Skocz do zawartości

Jeżeli wykonujesz jeden z tych zawodów, najprawdopodobniej czeka cię rozwód. Jak praca wpływa na małżeństwo?


Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj nie czytam onetów i innych takich portali bo szerzą one systemowe bzdury, jednak te zdanie jest dosyć trafnę "Okazuje się, że najczęściej rozwodzą się ludzie o niskich zarobkach. Problemy finansowe i kłótnie o pieniądze potrafią zabić każdą miłość"  no tak bo jak samiczka widzi że wydoiła męża z kasy to ucieka do innego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.01.2018 o 14:44, MoszeKortuxy napisał:

A im samiec biedniejszy tym krócej trwa czas wydojenia z hajsu i trzeba szukać innego.

To prawda, ale również własnie tutaj jest największa sztuka - nie dać się wydoić babsku ze swoich zasobów. Zdrowie, pieniądze, plany tudzież cele... ilu już mężczyzn porzuciło i straciło to wszystko na rzecz kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SennaRot napisał:

Ja przypomniałem sobie właśnie klasyk, który usłyszałem kiedyś u niedoszłej teściowej:

 

"Gdzie pieniędzy brakuje tam miłość wygasa"

 

"Gdy bieda wchodzi drzwiami tam miłość spierdala oknami"  (tzw mądrość ludowa)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób, aby na 100 procent uniknąć rozwodu ? Nie brać ślubu. Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że rozwodzą się praktycznie każde grupy społeczne wykonujące wszelakie zawody (prawnicy, lekarze, muzycy, bezrobotni, telemarketerzy, sprzedawcy, kasjerki). Nie ma reguły.  Najlepszy sposób, żeby się nie dać się ojebać na pieniądze przeze współmałżonka ? Rozdzielność majątkowa, która zaczyna obowiązywać z chwilą wstąpienia w związek małżeński. Która kobieta się na to zdecyduje ? Bardzo niewielka grupa, ale zdarzają się tego typu kobiety, choć to pewnie jakiś 1-2 procent w skali populacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 21:06, l_enny2 napisał:

Ale coś w tym jest wśród wolnych zawodów architekt/ inżynier wszelakiej maści, pomimo zasobów ponad przeciętnych odsetek rozwodów jest spory i to nie z badań a z rozmów z branży 

Niestabilny dochód...

 

2 godziny temu, AdwokatDiabła89 napisał:

Która kobieta się na to zdecyduje ? Bardzo niewielka grupa, ale zdarzają się tego typu kobiety, choć to pewnie jakiś 1-2 procent w skali populacji.

Ilu facetów w ogóle otworzy gębę?
A ilu da się zakrzyczeć samiczkowym opowieściom o "wielkiej, szlachetnej miłości aż po grób!!" (chuja, że właśnie idzie to w parze z ROZDZIELNOŚCIĄ - "przecież SIĘ kochamy, a nie swoje pieniądze, prawda??").

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:


A ilu da się zakrzyczeć samiczkowym opowieściom o "wielkiej, szlachetnej miłości aż po grób!!" (chuja, że właśnie idzie to w parze z ROZDZIELNOŚCIĄ - "przecież SIĘ kochamy, a nie swoje pieniądze, prawda??").

Taka ciekawostka żona się wyprowadza i jakie jej było dziwienie że ma podpisać rozdzielność majątkową, a po 2 dniach została poruszona ciekawa kwestia zawsze twierdzi żę pieniądze to nieważne, a później wypaliła ale jak się zejdziemy to tylko będzie moje co zarobię ;) mina bezcenna   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.