Skocz do zawartości

Słynny youtuber Rafatus na temat Himalaisty Mackiewicza! Hiper dymy! Mocne! +18


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Gdyby miał dyplom z uczelni artystycznej, to śmiało można by powiedzieć że zrobił instalację artystyczną, a wiadro z kupą osiągnęłoby wysoką cenę na wystawie. 

Rafatus to artysta czerpiący inspiracje z nurtu postmodernistycznego, a jego stream to współczesny wariant techniki "strumienia świadomości". Ogólnie jest to sprzeciw wobec koncepcji racjonalnego charakteru kultury i jej liniowego rozwoju.

 

A z "górnika" prychłem ;)

Edytowane przez wstrzasajaco_przystojny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Animavilis napisał:

"Słynny youtuber" - oj biedni my wszyscy..

On jest bardzo słynny. Ten film, a raczej shot ma już ponad 500 tyś wyświetleń.

 

 

 

Ten remix ma już ponad 107 tysięcy wyświetleń, a został stworzony wczoraj. Jest też na karcie na czasie na Youtube i zajmuje 3 miejsce.

 

16 minut temu, Konstruktor napisał:

Lepiej już nie będzie. 

Rafatus idzie ciągle w dół, a nie w górę. Może być tylko gorzej.

 

 

21 minut temu, Klariett napisał:

Sranie do miski dla 10 tysięcznej publiczności dzieciaków było szczytem jego życiowej kariery.

Szczyt to dopiero będzie jak Rafatus walnie klocka na srebny przycisk od Youtube :D Tego jeszcze nie było nigdzie.

 

21 minut temu, Klariett napisał:

Jak można traktować poważnie kogoś takiego? 

Nikt go nie traktuje poważnie. Raczej jako rozrywkę ;) 

 

15 minut temu, Beckenbauer napisał:

Gdyby miał dyplom z uczelni artystycznej, to śmiało można by powiedzieć że zrobił instalację artystyczną, a wiadro z kupą osiągnęłoby wysoką cenę na wystawie.

Też tak sądzę. Rafatusowi wystarczy papierek, aby ludzie zamiast nazywać go skrajnym patusem nazywali go ekscentrycznym artystą internetowym :lol:

 

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

No cóż, bez komentarza

Rafatus ma swój świat. On niby ma jakąś empatię, ale dziwnie mu się ona włącza. Nie ma też co szukać u Rafatusa mądrości czy rozwagi.

 

Godzinę temu, ransoft napisał:

"słynny youtuber"

No Rafatus ostatnio bardzo zasłynął :D 

 

59 minut temu, Quo Vadis? napisał:

No tak, Rafatus jakby mu dać bagaż butelek alkoholu to jeszcze sam by tam wszedł i wrócił, bo by go wewnętrznie ogrzewało, taki alkoholista.

Alkoholista :lol: Jakby ktoś powiedział Rafatusowi, że na szycie Himalajów jest 100 litrów wódki, gorzkiej żołądkowej to szybko by tam wszedł :lol:

 

@wstrzasajaco_przystojny No Rafatus zbyt dużej wiedzy nie ma :D On myśli, że ludzie chodzący po górach to górnicy :lol:

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojny Temat dram youtubowych był już poruszany na forum przy jego tworzeniu. Niektórzy byli bardzo oburzeni. 

Gdyby ludzie tu nie zaglądali to ten dział umarłby śmiercią naturalną. 

Ale Twoim oczom wyświetli się : xyz dyma konia - LIVE ! Masakra, + 18 - niewiarygodne świństwo i już tu jesteś ;) Są pewne mechanizmy które działają nieświadomie z nas. Mało kto z nas je zauważa, a jeszcze mniej na nie nie reaguje. :)

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spokojny napisał:

Po co Wy promujecie takie treści? Czy wiecie jak to o Was świadczy?

@Stulejman Wspaniały Jest właścicielem tego forum. Marek uznał, że chce mieć na swoim forum taki dział, więc go stworzył. Doskonale wie co robi. Ja jestem opiekunem tego działu i dbam o porządek na nim :) 

 

19 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Mam wrażenie że naśmiewamy się z tego człowieka

On z tego żyje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojny Dla rozrywki. Byle jakiej, ale rozrywki. Serio, po całym dniu główkowania to ten dział na forum daje mi dziwne odprężenie. Sam byłem sceptyczny co do tego działu, ale daje wycinki ze streamów, których nie chcę oglądać, bo mam lepsze rzeczy do roboty. Jeżeli ktoś czerpie z Rafatusa czy DanielaMagicala wzorce to i tak dla niego nie ma ratunku. Mądrego karczma nie popsuje, a głupiego kościół nie naprawi. 

 

Obejrzę dwa, trzy szoty i tyle. Coś czasem skrobnę. Współczuje takim jak Rafatus, ale też nie miałem lekko w życiu i nie mam lekko, ale jednak nie sram do wiadra na kamerce. ;) Przeczuwam, że Rafatus się przekręci z alkoholu i tyle byłoby z patostreamów. Będzie po tym akcja w mediach dlaczego do tego doszło, co się stało z ludźmi. Ot, to co zawsze. Lubimy patrzeć na debili. 

 

U mnie w podstawówce był typek, który dla atencji robił różne głupoty: masturbacja na angielskim pod ławką, nasikanie do kosza na śmieci czy obcięcie sobie włosów nożyczkami. Patostreamy to te same mechanizmy - dam pieniążka, a debil zrobi z siebie choinkę. Ludzka natura nie zmienia się tak na prawdę. Ja nigdy takich nie utwierdzałem w głupocie, ale jak już się działo to patrzyłem i miałem rozrywkę jak w cyrku, ale też wiedziałem, że to nic mądrego. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Gorzej że to było już gimnazjum (teraz ma dziecko :mellow:)

Nic dobrego z tego nie wyniknie. Chyba, że się zmienił.

 

20 minut temu, volcaniusch napisał:

Patostreamy to te same mechanizmy - dam pieniążka, a debil zrobi z siebie choinkę.

No tak. Ludzie chcą zobaczyć wygłupy, łamanie tabu i upadek człowieka w zamian za hajs. To się nie zmienia. Jedyne co się zmienia to sposób w jaki jest to przedstawiane. Dawniej był klaun, a dzisiaj jest patostreamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie, śmichy chichy ale Marlena do niego lgnie i się sama cieszy, pomimo, że w pizdę oberwała parokrotnie. Rękę tylko chudy rafatus podniesie, a ta głowę cofa w tył już i zasłania się ręką xD. Ale uśmiechnięta radosna skowronki, a skapiały janusz nie bije, pensje przynosi w zębach, to żonka sama aż chce mu z nudów przyjebać i tylko grymasi, bóle głowy ma, poruchać nie da, a Rafatus ma na skinienie seksu ile dusza zapragnie. I bądź tu mądry i pisz wiersze.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WąsatySamiec Rafatus zapewnia jej sinusoidę emocji i pieniądze. Widocznie Marlenie to wystarczy, aby zaspokoić jej potrzeby.

7 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

W końcu rafatus to silny i władczy samiec no i do tego sława i pieniądze z bycia klaunem. 

Nie jest ani silny ani władczy, aczkolwiek kiedyś na streamie powiedział, że nie lubi feministek. W każdym razie jego działalność wystarczy, aby Marlena patrzyła w niego jak w obrazek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tonieja napisał:

zdziwiony skalą upodlenia w jakie wpadła ta dwójka młodych ludz

Robią to dla hajsu.

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

Było to podszytę nutą sarkazmu

Wiem.

 

Rafatus na streamie mówi, że Żydzi rządzą naszą planetą :D 

 

5 godzin temu, volcaniusch napisał:

Mądrego karczma nie popsuje, a głupiego kościół nie naprawi. 

Dokładnie :D 

 

5 godzin temu, volcaniusch napisał:

Przeczuwam, że Rafatus się przekręci z alkoholu i tyle byłoby z patostreamów. Będzie po tym akcja w mediach dlaczego do tego doszło, co się stało z ludźmi. Ot, to co zawsze.

Też mam takie wrażenie. Po jego zejściu będzie duża draka w mediach. Może nawet TVN o tym materiał zrobi :lol: W każdym razie tacy patostreamrzy istnieją dzięki temu, że ludzie chcą ich oglądać i wysyłać im dobrowolnie pieniądze w postaci donejtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.