Skocz do zawartości

Seks grupowy


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że jeszcze nie powstał taki temat. Szkoda, że nie mogą pisać tutaj kobiety, ponieważ interesuje mnie też ich opinia. Mile widziane wyrażenie swojej opinii w rezerwacie przez te kilka wspaniałych pań, które tu piszą.

Człowiek to istota poligamiczna, tak jak ogromna większość istot żywych na Ziemi. Stąd nikogo nie powinno dziwić, że są ludzie skłonni do poligamicznych zachowań seksualnych.

Jako seks grupowy mam już na myśli seks w trójkącie (hetero trójkąt - 2+1). Oczywiście dalej mamy mniejsze i większe orgie, seks w parach, seks swingerski.

 

Co myślicie o seksie grupowym? Bylibyście skłonni do uczestniczenia w takim spotkaniu? Oczywiście godne potępienia są sytuacje, gdzie w związku z tym, ranimy kogoś, zdradzamy i robimy to w ukryciu przed osoba z którą jesteśmy w związku. Robimy to w zgodzie i pełnej akceptacji z partnerem.

Takie spotkania odbywają się w Polsce, istnieją pary, które że tak powiem w tym "siedzą", chociaż to temat tabu. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dwa razy na imprezie dla swingersów z moją ówczesną partnerką. W sumie w swingowaniu nie zawsze sie zamieniasz partnerkami, bo to jest tak , że dzieje się to za obópolną zgodą. Raz bylem na imprezie, gdzie po prostu z nikim się nie zamieniłem bo nie było lasencji na która miałbym szczególną ochotę. Za drugim razem mi się trafiło takie party, że  było w czym wybierać. Zazdrości nie czułem, bo w sumie z partnerką to był tylko układ, bylismy razem bez zobowiązań. Nie wiem jak z jej strony, ale twierdziła ze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.