Skocz do zawartości

Jakie wolicie?


Leik

Rekomendowane odpowiedzi

Blondynki, wysokie od 175cm do 180cm, szczupłe z kobiecymi krągłościami i ładną buzią nieumalowaną tapetą. Fajnie by było jakby w ogóle nie przeklinała, można by było z nią porozmawiać na tematy historyczne. Miło by było jakby lubiła jeździć na rowerze i trenować na siłowni, pływanie w sumie też mogła by lubić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce pochodzenia: Himalaje.

Karnacja: Śnieżnobiała.

Wiek: Stosunkowo młody.

Wzrost: Nisko-średni.

Włosy: Muszą być.

Waga:  Nie za dużo, nie za mało, nisko-średnia.

Oczy: Muszą być.

Kształty: Przydały by się.

Usta: Małe, żeby nie mówiły za dużo.

Dłonie: Zadbane i zdolne do wszelkich czynności.

Dodatkowo: Dziewica, niepaląca, niepijąca i nie odurzająca się, prawo jazdy kat.B mile widziane, rozumienie słowa "nie" również.

 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LiderMen napisał:

Blondynki, wysokie od 175cm do 180cm, szczupłe z kobiecymi krągłościami i ładną buzią nieumalowaną tapetą. Fajnie by było jakby w ogóle nie przeklinała, można by było z nią porozmawiać na tematy historyczne. Miło by było jakby lubiła jeździć na rowerze i trenować na siłowni, pływanie w sumie też mogła by lubić.

Moja eksia wypisz wymaluj tyle, że była blondyna z pięknymi gęstymi włosami, ok. 170cm. Może znajdzie się kiedyś podobna lub lepsza :P

 

Kiedyś lubiałem niższe o głowę ale jednak jest to wkurzające. Niski wzrost jest na plus jedynie w pozycji na jeźdźca. Obecnie z taką się spotykam. Niska, ciemny bronz włosy, wielki tyłek i cycki w kontekście postury. Dla mnie średniak ale lepszy rydz niż nic.

 

6 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Miejsce pochodzenia: Himalaje.

prawo jazdy kat.B mile widziane

Spodziewaj się bardziej prawa jazdy na sanki :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze preferowałem niskie i małe, aczkolwiek to fakt musi być się do czego przytulic i za co złapać, ale tak, bez przesady. 

Kiedyś jeszcze sobie wkręcałem, że wole czarne, blondynki są be, teraz jest mi to zupełnie obojętne z uwagi na to, że podoba mi się konkretna kobieta, nie zależnie od koloru włosów. Na to, że mi się podoba składa się wiele czynników poza wyglądem. Charakter. :> 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta kończy się na 160 cm

Kobieta kończy się na 55 kg

Kobieta jest ciemnowłosa,

Kobieta jest w typie latynoskim/śródziemnomorskim,

Kobieta ma ciemną karnację

Kobieta ma ładną, kształtną dupkę. Cyc nieistotny.

Kobieta jest dobrze wybiegana i liźnięta sztangą. Zamiast sztangi może być basen, ale dużo - dzięki temu po przywdzianiu kiecy do połowy uda i fajnego obuwia - trup męski ściele się gęsto.

 

No wymagający jestem, co poradzić :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba

Niska

W typie kulka

Z nałogami

Papierosy, wódka

Tłuste włosy - koniecznie

Obgryzione paznokcie

Wykoślawione buty

Sympatyczka fast foodów

Samotna z dzieckiem

Absolwentka liceum gastronomicznego - nie pracująca w zawodzie, w ogóle nie pracująca

Z wysokimi aspiracjami

Kolczyki w nosie, w brodzie i jeden w pępku

 

Zapomniałem o najważniejszym

Tatuaż na lędźwiach

 

Takiej szukam, trudno znaleźć, zawsze czegoś brakuje. Jak już znajduję to moje zaloty są odrzucane. Co ze mną jest nie tak?

Edytowane przez Gr4nt
Uzupełnienie
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.