Skocz do zawartości

Ubolewam


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa mać panowie.. Assasin ty to sobie daruj z tą cipą, bo jak ma chłopaka i wyczynia cuda, to i przy Tobie zacznie wyczyniać. Ja poznałem laske na necie i przeszlo mi przez głowe że może mieć faceta, ale poprosiłem ją żeby nie mówiła jak jest, dlatego bo chciałem wyrwać, oraz nie chciałem myśleć że jestzaj3ta.po kilku spotkaniach powiedziała że była z kimś i prosiła mnie, żebym nie rezygnował z niej, żebym jej nie zostawiał. Byłem głupi i się zgodziłem. Ale dzięki temu miałem taką szkołę życia, że chuj by strzelił, przeżyłem najzajebistrzse i najchujowsze chwile w moim życiu, rozrpawiczyła mnie, a dzieki temu już miałem pewność że dupa to nie piedestał

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn z tym zakochaniem do tej laski co piszesz, to najlepiej usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie. Ew. przywiąż się profilaktycznie do krzesła, żebyś nie wstał zanim Ci przejdzie ;-)

Nie wiem jak u was ale gdyby mój ojciec się przywiązał do krzesła i czekał aż mu przejdzie to pewnie by mnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras w takiej sytuacji w ktorej Ona podchodzi do mnie i kokietuje juz jest nie fair wobec swojego chlopaka...Mam to na uwadze

Malo tego inaczej zachowuje sie w towarzystwie (powsciaga sie i nie kokietuje w taki sposob ) a inaczej jak jestesmy sami, wtedy juz idzie pelna para...Mam wszystko na uwadze i nie wpierdole sie w zadne pasztet tego jestem pewny , jak chce niech sobie kokietuje, ja dzis jestem tu, jutro gdzie indziej takze jak pisalem na walizkach :) Zgadzam sie z The_Man i Dario na temat brzydul do zwiazkow, za kazdym razem jak sie z taka spotykalem (HB5,HB6) to wydawala sie wierna i widac bylo ze jej zalezy, te ladniejsze juz zaczynaja kombinowac co i jak ugraja na Tobie, maja wybór, sa ładne i są tego świadome:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asassyn

Przeczytaj się jeszcze raz ... USPRAWIEDLIWIASZ ją. Skąd Ty wiesz, co jej siedzi w głowie? ;) ...

Jaka to biedna, zagubiona, nie może, bo to, bo tamto ...

Też kiedyś taki byłem, nie wyszedłem na tym dobrze. Ale moooże Tobie się uda. Powodzenia ;).

 

Ps. Jest takie powodzenie ... Myślisz, że to ty dymasz freda, a to fred dyma ciebie ...

Coś w tym może być, nie zaprzeczam Twojej opini.

 

Vincent: Drugie ostrzeżenie Assasyn. Zmierzasz do bana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mój dobry kolega kiedys powiedział ; Babie trzeba mówić to co chce usłyszeć czyli rozumiesz, mów że chcesz dzieci i ślubu ale nie możesz poznać żadnej wyjątkowej kobiety, ale musisz pamietac żeby działać tak jak na samca przystało bo Cie inaczej Cie spuści w kanał :) Świete słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taki myk że facet zmienia sie pod kobiete, traci przyjaciół swoje pasje tylko dlatego że laska tak chce. W obecnej chwili mam podobne podejście do Twojego, z dnia na dzien mam kompletnie wyjebane na laski...Oczywiscie nie zachowuje sie jakos chamsko w ich obecnosci i w stosunku do nich ale nie zależy mi jakoś...Sam nie wiem czemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, chociaz sklamałbym jak bym mówił ze calkowicie mi nie zależy bo w tym kontekscie nie założyłbym tego tematu tylko mial na to wyjebke...Relacje z kobieta trzeba traktoewać zabawowo i byc świadomym że w każdej chwili może czmychnać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasin spoko, że sobie to wmawiasz, ale za szybko chcesz być zajebisty, bądź szery sam ze sobą, bo jak ktoś nie widzisz swoich słabych stron, to ich nie ma, a jak nie ma, to nie ma nad czym pracować i się nie rozwijasz, albo rozwijasz wolniej, chłopie to asymilacja, która nie trwa dwa miesiące. Ja np. Nie czaje trochę podejścia nlp'owców, że jak znasz mechanizm, to już niby, koniec, nie zgadzam się z tym, bo jak pikaczu napisał w jakimś tam poście to wszystko musi zatrybić w głowie i się poukładać. Ale świadom jestem, że pikaczu mi zaraz, napisze, że to błędne myślenie ;) i w zasadzie ciekawy jestem odpowiedzi, może u mnie coś zatrybi, elo chłopy, kac morderca dziś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem jakis wystrzelony ale dobra. Wszystko jest procesem np:

Mamy chłopa i baba jest nim zainteresowana to chłop wiedzac co jak i gdzie nie podrywa jej tylko otwiera droge i ułatwia sobie sprawe zbliżenia sie do babki, poniewaz ona daje mu okazje do tego.

Cała zabawa sie dopiero zaczyna gdy zakuma sie co jak i gdzie.


i ze co z czym koniec?rozwiń%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras dziś sobie uświadomilem ze dużo negatywnych rzeczy, emocji neguje w swoim życiu a wiem że to bład bo trzeba puscic niech sobie szaleja w glowie bez przywiazywania sie do tego, wtedy jak sa uwolnione to jest ok, niestety przez 20-pare lat negowalem...Ale dzieki za złote rady! Pikaczu kiedys ogladajac jakis wyklad PUA-pek gosc twierdzil ze to facet pozwala sie poderwac, prawda jest taka ze to kobieta daje sie poderwać...W takim razie jak to sie ma do tego powiedzenie ze babki też lubia a nawet kochaja zdobywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Tobie jedną dobrą radę - zajmij się sobą i budowaniem swojej wysokiej niczym biblijna Wieża Babel samooceny. Innych ludzi zostaw bo są poza Twoim zasięgiem. 

 

Podstawa.

Ale to trwa i wymaga pracy. Nie ma drogi na skróty.

Najpierw to trzeba wbić sobie do głowy. A potem harówa.

 

A potem, po latach (myślę, że około dwóch - zależy od przypadku) nagle dostajesz smsa "masz w domu jakiś płyn do robienia dużej piany?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nie ma zabawy w trakcie drogi do tego celu? Sama droga jest ważna, a cel to taki punkcik który osiągniesz i będziesz chciał więcej. Jak to ktoś wspomniał - trzeba być ze sobą przede wszystkim szczerym. Im bardziej walczysz z czymś, tym bardziej to wzmacniasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, nie walcze tylko że czasami wkurwia Ciebie coś co ciągle wraca do Ciebie mimo że myslales ze wreszcie cos wyjebales ze swojego życia, a czasami Ci sie wydaje że zataczasz koło...Szczery sam ze soba? Wydaje mi sie ze nie do końca jestem,ale pracuje nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czasem po prostu przez sposób pisania można wywnioskować czy ktoś uporał się z problemem czy nie. 

Mam to szczęście, że trafiam głównie na wartościowe panny. Do momentu jak nie wiedziałem co i jak to one ode mnie uciekały (sam bym pewnie też uciekł). Teraz moja wartość w moich oczach poszła w górę i dużo się zmieniło. 

Ktoś pisał o lasce która podnosi fajka z podłogi- nie widziałem sytuacji ale jeżeli ta panna jest nawet ładna, to wiem, że mógłbym się przy niej poczuć luźno bo też czasem robię głupoty no i, że mógłbym ją trochę szmacić podczas igraszek a to lubię. Takie które się szanują, zwracają uwagę na swoje gesty i wstrzymują się z wyrażaniem swojej głupoty często są dla mnie zbyt drętwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.