Skocz do zawartości

Wybory moderatora na forum


Rekomendowane odpowiedzi

@Damian, @Thalion. Dziękuję za propozycję aby moja osoba została modem.

 

   Praca moderatora wiąże się z obowiązkami których nie lubię, oraz z 'trzeźwym' spojrzeniem na to co dzieje się na forum.

Z tym 'trzeźwym' spojrzeniem mam trochę kłopotu. Dlatego dziękuję za nominację, wolę stać z boku i obserwować, nigdy nie udzielałem się społecznie,

nie lubię mieć 'władzy', jakiejkolwiek, nie lubię decydować w imię wyższych potrzeb, o losie ludzi. To nie moja bajka. Narobiłem w swoim życiu ludziom krzywdy,

tylko dla tego że przepis tak stanowił, bo musiałem, ponieważ brałem za to pieniądze będąc Policjantem. Było to nie zgodne z moim sumieniem.

 

   Jeszcze raz dziękuję za nominację, ale dzięki, nie.:(

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2018 o 15:06, Stulejman Wspaniały napisał:

mam teraz siedzieć godzinami i szukać Twoich postów?

Z punktu moderatora czy administratora znalezienie konkretnych, wpisów nie zajmuje dużo czasu.

A, że sprawa nie jest nawet jakoś stara, to na obronę swoich oskarżeń w stosunku do mnie, powinieneś mieć takie wpisy przygotowane, zapisane.

Pierwsza sprawa, która świadczy o tym, że pomawiasz moją osobę, próbują ją zdyskredytować na forum jest taka, że to są zwyczajne kłamstwa, zmyślone tylko dlatego, że zalajkowałem post/posty H5 w wiadomym temacie.
Druga sprawa jest taka, że pomimo mojej - grzecznej zaznaczam prośby - o wskazanie takich wpisów świadczących o tym, że ,,dojeżdżałem" całymi godzinami MoszeKortuxy, że go nachodziłem, prześladowałem, niszczyłem psychicznie - nie tylko ich nie wskazałeś - prawda jest taka, że każdy mógłby je wskazać i znaleźć gdyby takowe faktycznie istniały. Wybrałeś jednak całkowite zignorowanie tematu, metodą zakrzyczenia oraz ataktu, zbywasz temat przy okazji faktycznie kpiąc sobie ze mnie a nawet kpiąc z własnych, wymyślonych oskarżeń wobec mnie. Przyjmuję zatem, że nic takiego nie miało miejsca, a wszystko to Twoje, własne, urojenia - normalnie oczekiwałbym przeprosin, ale wiem, że ich z Twojej strony nie uraczę. Nie masz, aż takiej klasy w sobie.

Trzecia sprawa jest taka, że sam pokrzywdzony jakoś specjalnie się nie skarżył - prywatnie czy publicznie - że jest ,,dojeżdżany" przeze mnie. Nie miał odwagi przyznać się do tego, na żadnym etapie sprawy, tylko chowa się za Twoimi plecami, bo wie, że Twoje naskakiwanie na użytkowników tutaj, epatowanie agresją zrobi swoje - ale miał za to odwagę aby poza oficjalnymi drogami Forum, szukać powodów do skasowania mnie, oraz kilku innych użytkowników - MoszeKortuxy nie jest Tobie wstyd? Jesteś moderatorem - nie Policjantem, jak ktoś usilnie chce Nas do tego przekonać - masz być przykładem na Forum, a idąc tą drogą i brnąć ślepo w zaułek, w którym już jesteś, kompromitujesz siebie oraz Forum. Możesz mieć jedynie pretensje tylko i wyłącznie do samego siebie - spotkała Ciebie krytyka za własne decyzje i słowa - pełniąc taką funkcję musisz się liczyć z krytyką, a że nie radzisz sobie z tym i chowasz się za plecami innych, świadczy tylko o tym, że zwyczajnie się do tego nie nadajesz. Jak długo pociągniesz ładowaniem wazeliny, która i tak się skończy prędzej czy później? Nastąpi ten dzień, kiedy przestaniesz być potrzebny i zostaniesz strawiony i wydalony - wciągnięty nosem już zostałeś. Wszyscy to wiedzą i widzą, ale nikt nie ma jaj aby to napisać - a zamiast przyłączać się do tych kłamstw na mój temat, wpis dotyczący Paktu z Siłami Ciemności, mogłeś usunąć, skasować, dać mi za to punkty, napisać mi prywatnie, że ,,Tobie się to nie podoba" i nie byłoby sprawy. Ja nie jestem rewanżystą, nie byłoby sprawy i zapewne olałbym ten temat.

Ale niech nikt nie oczekuje, że pozwolę na to aby w Forumowej społeczności, tworzyć kłamstwa na mój temat, w jakiejkolwiek sytuacji.

A takie stwierdzenia, jak powyżej to tylko pokazanie słabości i kompromitacja ze strony władzy tego forum – forum, które niezwykle szanuję ale czy jest poszanowanie dla odmienności zdań poszczególnych użytkowników? Już dużo wcześniej zauważyłem, że jest tutaj podział na lepszych i gorszych – tych lepszych bowiem się poświęcają dla forum i idei, kupują gotowe produkty, dają datki na forum – a cała reszta tylko żeruje na tym, że forum jest darmowe. Wcześniej zarzucono mi, że udzielając się tutaj zarabiam – teraz rozumiem już na czym ten rzekomy zarobek polega.

W dniu 22.01.2018 o 15:06, Stulejman Wspaniały napisał:

Jaja sobie robisz?

Akurat jaja z Forum i użytkowników robi sobie ktoś inny.

W dniu 22.01.2018 o 15:06, Stulejman Wspaniały napisał:

Nigdy tu nie będziesz modem, koniec, kropka.

Zacznijmy od tego, że nawet o moderowaniu nie myślałem - trzech użytkowników, skorzystało z tego prawa i zgłosiło moją kandydaturę.

Za co grzecznie im podziękowałem, zaznaczając, że jest to decyzja władzy forum - to, że Forum jest Twoje, że to Twoje podwórko to mimo wszystko, nie daje to Tobie usprawiedliwienia w momencie kiedy:

- wyśmiewasz czyjś pomysł, bowiem wyśmiałeś w tamtej chwili tych trzech użytkowników, a nie bezpośrednio mnie.

- zwracanie się do użytkowników rodem spod budki z piwem, lub jak do dresów pod trzepakiem, gdzie przytoczę jak zwróciłeś się do użytkownika Tomko ,,aby się zamknął"
No argumentacja naprawdę najwyższych lotów

- Banowanie użytkowników jako forma naprawy - bany tutaj rozdawane są z prędkością światła, niedługo banowane będą nieaktywne od dawna konta za to, że się nie udzielają...

A przepraszam - przecież nie pozbawisz nagle Forum 3000 zarejestrowanych użytkowników, ktoś tłok musi robić.

- rozdawanie punktów, za to, że ktoś napisał coś innego, niż po Twojej przyjętej myśli politycznej jak np. wczoraj jeden z użytkowników dostał 3 punkty za to, że zadał pytanie po co promować patologię, w temacie dotyczącym Rafatusa? Aż 3 punkty? Bana trzeba było od razu dać - z pewnością zmotywuje to użytkownika scooby1993 do dalszego udzielania się tutaj.

- Banowanie użytkownika tylko dlatego, że polubił mój post, albo karanie użytkowników za to, że polubili jakieś posty.

Czy tylko ja widzę, że to się wymknęło spod kontroli, czy Forum powoduje już, aż tak duże urojenia, że widzę Różowe Słonie?

Kolejną sprawą jest to, że ja nie chciałbym być moderatorem, który bierze udział w pomawianiu użytkowników, szukaniu powodu do ich usunięcia czy wmawiania im rzeczy, których nie zrobili.

 

Jeśli już tak bardzo Odlotowy działa Wam na nerwy i chcecie się go pozbyć, to jak mawiał Rychu Peja - ,,wiecie co z nim zrobić" - to macie ten magiczny guzik i możecie kolejną drzazgę z Forum wyciągnąć - spędziłem tutaj sporo dobrego czasu, wielu dobrych rzeczy się dowiedziałem, poznałem tutaj kilku świetnych facetów, od których mogę czerpać dobre wzorce i jeśli komuś chociaż raz pomogły moje rady - albo raczej perełki - to uważam, że było warto.

Ale zanim naciśniecie ten guziczek zniszczenia atomowego - zastanówcie się czy problem nie leży przypadkiem w Was - wypominacie komuś brak refleksji, ale czy ta refleksja jest w Was?

Niejeden martwi się na formą forum, niejeden przekonywał mnie, że warto z tym walczyć, że idea niesiona na Forum jest znacznie ważniejsza - owszem, to prawda - ale znacznie ważniejszy jest honor, który posiadamy, Nasza własna godność i powinniśmy o tym pamiętać szczególnie w relacjach z ludźmi. Idea tego Forum została już dawno wyparta, wszelkie dobre walory już dawno zostały zgaszone - bez kilku użytkowników Forum sobie poradzi, tak jak już nieobecni użytkownicy bez Forum, również sobie poradzą.

Wiadome jest jedno - będziemy tam, gdzie My będziemy chcieli pójść.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odlotowy Ok, daj mi czas a znajdę wszystko co mogę. Daj mi kilka dni, niestety nie mogę prześledzić setek postów, lajków i odniesień w kilka godzin. Jeśli nie znajdę - przeproszę, przepraszałem nie raz. Lajkowanie to jest POPIERANIE czyjejś wypowiedzi, po to są właśnie lajki. Coś Ci się podoba, to lajkujesz. Nie podoba albo Ci zwisa - nie lajkujesz. 

 

Twoje ogólne zachowanie mi się nie podoba - i dlatego stwierdziłem, że nie ma mowy byś został moderatorem tego forum, i swoje zdanie podtrzymuję. Po prostu Ciebie nie lubię, ale włos Ci z głowy nie spadł z tego powodu. Na każdym innym forum przy dramie z H5 powinieneś wylecieć, tu zostałeś. Jakie forum by coś takiego tolerowało? Mam prawo kogoś lubić a kogoś nie lubić.

 

Żądam natomiast od Ciebie dowodów na to: 

Cytat

Trzecia sprawa jest taka, że sam pokrzywdzony jakoś specjalnie się nie skarżył - prywatnie czy publicznie - że jest ,,dojeżdżany" przeze mnie. Nie miał odwagi przyznać się do tego, na żadnym etapie sprawy, tylko chowa się za Twoimi plecami, bo wie, że Twoje naskakiwanie na użytkowników tutaj, epatowanie agresją zrobi swoje - ale miał za to odwagę aby poza oficjalnymi drogami Forum, szukać powodów do skasowania mnie, oraz kilku innych użytkowników - MoszeKortuxy nie jest Tobie wstyd? Jesteś moderatorem - nie Policjantem, jak ktoś usilnie chce Nas do tego przekonać - masz być przykładem na Forum, a idąc tą drogą i brnąć ślepo w zaułek, w którym już jesteś, kompromitujesz siebie oraz Forum. 

1. Gdzie i na kogo naskakuję, konkrety, nicki.

 

2. Moja agresja, gdzie i kiedy, do kogo.

 

3. Kortuxy chciał Ciebie udupić. Konkrety, wiadomości jak masz, rozmowy, bo nie wiem jakim cudem to wiesz, chyba że włamałeś się do kogoś na skrzynkę meilową, w co i tak nie uwierzę ponieważ kortuxy nigdy na Ciebie nie najeżdżał. Ktoś Ci to wkręcił, albo rozkręcasz dramę by znowu chłopakowi dokopać.

 

4. Gdzie Kortuxy kompromituje forum? Konkrety a nie monologi Sławka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Odlotowy napisał:

Idea tego Forum została już dawno wyparta, wszelkie dobre walory już dawno zostały zgaszone

Dawno? Z tego co widzę, to sam na forum jesteś "ponoć" niecały rok. Więc wcale nie jakoś długo, żeby znów przytaczać "stare, dobre czasy forum".

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Odlotowy napisał:

Nie miał odwagi przyznać się do tego, na żadnym etapie sprawy, tylko chowa się za Twoimi plecami, bo wie, że Twoje naskakiwanie na użytkowników tutaj, epatowanie agresją zrobi swoje - ale miał za to odwagę aby poza oficjalnymi drogami Forum, szukać powodów do skasowania mnie, oraz kilku innych użytkowników - MoszeKortuxy nie jest Tobie wstyd?

To jest nieprawda. Wszystkie swoje skargi zgłaszam administracji tego Forum. Drogą poza forumową nic nie zrobiłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, jak wielu ludzi otwarcie nas nienawidzących, oburza się na dział z youtuberami - mówią o moralności, ale inne działy, często znacznie bardziej brutalne, im nie przeszkadzają. A przecież wystarczy tylko tam nie wchodzić, kliknąć minusik i działu nie widać!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dział z youtuberami nie przeszkadza. Nie rozumiem tylko dlaczego promowani są Ci najbardziej patologiczni. Dlaczego każdy youtubowy patol ma swoje uniwersum? Po co dla każdego filmiku patola oddzielny temat? Jeśli ktoś mi zaraz napisze że to wszystko po to żeby być wyżej w wyszukiwarce to się myli. Zawsze mnie uczono że zbyt duża ilość odnośników na stronie szkodzi pozycjonowaniu.

Ktoś wcześniej napisał że to wszystko zaszło za daleko. Moim zdaniem zaszło. 

To brzmi jak baner reklamowy: Rafatus wali klocka do wiadra od mopa!!! Mega dymy! Zobacz sam! 

Serio? Mam wejść i zobaczyć jak patol z youtuba robi kupę? Mam się wypowiedzieć?

Dział youtube może być wartościowy. Ale nie będzie dopóki patole będą mieli swoje uniwersum.

Edytowane przez Pyrrus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.