Skocz do zawartości

Transy, hipnozy mp3


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Już od 4 lat słucham co jakiś czas takich transów. Mam dużo swoich ulubionych i słucham ich kiedy mi potrzeba, czasem szukam takich jakich potrzebuję na dany dzień, a czasem wybieram je intuicyjnie i podświadomie jest to zazwyczaj to czego mi potrzeba. Po kilku latach mam takie spostrzeżenia, że czasem mam jakiś opór i nie mogę się zrelaksować,a co za tym idzie wejść w trans. Wobec tego, że przebywam od września w anglii i miszkam wśród anglojęzycznych ludzi, oraz pracuję cały ten czas tylko wśród anglików, już się trochę przyzwyczaiłem do angielskiego. Od wczoraj słucham hipnoz po angielsku i przy 4 hipnozach wszedłem w trans. Zauważyłem, że przez to, że są one w języku angielskim, jakoś łatwiej mi pokonać ten opór. Tak jak z tekstami piosenek, żeby zrozumieć co śpiewają, muszę się bardzo skoncentrować, a że raczej piosenek tylko słuchałem, a nie tłumaczyłem, to i został mi ten nawyk, niekoncentrowania się na treści. Dzięki temu hipnozy mi dobrze wchodzą, bo omijają umysł świadomy i lecą od razu w umysł nieświadomy. Jestem pod wrażeniem, że 95% z tego rozumiem, ale właśnie nie tłumaczę, nie przetwarzam, jakbym tłumaczył, to musiałbym być bardziej skoncentrowany. Przy okazji wchodzi, też angielski ;)

Aha jedno co mnie zastanawia, czy to nie będzie tak, że to się zakotwiczy tylko w anglii, a jak wrócę do polski, to brak impulsów w postaci innego otoczenia i innego języka, nię będzie powiązany z sugestiami z hipnoz. I druga rzecz, czy właśnie sam sobie nie wprowadziłem takiej sugestii, przez to, że o tym pomyślałem. Ta myśl pojawiła się. Czyli co mam poprostu tą myśl zastąpić sugestią, że niezależnie od miejsca i okoliczności to wszystko są moje atrybuty i po prostu trenować tą sugestię ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.