Skocz do zawartości

Podobno kobiety mają lepszy gust, więc kieruje pytanie też do Pań: Jak ubiera się dojrzały mężczyzna.


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to kobiety mają gorszy gust (kieruję się moimi obserwacjami i doświadczeniem). Nie będę się rozpisywał nad tym, jak ja mam dobry gust. Po prostu go mam...

Ale przechodząc do meritum. W domu chodzę po prostu w dresach, bo tak mi najwygodniej. Po mieście też w dresach, tyle, że lepszych :D. Jak mam mniejszą wagę, to zakładam dobrze skrojone spodnie. A tak to jakieś bojówki itd.

Jak bywałem z kobietami, ubierałem się lepiej :). Bardzo lubię koszule. Ogólnie nie lubię ciężkich rzeczy, dlatego jak najbardziej lekkie materiały, tak samo buty, dla wygody. Aaa i mój ukochany czarny kolor.

Marynarka tylko od święta. Nie sztuką jest małpować od "ideałów" z reklam czy instagramów. Sztuką jest ubierać się tak, jak się lubi i dobrze wyglądać. Przede wszystkim: c z y s t o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak

 

Byłbym skończonym osłem gdybym negował wagą pracy nad sobą.

Nad sylwetką.

Wagą (nadwagą).

Stylem.

Charakterem.

Ale dużo łatwiej zrobić z siebie "piękną rzeźbę" gdy jest się marmurem,

a nie zwykłą gliną.

Łatwiej "rzeźbi się" z dużego potencjału niż z potencjału marnego czy przeciętnego.

Ale zgadzam się z Tobą!

Rzeźbić się trzeba!

 

Mam podobne zdanie w temacie jak @Kapitan Horyzont.

Mam brata.

Ja mam 184 cm.

On 172 cm.

Ja - typowy brunet z szerokimi barami i "V".

On - niebieskie oczy i szczupak.

Ojciec i matka ci sami.

Tak się geny "ułożyły".

 

Sam jestem przykładem jak dodać sobie +2 do wyglądu.

Trochę to trwało.

Efekt jest.

I w postaci postury/sylwetki/wagi.

I w postaci ogarnięcia "twarzowego".

I w postaci ubioru.

Ale i tak OGRANICZA MNIE PULA GENOWA.

Lazarova ani Divaio ze mnie nie zrobisz.

Wyżej pewnego pułapu nie przeskoczę,

choćbym beczkę śledzi zeżarł i zapił detergentem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.