość wyważeni, brak radykalizmu, który niestety przytrafia się często młodszym kolegom.

@jaro670 @Adolf - doświadczenie życiowe, tzw stara szkoła, wyważeni i stanowczy, moim zdaniem forum potrzebuje takich osób, żebyśmy nie byli postrzegani jako banda małolatów, którzy "życie" znają z gazet.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CalvinCandie napisał:

@giorgio, dziękuję za nominację, ale nawet gdyby @Stulejman Wspaniały mnie nominował, to byłbym zmuszony odmówić i podziękować. W życiu prywatnym mam dość zajęć, a jeszcze biznesowe sprawy więc nie bardzo miałbym czas na ogarnianie burdelu na forum.

Są inni, lepsi, którzy mają pewnie więcej czasu i chęci ode mnie na dbanie o forum. Ja bym zagłosował za: @Odlotowy - rzeczowy koleś, ostro ciśnie, ale z głową. @Quo Vadis? też jest sympatycznym kolegą na forum z kulturą i klasą więc wybór kolegi byłby dobrym trafieniem w dziesiątkę.

No proszę Cię, Odlotowy dojeżdżał z H5 naszego moda, i miałby pełnić obowiązki moda? To tak jakbym napluł w twarz Kortuxemu, sprawy zostały wybaczone, ale nie zapomniane...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.