Skocz do zawartości

Na złość Putinowi - zrób winno z jabłek.


Kasieks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam do Putina raczej nic nie mam, a jabłek nie jem, bo pierdzę po nich strasznie :)

Ja ani nie jem jabłek ani nie pije alkoholi, ale w społeczeństwie lubiącym wypić pomysł na zażegnanie kryzysu jabłkowego wydał mi się niezły ;) 

A Putin jest kozak, kilka razy mnie w ostatnich miesiącach zadziwił, kilka przeraził, ale ma chłop łeb na karku i wie, że nikt mu nie podskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin ma stalowe jajca,wie ze ruskich trzeba za morde trzymac i to robi ,bo mieczak w takim narodzie nie mialby szans juz na starcie.Przydalby sie nam taki gosciu...Niestety u nas mamy chlopakow na posyleczki,sprzedwcow ,zlodziejaszkow i obcych ludzi ktorzy niby to sa polakami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wino jak sama nazwa wskazuje robi sie z winogron.

 

Putin jest idiota - bardzo mocno sie przeliczyl - na razie wprowadzono sankcje bardzo delikatne a juz w Rosji inflacja, panika i waluty wykupywane na pniu, modernizacji armii nie bedzie bo nie bedzie z czego. Zapomnial pajac ze juz raz podskoczyli Zachodowi jeszcze jako ZSRR i wowczas padli na kolana, teraz bedzie tak samo - w sumie ta wojna na Ukrainie to dla nas same korzysci - oslabi zarowno Ukraine jak i Rosje oraz na zawsze sprawi ze Ukraincy znienawidza Rosje. Oby trwala jak najdluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.